STSL 10/11 H:18 | Galatasaray 1-0 Sivasspor | 23 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:18 | Galatasaray 1-0 Sivasspor | 23 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:18 | Galatasaray 1-0 Sivasspor | 23 Ocak | Maç Sonucu

Dönüş yolunda bu kadar eziyet çekeceğimi bilseydim kombine almazdım, 30 dakikada stada gidiş 1.5 saatte dönüş.

Dikkatimi çekti..Pazubandı koluna takan büyülenmiş gibi ayağından topu çıkarmak istemiyor..:)

takımın tek ihtiyacı kazanmak öyle veya böyle. haftaya bursa galibiyeti takımı kendine getirir seriye başlarız. takımın güven kazanması lazım o açıdan bugünkü galibiyetle beraber haftaya bursa maçı çok kritik hale geldi. bir galibiyet daha alırsak toparlanırız bence.

takımın tek ihtiyacı kazanmak öyle veya böyle. haftaya bursa galibiyeti takımı kendine getirir seriye başlarız. takımın güven kazanması lazım o açıdan bugünkü galibiyetle beraber haftaya bursa maçı çok kritik hale geldi. bir galibiyet daha alırsak toparlanırız bence.
İlk yarı 4 hafta üst üste kazanmamızın ardından nite patır patır döküldük ozaman.Kaliteli topçular olucak kadronda gerisi hikaye kazanmak için.

Dün iyi oynadık.Maçın adamı Culio idi kesinlikle.

Cana her zamanki gibi istikrarlıydı.

Stancu'da ilk izlenimler gayet olumlu ama zaman gösterecek tabi.

Yekta doğru bir transfer olduğunu gösteriyor bence -ilk yarı özellikle çok iyiydi-

Takımın mücadelesi, hırsı, arzusu üst düzeyde, buna katılıyorum. Hagi'nin takıma bir kişilik, ruh kazandırmayı başarmış ama takımda bir yetenek eksikliğinin mevcut olduğu da inkar edilemez. Bu kadar mücadelenin sonucunda daha üretken bir futbol ortaya koyabilmeliydik diye düşünüyorum. Son 2 seneki kadromzudaki oyuncularla bu ruhu, micadeleyi yakalayabilseydik çok farklı olurdu ya da bugünkü kadromuza öyle bir kaç tane oyuncu kazandırabilsek.

Takımda elbet yetenek eksikliği olacak.Dünkü takıma en az 5 yetenekli oyuncu girecek.Arda,Pino,Baros,Neill,Kewell.Stancuda baya yetenekli adam.Culio yu unutmamak lazım tabı takımın maestrosu.Hagi sakatlarında dönmesiyle bunları en iyi şekilde harmanlıyacaktır.

maçın özetini izleyebildim.taraftarlar çok iyidi takımı yanlız bırakmadığınız için sağolun.iyi günde kötü günde Galatasaray!

Galibiyetle başlamak güzel. Tam olarak herşeyin iyi olduğunu söylemek elbette mümkün değil ama takımın iyi yolda olduğu görülüyor. Özellikle yeni transferlerin takımda direk yer bulması ihtiyaca cevap verdiklerinin göstergesi bana göre. Yekta'nın ilk 11 de sürekli yer alacağını düşünüyorum.

[video=youtube;A09k4MyOQ-4]https://www.youtube.com/watch?v=A09k4MyOQ-4&feature=feedf[/video]

Üst Alt