STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu

mesela kaleci sart

sol bek alternatif sart(gökhan süzen olabilir)

orta sahaya 2 kaliteli yabanci sart

birde emenike sart :) ha birde adam akilli baskan ve teknik direktör ve en önemlisi kaleci antrenörü(bu nezih bologlunun ne kariyeri varda hic kovulmaz?)getir taffareli yada kaani

solbek sart,sag bek yıllardır şart.orta saha şart sag kanata keita şart.kaleye onur şart.,defansın ortasına 1 yerlı mınımum şart,1 forvet şart

takımın yuzde 80ının gitmesi şart

Beyler hepimize geçmiş olsun.Yalnız benim üzüntüm maç kaybetmekden daha çok güven bağladığımız oyuncuların bir türlü istikrar yakalayamayıp bir ileri bir geri içerdeki maçlarda iyi depasmanlarda kötü performans göstermesi daha iyi oyuncular bulmamız gerektiğini gösteriyor.Keita,da öyleydi her ne kadar çok övdüysekde hiç bir zorlu depasman maçını krtardığını veya çevirdiğini hatırlamıyorum.Anca iç sahada coşuyordu.Bizi depasmanda,da sırtlayacak adamlar lazım.Ama yıldız olur ama olmaz ama bu tür adamları bulmamız şart bu takıma.Yoksa yeni yetişen çocuklar Galatasarayı tutmayabilir.10 sene sonra taraftara sayısı ciddi oranda düşebilir.Çünkü şimdi tutanlardan ölenler olacak yeni yetişen çocuklarda gidip gelip yenilen vasat futboluyla baygınlık veren ve çocukları gazlayıcı bir tarafı bulunmayan bir takımı nasıl tutsunlarki:sad007:

beyler maçın özetini izlicemde bi bulamadım bulan varsa acaba link atarmı bana yada bu sayfaya

Ufuk

Sabri-Neill-Servet-İnsua(Çağlar)

Cana

Yekta-Culio

Kazım-Baros-Stancu

Bundan sonra şu 11le çıkmalıyız maçlara yenilecekse de bu 11 yenilsin.

simdi bir mehmet topuz, emre b. gökhan gönül bizim kadromuzda olamazmiydi ?? bal gibi olurdu yönetim parayi bassaydi...en iyi yerli stoper (emre g.) satiyorsun senede 3 mac yapmayan g.zan'i takimda tutuyorsun saka gibi...valla icimden ne kadar küfür ediyorum hem yönetime hem hagi ye

Korkma Emre Güngör de senede 3 maç zor yapıyor dün yine sakatlandı çıktı.

Ulan artık kendinizden değil kendimden bile soguttunuz be, duygu malı olduk resmen. Sevgilsi bukadar ezemez bir insanı. Oyyyy oyyyy

Korkma Emre Güngör de senede 3 maç zor yapıyor dün yine sakatlandı çıktı.

Emre bu sezon 1265 dk. oynadı. 5 maç oynamadı 20 haftada.

Gökhan 383 dakika oynadı. 6 maç oynadı 4Dakika oynadığı Karabük maçını ve 19 dakika oynadığı Eskişehir maçlarınıda sayarsak.

şöyle bir Antep-Galatasaray karması yapsak nasıl olurdu acaba

-----------Karcemarskars------------

Sabri------Danny-----Neil------İvan de souza

Olcan-----Culio------Wagner-----Popov

---------Stancu-----Baros---------------

yabancı sayısı göz önünde bulundurmadan yazdım

yani dün sahadaki en kaliteli yerlilerden biri Sabrimiydi.?

Gaziantep'ten 6 bizden 5 oyuncu var.Bu bile halimizi özetliyor.

yani dün sahadaki en kaliteli yerlilerden biri Sabrimiydi.?

hayır ama genel olarak Sabri iyi

Gaziantep'ten 6 bizden 5 oyuncu var.Bu bile halimizi özetliyor.

Daha fazla yazmak istedim aslında mesela Kazım-Olcan arasında takılı kaldım Kazım yazılabilir

Mesela bu orta saha çok yumusak olmuş , Cana yazılabilir , Murat Ceylan yazılabilir vs vs...

Bu kadar ümitiszlenmeyin.Daha bu takıma Barış,Ayhan,Mustafa gelecek ozaman görün Galatasarayı.

Benim zoruma giden taraftarın bu kadar pasif kalması ya sen koskoca GALATASARAY taraftarısın masaya yumruğu vurmanın zamanı geldi geldi!

Hagi : '' Yediğimiz gol Zapata'nın hatası değildi. Ben ona güveniyorum.''

aynı laflar 96 yılından önce terim gelmeden söyleniyordu. ergün okan suat arif hakanü. gitsin deniyordu. maarifet onları oynatmakta....

hakan balta neden bu halde bunu araştır bul ve çöz. ilk geldiği dönemde süperdi bu adam.

Ben söylüyeyim : Rijkaard. Ve onun aptal sistemsizliği !

Beyler hepimize geçmiş olsun.Yalnız benim üzüntüm maç kaybetmekden daha çok güven bağladığımız oyuncuların bir türlü istikrar yakalayamayıp bir ileri bir geri içerdeki maçlarda iyi depasmanlarda kötü performans göstermesi daha iyi oyuncular bulmamız gerektiğini gösteriyor.Keita,da öyleydi her ne kadar çok övdüysekde hiç bir zorlu depasman maçını krtardığını veya çevirdiğini hatırlamıyorum.Anca iç sahada coşuyordu.Bizi depasmanda,da sırtlayacak adamlar lazım.Ama yıldız olur ama olmaz ama bu tür adamları bulmamız şart bu takıma.Yoksa yeni yetişen çocuklar Galatasarayı tutmayabilir.10 sene sonra taraftara sayısı ciddi oranda düşebilir.Çünkü şimdi tutanlardan ölenler olacak yeni yetişen çocuklarda gidip gelip yenilen vasat futboluyla baygınlık veren ve çocukları gazlayıcı bir tarafı bulunmayan bir takımı nasıl tutsunlarki:sad007:

Nasıl bir saçma yorumdur. Yahu forumda IQ testi yapılsın rica ediyorum. Olaya bakış açısına bak.

polat,sezgin,hagi gitmeli ve nezihi denen sözde kaleci antrenörü

Üst Alt