STSL 10/11 H:26 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | 18 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 200 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:26 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | 18 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:26 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | 18 Mart | Maç Sonucu

Berkecan kardeşim helal olsun sana da yazdıklarınada 30-35 yaş üstü insanlar gibi düşünerek yazılmış bir yazı tebrik ederim.

Öncelikle tespitlerinin hepsinde çok haklısın forvetsiz kalecisiz stopersiz acayip acayip adamlara saçılan tonla paralar heba oldu gitti geçen yılkı kadroya canayı monte edip kaleci alsalardı + sol bek +forvet heralde şimdi şampiyonluğu ilan etmiştik keitayı yollayıp sağ tarafta kazım stancu vs vs izliyoruz Rijkaardı gönderip kurtarıcı diye Hagiyi getiriyoruz ilginç hakikatten neyse olan oldu bir Galatasaraylı büyüğün çıkıp kardeşim ne oluyor deme zamanı çoktan geldi

Niang'ın sakatlanması sonrası oyuna Stoch girdi ve oyun genişlik kazandı, iyice açılan defansımızı Alex darmaduman etti.Maçın kısaca özeti.Onun dışında sürüyle kırılma anı vardı maçın içerisinde.Artık oda şans mı beceriksizlik mi derseniz, kesinlikle beceriksizlik.Allah yardımcımız olsun, bu psikoloji ile çok zorlu maçlara çıkacağız.

yektayı beğenenler var şaşıyorum, maç içinde tek bir olumlu hareketi olmayan hiçbirşey katamayan bir adamı öyle anlatıyosunuz ki, bilmesek adamı top class orta saha sanıcaz.

dümdüz futbolcu.

FB voleybolde finale çıkamadı. Zaten Avrupa başarısı biraz vizyon istiyor. Ligde olsa Vakıfbank'ı yenerdi. Ama Avrupa başka birşey işte.

yektayı beğenenler var şaşıyorum, maç içinde tek bir olumlu hareketi olmayan hiçbirşey katamayan bir adamı öyle anlatıyosunuz ki, bilmesek adamı top class orta saha sanıcaz.

dümdüz futbolcu.

Yerliler için en azından yedek olur. mustafa ayhan barış gireceğine yekta girer..

Berkecan kardeşime teşekkür ederim , olay bu olayları keşke sizin gibi bizim yöneticiler ve Camianın içindekilerde düşünseler..:tiphat:

Bizi yönetigini sananlar sadece , kendilerini kandırıyorlar, hata yaptıkça ,hatalar dahada büyüyor..Çare belliyken sırf inad ugruna GS yın gelecegi karartılıyor, bu GS bu durumlara layık degil ama, maalesef düzelecegi yerdede dahada kötü oluyor..

Ü.Aysal ın dedigi gibi her şübeye işi bilen ,uzman olanı,profesyonelleri getirip ,onlara görev verdinmi yetkiyide vereceksin ..Yoksa aile şirketi gibi olur görev verilir yetki verilmezse degişende bir şey olmaz..:lol:

Saygılar..

Not: GS nasıl kurtulur, GS da bürütüsler gittigi zaman ...:asd:

Bugunu hıc gazete, ınternet veya tvde spor haberı ızlemeden gecırdım. Bu yenılgı uzerıne daha fazlasını kaldıramazdım. Sadece bu forumda yazılanları okuyorum. Oncelıkle dunku mactakı taraftarlarımız olaganustuydu. Buna ragmen takımımız ıse yıne herzaman oldugu gıbı son 40 senedır oldugu gıbı, son 10 senedır ıyıce su ustune cıkan rezıl bır fener macı oynadılar. Yıne yıne yıne ayagı bırbırıne dolanmaktan bos kaleye gol atamayan, kontraataga cıktıgında bırbırıne ne yapacagız dıye bakan, futbol dıye tek bıldıgı sey sısırmek olan futbolcularımız,... Zaten her fener macı cok klasık olarak bombos kaleye atamadıgımız maclarla doludur senelerdır, hersene aynı mac aynı sekılde oynanır, hıc degısmedı, ... Kesınlıkle artık yukselıse gecme zamanı gelmıstır,

Hayırdır ordaydın heralde ?

ordayDI

1_5458.jpg

parlak olan.

Memlekette boşuna arıcılık faaliyetleriyle uğraşan insanlarımız var. getirsinler kovayı koysunlar fenerbahçenin arkasına, kaynağı tükenmeyen bal damlıyor hiç yorulmasınlar arılarla. bu kaçıncı oynamadan maç kazanma, ne zaman bitecek, her sene aynı şey kaç kere olacak? fenerbahçe ne zaman tek kale oynadığı bir Galatasaray maçını kazanacak?

Bu takımın başkanı olsaydım, kadrolar açıklandığında pinoyu görmeyince teknik adamı kovardım. belki bildiği vardır az bekleyeyim derdim sonra değişiklikte pino'yu değil kewell'ı dahil ettiğini görünce direkt kovardım. kazansam da kovardım abi pino bu maçta oynamayacaksa başka hiçbir maçta oynamasın oynatılmasın pino mino kalmadı ortada.

allah hepımıze sabır versin dicek bşka laf kalmadı artık

Bu maci bize Hagi verdi. Pinodan cok korkuyodum beklenmedik sekilde gol atiyor. Gecen hafta Ankaragucune mukemmel bir gol atti Kadikoydeki ilk macta pino tek basina yipratti bizi. Formda ve mutluydu mac oncesinde girmemesine cok sasirdim.

Hagi'ye ihanet etti falan diyorsan, sen Galatasaray'a ihanet ediyorsun. Hele ki Emre'yle aynı kefeye koyuyorsan resmen ihanet ediyorsun.

HAGI ile herhangibir GS lı futbolcuyu aynı kefeye koymak hele bunun adı emre ise gercekten ayıp yahuuuuu sozun bittigi yerdeyizzz ...

Bu arada macta volkana degmeyen siseyi konusmaya basladılar neden ?fırat efendinin vermedigi golu konusmaktansa ....

Sunu da unutmayalım ;Balik hafizali olmaya gerek yok. Eser'in kafasini yaran, daha mac baslamadan yan hakemin kafasini yaran, Lucescu'ya ayran ile banyo yaptiran, Hasan Sas'in kafasina yumurta atan, Gerets'in alnini yaranlar bunlar degil miydi?

Ne ekersen onu bicersin.

Keske o sise Volkanın kafaya isabet etse idi ....

Eyyy buyuk GALATASARAY taraftarı titre ve kendine gel !!!

Tum medya sozbirligi etmiscesine HAGI nin 1-1,7 milyon EURO tazminatı var o yuzden gitmiyor diyee laf kalabalığı yapmaktadır.

Bu tamamen GS efsanesi HAGI ye ve taraftarına yapılan ahlaksızlıktır...

Bundaki amac efsanemiz ve taraftar arasına girmek tir ,komplo teorisi olarak algılamayın ama Alex i HAGI yerine koymak isteyen bir medya ve fb guruhu mevcuttur .

Bu gazlara gelmeyin....

Adamlar sumsuk Aykuttan HAGI efsanesi yaratmaya calısıyorlar ,herfırsatta okları ve yergileri HAGI ye saplamaktadırlar ...

Bu kadronun basına MOURINHOU gelse ne olur allah askınaaa ????

AKILLI OL GALATASARAYlı sadece ligi ve sampiyonlugu kaybettik ONURUMUZU ve SEREFIMIZI ,TARIHIMIZI kaybetmedik ....

Bize asıl bunları yoksaydırmaya calısmaktadırlar .....

Valla Aykut kocaman a helal olsun, catır catır futbol oynattı, tam da galatasaray da gormek ıstedıgım futbol, kımse bılıncsız hareket etmedı hataya cok zorladık onlarda cok hata yaptılar ama bılıncsız hareket etmedıler, son 3-4 sezondur bızımkıler futbol dahı oynamıyorlar, futboldan soguttular adamı,

Üst Alt