STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu

scaled.php

Maçtan önce asılan pankart. Daha sonra kaldırıldı. Uyarı gelmiş olabilir.

Bugün maç Fb'nin stadında oynansa Neill,Stancu,Kazım,Cana kesinlikle sarı görmezlerdi.

Komedi basladi, bakalim gecen hafta "ben avrupada oynuyorum" diyen Murat Celik ne diyecek bugün

Bende bu hakemlerdeki deli cesaretini anlamadim gitti,cok kolay kart gösteriyorlar takimimiza,nerdeyse her hakemde durum ayni,hani desemki su gösteriyor,bu göstermiyor diye.

cana gelmeden önce demistim,her 3 müdahalesinden 2 si sari kartlik,onun kartlarinda bir SIKINTI yok ama,diger oyunculara gösterilen kartlar mide bulandiriyor,hazmedilmiyor.

an itibariyle AYI Gökmen, ayiligini bir kez daha kanitlamistir, duydunuz mu dedigini... ulan gökmen ulan gökmen neyseee....

Ömer üründülümsü bir yorum olacak ama takımda bloklar arası bağlantı kopuk... Defansta Servet ve Cana pozisyon ve kademe anlayışlarının, pas alışverişlerinin ne derece kötü olduklarını bir kez daha gösterdiler. Olayın sadece defansta top kapmak olmadığını, topu bizim oyunculara aktaramazlarsa kaptıkları topun hiçbir anlamının kalmadığını beyinlerine nakşetmeleri lazım.. Ayrıca Sabri de çok tutuktu bugün.. Çağların top kayıplarını sayamadım.. Bence kazım ve culio vasatın üstündeki 2 topçumuzdu.. Buarada ilk yarıda Mendinin Servetin kafa pozisyonunda topu smaçlamasını ve ikinci yarıda lucas neille ceza sahası içerisinde yapılan hareketi görmeyen ve çok ucuz kart çıkaran kuddusinin de annesinin ellerinden öperim..

Bugünün tek pozitif yönü H.Baltanin yerinde Caglar i görmemdir.Culio bugün diger maclara oranla tutuk gibiydi,zaten macin kitlenme sebebide bundandir.Kazim bence cok faydali bir futbolcu,rakip defansi cok rahatsiz edip,öne cikmalarini engelliyor,güzel toplar getirip,iyi paslar atiyor.Iyi adamlar ile dahada iyi olacak.

Takımlar bizi çözmüş kanatları kapatarak bizi çökertiyorlar ordan sadece Keita tarzı kaliteli oyuncular kilidi açabilirdi onu da elimizle gönderdik; ortadan topu sürükleyebilecek bir Alex'imiz olmadığı için ortadan da gelemiyoruz, forvette de topu saklayıp oyunu rakibin sahasına yıkmamızı sağlayacak bir forvetimizde yok. Takımın neresini tutsan elinde kalıyor. Adnan Polat ve ekibi enkazınızla gurur duyun....

ilk yariyi izledim ve ondan sonra 2.ci yariyi izlemeye gerek duymadim

ilk yari kazimi baya saygi ile andim. hele bir ara servet ve zapata 3-5 defa defansta paslastilarya resmen cildirdim

ya beyler maçlardan sonra maçların özetini hazırlayan bi site yokmu.mesela trt1 çok güzel özet maçlarını veriyor o özetlri nerden bulabilirim.

tribünde kaç kişi varmış bugun ?

tahminim 20-25 arası.dogru mu acaba :)

Şu kadar söyleyim: bu takımdan ne köy olur ne kasaba. Sahada izlenen futbol değil kargaşa.

Buca biraz şanslı olsa 2-3 tane atmıştı. Sabri'yi orta sahada seyretmek bünyeye zarar.

Ne yazık ki ,Hagi bu takımın hocası olacak kapasitede değil. Neill ve sabri'den orta saha olmaz. Doğaya aykırı.

Cana,vasat ötesi bir oyuncu.Yaptığı hatalar çok gol yememize neden olur.

Servet-cana ile takım ileri çıkamıyor. Sürekli yan-geri paslar.

Yekta ile Emre'nin yarısı bu takımda rahat ilk 11 oynar.

Şu kadar söyleyim: bu takımdan ne köy olur ne kasaba. Sahada izlenen futbol değil kargaşa.

Buca biraz şanslı olsa 2-3 tane atmıştı. Sabri'yi orta sahada seyretmek bünyeye zarar.

Ne yazık ki ,Hagi bu takımın hocası olacak kapasitede değil. Neill ve sabri'den orta saha olmaz. Doğaya aykırı.

Cana,vasat ötesi bir oyuncu.Yaptığı hatalar çok gol yememize neden olur.

Servet-cana ile takım ileri çıkamıyor. Sürekli yan-geri paslar.

Yekta ile Emre'nin yarısı bu takımda rahat ilk 11 oynar.

harfiyyen katiliyorum dediklerinde

ilk yarinin 25inci dakikasinda dedim bende emre-yekta direk oyuna girmesi lazim diye

2.ci yariyi izlemedim zaten!

cana yi hangi mantikla bu takimda oynatiyorlar anlamis degilim

hata bir ara servet ve biri daha 3-5 defa arka arkaya zapatayla paslastilar geride top cevirdiler cildirdim hatta icimden aceb adnan polat ne diyordur bunlara diye ( tabi izliyorsa aga )

evimizde kazaniyoruz ama deplasmana da ayni dereceleri almaliyiz artik.

Üst Alt