STSL 10/11 H:20 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | 6 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:20 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | 6 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:20 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | 6 Şubat | Maç Sonucu

Ilk yaridaki futbolu unutamiyorum. Son zamanlardaki en ezici ve göze hos gelen futboluydu. O ücgenler, paslasmalar, sutlar. Ilk yaridaki oyunla herkesi yeneriz. Bakalim Gaziantepspor macinda bu oyunu sürdürebilecekmiyiz.

Ilk yaridaki futbolu unutamiyorum. Son zamanlardaki en ezici ve göze hos gelen futboluydu. O ücgenler, paslasmalar, sutlar. Ilk yaridaki oyunla herkesi yeneriz. Bakalim Gaziantepspor macinda bu oyunu sürdürebilecekmiyiz.

Zor gibi.

Mekan oynatıyor sanırım.Sivas maçında da böyle oynamıştık :)

arkadaslar hagi antep macindan sonra yapti hatayi anlamis sandim aydini ve sarpi aldi mac 2-1 den 3-2 oldu ama anladimki hala akilanmamis ve dersini almamis hagi bugun yine sarpi aldi oyuna yine 2 gol yedik az daha yeniliyorduk anlamiyorum arkadas.

Arkadaslar bilmem farkindamisniz 2 yil oncaki eskisehir macindan baslayan bir sansizlik vardi takimin uzerinde umarim o sansizligi bugun yine eskisehir maci ile atlamis olduk

Ne diyorsun Barış 3-4 maçlık seri yakalarsak olur mu bizim işler? :asd:

Yok, kesinlikle ilk 3 icin sansimiz yok ama 4. olabilirsek ve kupada finale cikabilirsek, ligin 20 haftasinda bu durumda olan bir Galatasaray sezon son bunlari basarmis olursa, gercekten bu sezonun en basarili takimlardan birisi olacak. Birincisi sampiyon olan takim olacak, ikincisi Galatasaray. Ücüncüsüde ligde en iyi yerde bitiren bir anadolu takimi )))

Galatasaray maclari öncesinde hep 2 adami cekiyor kameralar. Ali Sami Yen Stadinda hep Adnan Polat´in arkasinda oturuyorlardi. Böyle mafya tipinde iri yari esmer 2 adam. Kim onlar? Her macimizda kameralar o 2 kisiyi cekiyor herseferinde. Dikkatimi cekti. Yönetimden degiller, taninmis meshur kisiler de degiller ama bir numaralari var yani. O kesin. Bilgisi olan var mi?

şükretmemiz lazım bi yandan ya mustafa sarp 1998 de gelseydi bizim takıma ne uefa olcaktı ne super kupa ne 4 yıl şampiyonluk

Arkadaslar bulent uygnun aciklamalari olmus taraftar ve stad ile ilgili varmi link ben kacirdimda?

bize lazim olan 3-4 maclik seri.

bunu yapabilirsek, taraftara heycan basar, topcu özgüven kazanir = daha güzel/iyi performans, yönetim rahat nefes alir.

bize lazim olan 3-4 maclik seri.

bunu yapabilirsek, taraftara heycan basar, topcu özgüven kazanir = daha güzel/iyi performans, yönetim rahat nefes alir.

bizde biri cıkıp sacmalamassa özellikle hakan balta servet 2 lisi. hadi caglar geldi hakandan kurtulduk diyelim servetten süpheliyim. her an bomba yaratabilir:)

neyse iyi geceler arkadaslar kendinize iyi bakın. üstünüzü sıkı sıkı örtün hastalanmayın:)

Balon gibi şişirilen 17 de 17 şampiyonluğa gidiyoz yeaaa diyen bjk ile aramızda 3 puan fark var.

Arkadaslar bulent uygnun aciklamalari olmus taraftar ve stad ile ilgili varmi link ben kacirdimda?

Uygun yaptığı açıklamada "Galatasaray bugün sahada ilk 45 dakika muhteşem oynadı. Hagi'nin de doğum gününü kutlarım. Bu harika stada emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Atmosferi süper. Böyle güzel bir atmosferde biz daha iyi oynama düşüncesindeydik. Rakibimize oynama alanlarını daha fazla verdik. Burada suç benim.

İkinci yarı bizim adımıza güzel geçti. Ama biz buraya puan ve puanlar almak için geldik. Galatasaray iştahı fazla olması sebebi ile kazanmasını bildi. Sezer'in eksikliğini hissettik. 3-0'dan gelip maçı çevirmek çok zordu. 3-2'yi bulduk ama sonra bir gol yemesek belki işin şekli değişecekti ama olmadı. Mağlubiyet dolayısı ile üzgünüm. Eskişehirspor taraftarından özür diliyorum." dedi.

Burda konusmasinin sadece bir kismi var ama neyse.

Adam cok hos konustu gercekten.

Akustigi falan süper, topcularima birsey söyliyemedim, duyulmiyordu dedi. Basbakan dan baslayarak emegi gecen herkese tesekkür etti.

Antep maçı sonrası yaptığım değerlendirmede kadroda istikrar sağlanması gerektiğini, Kazım'ın sağ kanatta oynatılmasının doğru olduğunu ancak o maç için performansını yeterli bulmadığımı daha iyi olması gerektiğini ifade etmiştim. Bu maçta hem kadro istikrarının işe yaradığını hem de Kazım'ın sağ kanatta çok daha iyi oynadığını gördük. Bu olumlu bir gelişme.

Anlaşılıyor ki Hagi'de 4-3-3 sisteminden yana ve Stancu'yu ileri 3'lünün solunda oynatmayı kafasına koymuş. İyi de oynayor. Burada Stancu'ya bir parantez açmak lazım. Uzun zamandır kadromuzda görmediğimiz farklı özelliklere sahip ayrıcalıklı bir futbolcu. Süratli, kuvvetli, adam eksiltebilen, şut çekme kabiliyeti olan, farklı mevkiilerde oynayabilen özel bir oyuncu gerçekten. Umarım yeteri kadar istifade ederiz bu delikanlıdan.

Culio'da her maç biraz daha ağırlığını koyuyor. Futbol kalitesinin yanında profesyonelliği de üst düzeyde. Oyunun her anında devamlılığı olan sorumluluk almayı seven bir futbolcu.

Sonuç olarak; bu galibiyeti bütün güzelliklerin başlangıcı olarak nitelemek elbetteki doğru olmaz. Sezon sonuna kadar inişli çıkışlı bir grafik olacaktır. Bu seneki hedef Türkiye Kupası'dır. Kupayı aldığımızda bu yılki hedeflere kısmen de olsa ulaşmış olacağız.

Üst Alt