STSL 10/11 H:20 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | 6 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:20 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | 6 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:20 | Galatasaray - Eskişehirspor | 6 Şubat | 19.00

Bu maçta 2 attık es es maçında da 3 atacaz ben inanıyorum takıma çünkü takımın üzerinde matematiksel açıdan bir baskı olmadığı için muhtemelen daha rahat oynayacaklar o yüzden 3 gol bekliyorum haa bu arada nedendir bilmiyom içimden bir ses bu maç culio'nun maçı olacak diyor..

Bu maçta 2 attık es es maçında da 3 atacaz ben inanıyorum takıma çünkü takımın üzerinde matematiksel açıdan bir baskı olmadığı için muhtemelen daha rahat oynayacaklar o yüzden 3 gol bekliyorum haa bu arada nedendir bilmiyom içimden bir ses bu maç culio'nun maçı olacak diyor..

bundan büyük ne baskısı olur ki dayı ya.kazanımıyo kötü oynuyo taraftar tepelerinde.inan şampiyonluga oynamayı bu duruma tercih ederlerdi rahatlık bakımından.

bu maci aliriz

artik hakem bi omuzmu atar birisi cikar bi rövasata´mi atar orasini bilemem...

Ya ben bir şeyi anlayamıyorum biri bana anlatsın, tamam takım kötü sonuçlar alıyor çoğu zaman tat vermiyor tek suçlu Hagi mi?? Bu Hagi değilmiydi hiç kimse bu taşın altına elini sokmazken çıkıp hiç düşünmeden kabul etmedi mi. Bu Hagi için de bulunmaz bir fırsattı kendisi de istermiydi böle olmasını tek suçlu o mu? Futbolcuların hiç mi suçu yok bir türlü iyileşmek bilmeyen milyon dolarla alıp profosyenelce davranmayanların hiç mi suçu yok. Ben yönetime de kızamıyorum aslında filmi başa sararsak Hagi için söylediklerimin aynısı yönetim içinde geçerli herkes görevden kaçarken onlar değilmiydi göreve gelen??? Yanlış anlaşılmasın kimseyi savunmuyorum herkes hata da yapabilir ama fevri davranıp gemileri yakmayalım hepimizin sabrı kalmadı ama sene sonuna kadar beklemeliyiz ne olucaksa ondan sonra olsun. Ben kendim için söylüyorum GALİP GELDİĞİ ZAMAN BEN BU RENKLERE SEVDALANMADIM MAĞLUP OLDUĞUNDA SIRTIMI ÇEVİREYİM.

arkadaşlar maça gideceklerler organize olalım hagiyi yönetimi mhk yı federasyonu toptan ne varsa protesto edelim :)

hakan baltayla sarpı da protesto edelim :)

yenilince gidecekse insallah yeniliriz...daha fazla zarar vermeden gitsin

seni yakından takip ediyoruım yaptığın yorumları ve beğendiğin yorumları tek tek okuyorum...

yazmıcam yazmıcam dedim ama dayanamadım artık...

sen neye hizmet ediyosun yaaaaa...kimsin sen yaa...

hagi yine aynı kadroyu çıkarsın..sadece neil ile cana ve kewell ile stancunun yerlerini değiştirsin,oyun tutup şansda yanımızda olursa gövde gösterisi bile yapabiliriz..

umudum,inancım,temennim ve düşüncem bu yönde(biraz duygusal düşünüyor olabilirim :) )

edit:hakan baltayı unutmuşum:( onun yerine serkanı oynatsın..oda yeter..yada ne bileyim yokmu altyapıda solbek,takip edenlere sorum,şu baltadan iyi mücadele etmez mi??

bu kadro ile en iyi dizilis bu olsa gerek...sabri culio ve ön libero at gibi kosmali...gidisata göre kewell veya pino oyuna alinabilir. ve sistem gerekirse 4-3-3 olur...öne gecince forvetin birini cikarip bir ön libero daha alinabilir

bu kadro ile en iyi dizilis bu olsa gerek...sabri culio ve ön libero at gibi kosmali...gidisata göre kewell veya pino oyuna alinabilir. ve sistem gerekirse 4-3-3 olur...öne gecince forvetin birini cikarip bir ön libero daha alinabilir

niye öyle yorumlar yaptığını yaptığın kadroya bakınca anladım...futbol bilgin baya iyiymiş.helal olsun:)

İç sahada taraftar desteği ile alırız, dün 2 gol attık bu maçta şöyle bir 3-4 atsak iyi olacak

Eskişehir'de bizi yener gibi geliyor ama saha avantajı var haydi hayırlsıı

yenemezsek biteriz,galibiyet bekliyorum.

Yeneriz. Yeter ki oyuncuların mevkiilerinde değişiklik yapılmasın. Artık bir istikrar yakalanmalı bu konuda.

.....................Zapata

Sabri......Neill.......Servet........Hakan

..............Cana......Yekta...............

Kazım.............Culio...............Kewell

...................Stancu.....................

her türlü yeneriz.Hatta en az 3 gol bekliyorum.Görürsünüz...

yenilirsek biteriz laflarını anlamıyorum. daha kötü olamaz emin olun .

kendi sahamızda yenebileceğimize bile şüpheyle bakıyoruz, acaba yenebilirmiyiz??? diye..

yazıklar olsun koskoca bi camiayı düşürdüğünüz hale bak ya, hatalar silsilesinin sonu yok bu yönetimde çok üzülüyorum takımımızı bu halde görmekten.....

Üst Alt