STSL 10/11 H:20 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | 6 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:20 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | 6 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:20 | Galatasaray - Eskişehirspor | 6 Şubat | 19.00

Ufuk,

i neİl servet i

sabrİ yekta culİo İnsua

kazim stancu kewel

baroŞ

Yeneriz. Yeter ki oyuncuların mevkiilerinde değişiklik yapılmasın. Artık bir istikrar yakalanmalı bu konuda.

.....................Zapata

Sabri......Neill.......Servet........Hakan

..............Cana......Yekta...............

Kazım.............Culio...............Kewell

...................Stancu.....................

Bu kadro en doğrusu olur, 2. yarı da Kewell çıkar Baros girer.

Sadece Yekta ve Culio yer değişsin bence. Ya aslında dediğim gibi dünkü kadroda buydu ama yanlış diziliş vardı

Yeneriz. Yeter ki oyuncuların mevkiilerinde değişiklik yapılmasın. Artık bir istikrar yakalanmalı bu konuda.

.....................Zapata

Sabri......Neill.......Servet........Hakan

..............Cana......Yekta...............

Kazım.............Culio...............Kewell

...................Stancu.....................

Bir savunma yapmasını bile beceremiyoruz.. bir oyuncu pres yaparken diğer oyuncular diğer rakip oyuncuları marke etmek yerine izlemekle yetiniyorlar.. top rakip oyuncudayken benim bildiğim derhal topun arkasına geçip bi oyuncu pres yaparken diğer oyuncular onun atabileceği oyuncuları marke etmesi gerekir.. nerdeyse ben sahaya girip oyuncuları marke edicem.. mustafa sarp efendiyi bi izleyin ben hayatımda bukadar faydasız bu kadar gereksiz bu kadar işe yaramaz bi adam daha görmedim (MALDONADO) hariç.. inanılır gibi değil yaaa.. adam aldığı topla ne adam eksiltme ne adam geçme ne hücum pası hiç bise yok yaaa.. valla arkadaşlar benim aklıma kötü kötü senaryolar geliyor.. sanki birileri kulübümüzü yiyor kasasını boşaltıyor.. bunun kim olduğunu sormayın sizler anlamışsınızdır herhalde.. okadar çok söyleyecek sözüm varki inanın sıkılıyorum... Hafta sonu samiyende görüşürüz.. :))

---------------zapata-----------------

sabri------neill---------servet------balta

-----------yekta------cana-------------

kazım------------------------------culio

---------------stancu------------------

---------------baros-------------------

kadro bu olmalı. çünkü bizim takımımız 4-3-3 ü oynayamıyor. bunun için orta sahamız yeterli teknik kapasiteye sahip değil. topu ayağımızda tutamıyoruz. bir an önce 4-3-3 sevdasında vazgeçmemiz gerekir.

cananın savunmada oynaması bir hatadır.Neill daha verimli stoperde.Ön liberodada ne kadar varlık gösterdiğini gördük.Stancu kanada yakın oynayınca çok sırıtmadı sanki...

Maclarimizi seyrederek küfür kullanimim artti, o yüzden seyretmeyi düsünmüyorum.

biletimi aldım.ucuz olanlar yine tukenmiş.dogu vip yine baya boş sırıtıcak gibi.35 bine oynarız gibi.bleki fazlada olabilir.sebebide stadın yeni olması insanlar hevesli.ben dahil :).yoksa bu takım izlenmez

bakalım protesto olacak mı.olursa sonuna kadar katılırım

Tribünler Sivas karşılaşmasında ki gibi olursa kesin kazanırız.

Es-es son 4 maçı gol yemeden kazanmış biz bittik resmen kazansak mucize olur.

Bu maç kritik,öne geçersek kazanacağımızı düşünüyorum.İlk golü yersek puan kaybederiz.Artık bu takımda Hakan,Aydın,Mustafa gibi oyuncuları görmek istemiyorum inşallah oynatmaz bunları kaleciler desen ayrı bir saçmalık ama yapacak birşey yok hepsi birbirinden beter ben yine de her şeye rağmen Ufuk un Aykut ve Zapata dana iyi olduğunu düşünüyorum.Zapata nın nasıl bir kaleci olduğunu kupa maçında gördük.Benim maç için kadrom şu şekilde olurdu:

Ufuk(Mecburiyetten kötünün iyisi olduğu için)-Sabri-Neill-Servet-İnsua-Kazım-Cana-Culio-Kewell-Yekta-Stancu

Üst Alt