STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu

Buca'da elfe benzeyen bir adam varya kepçe kulaklı :D

İyi topçuymuş :D

Allahtan belediye ile oynuyoruz haftaya , Karabükte de emenike yok en azından 3 maçlık bi seri yakalamış oluruz inşallah (tabi kupadaki antep maçı morallerimizi 0lamazsa)

Yazık bize ya. Canlı canlı izledim tribünden inanılmaz pasifiz. Az Culio az Kazım gerisini at çöpe. Adamların birde 2 şutu direkte patladı başkası beşlik tarife yapardı. Zapata'da güven veremedi bana bu maçta.

Macın özetini izledimde simdi, 2'si Culionun golü ve Stancunun ofsayt diye sayılmayan golü ile toplamda 7 pozisyona girip 4 pozisyon vermisiz. Hakemin yanlı kararlarıda cabası. Oyun olarak ilk yarı hic birsey oynamasakta 2. yarı iyi toparlandık. Eksikler döndükce kadro kendini bulacaktır.

Şu kadar söyleyim: bu takımdan ne köy olur ne kasaba. Sahada izlenen futbol değil kargaşa.

Buca biraz şanslı olsa 2-3 tane atmıştı. Sabri'yi orta sahada seyretmek bünyeye zarar.

Ne yazık ki ,Hagi bu takımın hocası olacak kapasitede değil. Neill ve sabri'den orta saha olmaz. Doğaya aykırı.

Cana,vasat ötesi bir oyuncu.Yaptığı hatalar çok gol yememize neden olur.

Servet-cana ile takım ileri çıkamıyor. Sürekli yan-geri paslar.

Yekta ile Emre'nin yarısı bu takımda rahat ilk 11 oynar.

Cana dışında dediklerine katılıyorum,Cana bu takımın her şeyidir nasıl mücadele ettiğini görmüyor musunuz ?

Macın özetini izledimde simdi, 2'si Culionun golü ve Stancunun ofsayt diye sayılmayan golü ile toplamda 7 pozisyona girip 4 pozisyon vermisiz. Hakemin yanlı kararlarıda cabası. Oyun olarak ilk yarı hic birsey oynamasakta 2. yarı iyi toparlandık. Eksikler döndükce kadro kendini bulacaktır.

7 posizyona mı girmişiz? :D

En fazla 2-3'tür o. Hagi'yi savunmak için elinden geleni yapıyorsun. :)

ömer toprak,tunay torun,mehmet ekici,volkan sen,gökhan süzen,veli kavlak. bunlari alip takimdaki 2-3 yerli disindakilerin hepsini kovacan.

nasil bu kadar iyimser olursun, anlayamiyorum.

Pino ile Ardanın acilen takıma dönmesi lazım, Misimovici söyleyemiyorum bile böyle bir oyuncumuz var biz kullanamıyoruz, şu dünkü kadroda sadece o bile oynasaydı fark yaratabilirdi. Bir de, Cana alışık olmadığı bir mevkide oynuyor bana göre kimse stoperde iyi demesin çünkü bu adam kesinlikle defansın önünde oynamalı, Neill-Servet ikilisini mümkün olduğunca bozmamak lazım. Sabri sağ kanat dışında başka bir bölgede oynayamıyor işte adamın kapasitesi bu kadar. Off daha neler yazarım da artık Belediye maçını bekleyelim geri kalanı için :D

Cevap: STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | 2.Yarı

Kimse memnun değil ancak sabretmek lazım biraz Rijkaarda Skibbeye yapılanlar bu adama yapılmasın bari eminim oda memnun değildir ve bişeyleri değiştirmek için uğrasıyor adam arayışta görelım bunları bence ama fikrinize saygı duyarım eleştiremem

Hagi'ye sabredilmez arkadaşım. Hiçbir teknik adamlık meziyetine sahip olmayan bir adamda ısrar ancak camiaya zarar verir.

Oyuncu tercihleri, oyun okuma zafiyeti, tavan yapmış camianın bile önüne koyduğu egosu, kuruluşundan bu yana her platformda şampiyonluğu hedeflemiş bir camiaya anti-futbol anlayışı yerleştirmeye çalışan bir anlayış, kendi son derece yaratıcı bir oyuncu olmasına rağmen, yaratıcı özellikleri "0", atletik özellikleri vasat oyuncularda ısrarı... Hagi'yi neresinden tutsanız elinizde kalıyor.

Hagi GS için bir efsanedir ve öyle kalmak istiyorsa ve kendine saygısı varsa GS taraftarı onu istifaya davet etmeden ceketini alıp gidecek asaleti de göstermeli.

Her büyük oyuncu, büyük hoca olamıyor. Hagi'nin teknik adamlığıyla verdikleri ortada. Yani bu bugünün meselesi değildi zaten.

Hagi'yi sevmeyen GS taraftarı bir elin parmaklarını bile geçmez ama bu Hagi'yi GS armasının önüne geçirmez.

ey hagi nolur teknik direktörlük yapma efsane futbolcumuz olarak kal gönüllerimizde. nolur git, kendin git, kovdurtma kendini, olmuyor işte olmuyor ısrar etmenin anlamı yok. görünen köy kalvuz istemiyor beyler, takımın hali içler acısı gerçekten, dünkü rakibimiz ligin dibine demir atmış dalga geçtiğimiz beşiktaştan 5 yemiş bir takım, ve bu takımın en önemli ve fark yaratan 3-4 oyuncusu sakat ve cezalıydı. işte biz bu takıma karşı bana göre ballı bir biçimde kazandık. bu takımıda zar zor balla yeniyorsan antebi belediyeyi nasıl yeneceksin, yemin ediyorum 5 lik oluruz dün akşamki oyunla. canada stoper olmaz hagi, bnm küçük yeğenim bile bunu görüyor hagi efendi, sabriden ortasaha yaratmaya çalışma olmuyor işte çek neill i stopere koy yektayı ortasahaya, en azından herkes yerinde oynasın.

çoğumuz çok gol atacağımızı düşünüyorduk ama yanıldık.artık her maçımıza "1-0 olsun bizim olsun" mantığıyla bakıcaz galiba.dün Bucaspor şanssızdı aslında yenile de bilirdik.ama fener çoğu zaman şanslı .böyle oynarsak alex ve niang gol yağdırır kalemize

Cana dışında dediklerine katılıyorum,Cana bu takımın her şeyidir nasıl mücadele ettiğini görmüyor musunuz ?

G.Saray güreş takımı değil futbol takımı. Adamın her hareketi kartlık faul. Ağır,adamını sürekli kaçıran bir oyuncu. Yenetek zaten yok. Song bunun yanında puyol kalır.

Bir de bu adamı orta sahaya düşünerek almışlar yazık. M.yıldız'a iyi futbolcu gözü ile bakanların, cana'yı reis yapmaları çok normal. Yok mücadele ediyormuş, hayatımda bunun kadar ne yaptığını bilmez bir oyuncu görmedim.

1-Öncellikle dahi anlamına gelen de,da ayrı yazılır.

2-Senin gibiler ve Hagi yüzünden ikilimde kalarak takımın yenilmesini istiyorum. Çünkü bu gidişle gelecek sezon da heba olacak.

3-Sahadaki takımın futbolla en ufak bir alakası yok. Bunun nedeni oyuncu kalitesiziliği değil, saçma oyuncu dizilişleri ve tercihleri.

4-Kenarda yaratıcı özellikleri fazla olan Yekta ve Emre gibi adamlar dururken, Sabri ve Neill gibi teknik olmayan, oyun zekası sınırlı oyuncuları orta sahada tercih etmenin mantığı yok.

5-Bir oyuncu sırf defans yapıyor diye orta sahada oynatılmaz. Bu çok ilkel bir anlayıştır. Çabukluğu,zekası,tekniği,pas kabiliyeti olan oyuncular orta sahada oynar.

6-Her oyuncu arasında 10-15m var. Bu saçmalığın nedeni teknik adamdır. Oyuncular langırt oyuncuları gibi köşelerine çekilip bekliyorlar. Topa yardıma gelen yok, alan daraltan yok,paslaşma zaten yok.

7-Bu takım taktik hata nedeniyle bu kadar kötü oynuyor. G.Saray sürekli mavi ekran hatası veren işletim sistemi gibi.

8-Stancu gibi adamın sol açıkta işi ne? Aynı şeyi Misimovic'e de yaptılar. Bu adamlar kanat oyuncuları değil.

Üst Alt