STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:28 | Galatasaray - Trabzonspor | 10 Nisan | 19.00

Ben birşey uydurmadım. Sen ne yazdıysan ona karşılık verdim. Sen demiyomusun hem Trabzonu yenelim bunlara yardım edelim, sonra da bizi Kadıköyde yensinler. Sen ne anlarsın bu cümleden.

Yani illa ki verdiğimiz örnek birebir tutacak dimi. Tamam işte Aykut hakem kanalından Trabzona salladı, Polat şampiyonluk kanalından Denizli'ye gaz verdi. Kusura bakma birebir uyan örnek bulamadım. Bu yakın örnek kesmedi mi seni? Sonuçta ikiside etkileme amaçlı açıklama.

Futbolcular satsın demiyormuşsun ya. Tercihinmiş Trabzonun kazanması. Futbolcular Antalya'ya nasıl çıktıysa öyle çıksın diyosun. Antalya maçından sonra sallıyorduk ama hepimiz böyle ruhsuz takım olur mu diye.

Sen Trabzon maçı kazanırsa üzülecek misin üzülmeyecek misin. Bana onu söyle.

Neyse uzatmayalım. Senin mantığın ortada. Ben de değiştiremem. Takıl kafana göre kardeş

Ben birşey uydurmadım. Sen ne yazdıysan ona karşılık verdim. Sen demiyomusun hem Trabzonu yenelim bunlara yardım edelim, sonra da bizi Kadıköyde yensinler. Sen ne anlarsın bu cümleden.

Yani illa ki verdiğimiz örnek birebir tutacak dimi. Tamam işte Aykut hakem kanalından Trabzona salladı, Polat şampiyonluk kanalından Denizli'ye gaz verdi. Kusura bakma birebir uyan örnek bulamadım. Bu yakın örnek kesmedi mi seni? Sonuçta ikiside etkileme amaçlı açıklama.

Futbolcular satsın demiyormuşsun ya. Tercihinmiş Trabzonun kazanması. Futbolcular Antalya'ya nasıl çıktıysa öyle çıksın diyosun. Antalya maçından sonra sallıyorduk ama hepimiz böyle ruhsuz takım olur mu diye.

Sen Trabzon maçı kazanırsa üzülecek misin üzülmeyecek misin. Bana onu söyle.

Neyse uzatmayalım. Senin mantığın ortada. Ben de değiştiremem. Takıl kafana göre kardeş

1. "Sen demiyomusun hem Trabzonu yenelim bunlara yardım edelim, sonra da bizi Kadıköyde yensinler. Sen ne anlarsın bu cümleden." oyle bir cumlem yok.

2. Denizli kume dusmemeye oynuyordu. Bizle alakasi yok maca asilmasinin. Adnan Polat da Denizli ismini kullanmadi hic, nasil gaz verme oluyor? Hakemlere direk laf etmekle sampiyon olacagiz demek ayni sey mi?

3. Evet. Antalya'ya, Antep'e karsi nasil ciktilarsa oyle ciksinlar. Sirf fenerliler istedi diye asilmasinlar maca. Genel olarak kendilerini duzeltip ceki duzen vereceklerse de bu fenerlilerin bize gaz verip trabzonu yenmemizi istemesinden dolayi olmasin. Haftalardir akillari neredeydi?

4. Sevinecegim.

5. Tamam dayi

1. "Sen demiyomusun hem Trabzonu yenelim bunlara yardım edelim, sonra da bizi Kadıköyde yensinler. Sen ne anlarsın bu cümleden." oyle bir cumlem yok.

2. Denizli kume dusmemeye oynuyordu. Bizle alakasi yok maca asilmasinin. Adnan Polat da Denizli ismini kullanmadi hic, nasil gaz verme oluyor? Hakemlere direk laf etmekle sampiyon olacagiz demek ayni sey mi?

3. Evet. Antalya'ya, Antep'e karsi nasil ciktilarsa oyle ciksinlar. Sirf fenerliler istedi diye asilmasinlar maca. Genel olarak kendilerini duzeltip ceki duzen vereceklerse de bu fenerlilerin bize gaz verip trabzonu yenmemizi istemesinden dolayi olmasin. Haftalardir akillari neredeydi?

4. Sevinecegim.

5. Tamam dayi

Hayri Bey Daum kaldı falan hikaye adamlarda appiah aurelio Alex anelka varken o dönemlerde bizde orhan ak falan vardı.

Hayri Bey Maçı diyelim sattık olmadı *****De şampiyon ama rahat edicekmi vicdanımız Nerde Kaldı Galatasaraylılık.

Hayri Bey abartmayalım maç satmak falan ayıptır.Çıksınlar oynasınlar dicem ama oynayamıyacaklarda o yüzden her hakülarda muhtemelen mağlup oluruz ha balta olaydı zaten kesin yenildiydik şu maçı ts alamazsa sırf balta oynamadı diye alamıyacak.

Hayri Bey, Küme düşebilme ihtimalimiz var bu maçı alamazsak....

Milletide zıvanadan çıkarttı bu utanmaz ordusu ne desek ne kadar sövsek ne kadar sinirlensek boş.

Ahir kelam ezikler bu sene muhtemelen olucaklar şampiyon çünkü maçı satıcaz mı şöylemi böylemi derken bi gazla yenebiliriz her şey karıştı.

n

Bizim 18 kişilik kadronun hepsi sahaya çıksa normal şartlarda Trabzon şu halimizle bizi yine yener. :eek:

Hayri Bey Daum kaldı falan hikaye adamlarda appiah aurelio Alex anelka varken o dönemlerde bizde orhan ak falan vardı.

Hayri Bey Maçı diyelim sattık olmadı *****De şampiyon ama rahat edicekmi vicdanımız Nerde Kaldı Galatasaraylılık.

Hayri Bey abartmayalım maç satmak falan ayıptır.Çıksınlar oynasınlar dicem ama oynayamıyacaklarda o yüzden her hakülarda muhtemelen mağlup oluruz ha balta olaydı zaten kesin yenildiydik şu maçı ts alamazsa sırf balta oynamadı diye alamıyacak.

Hayri Bey, Küme düşebilme ihtimalimiz var bu maçı alamazsak....

Milletide zıvanadan çıkarttı bu utanmaz ordusu ne desek ne kadar sövsek ne kadar sinirlensek boş.

Ahir kelam ezikler bu sene muhtemelen olucaklar şampiyon çünkü maçı satıcaz mı şöylemi böylemi derken bi gazla yenebiliriz her şey karıştı.

n

Fatih bey size Sercan Ustun harika bir cevap vermis, bana susmak duser...

Ligde zaten olmuşuz 13. bir de Trabzon'u yenmemizi bekleyenler var ciddi ciddi.

Fenerli misiniz yoksa tersten mi bakıyorsunuz puan tablosuna bilemedim..

siz bu kafayla gittikçe biz takımımızın başarılarıyla mutlu olmaktan çok fenerin başarısızlığıyla mutluluğu arar oluruz, çok da gerilerde kalırız. Kalsakda sorun olmaz çünkü mutluluğu başka yerlerde arıyan taraftarımız çok. ne de olsa başkaları başarısız istersek küme düşelim dimi?

siz bu kafayla gittikçe biz takımımızın başarılarıyla mutlu olmaktan çok fenerin başarısızlığıyla mutluluğu arar oluruz, çok da gerilerde kalırız. Kalsakda sorun olmaz çünkü mutluluğu başka yerlerde arıyan taraftarımız çok. ne de olsa başkaları başarısız istersek küme düşelim dimi?

Evet Fenerbahçe şampiyon olunca, seneye de hemen bizi yapacaklar şampiyon. Asıl bu mantık olduğu sürece hiç birşey olmaz.

Eziklerin sevinmesindense ben üzülmeye razıyım.

Normal şartlarda Trabzon 8-9 kişi kalırsa puan alabiliriz. :eek:

Fener şampiyon olmasın da, zaten 14 kez yenilmişiz,beni etkilemez yenilmemiz.

Anti-Fenerbahçelilikse, anti-fenerbahçelilik.

önceki sayfalarda kaybederiz demiştim ama ciddi anlamda kazanmamız gerekiyor. bu sezon sonuna kadar 1-2 maç kazansak yeter. düşmemeyi garantiye alalım yeni yönetim hoca ve futbolcularla gelecek sezon bambaşka olabiliriz. ama ayakları sağlam basan, ne yaptığını bilen uzun vadeli düşünen yönetim olmalı.

Kalbimiz şanlı Galatsaray'la.. İnşallah Trabzonspor'u Arena'da bozguna uğratırız.

Galatsaray'ın kazanmasını istemek Fenerbahçelilikse evet ben Fenerbahçeliyim. Bence siz tuttuğunuz takımı gözden geçirin. Trabzonsporlu musunuz, Galatasaraylı mı bence pek belli değil.

çok sıkı bir galatasaraylı olduğun apaçık ortada ...

bi kanarya gördüm sanki

yok yok süpermanmiş ...

Galatasaray'ın kazanmasını istemek Fenerbahçelilikse evet Fenerbahçeliyim. Bence siz tuttuğunuz takımı gözden geçirin. Galatasaraylı mısınız, Trabzonsporlu mu?

ya arkadaşlar fenerin şampiyon olup olmamasından bize ne? geçen sene biz devrede değildik gittiler son maç verdiler böyle engellemeye çalışarak komik duruma düşüyoruz.

daha 7 maç var biz trabzonu yenelim onlar lider olsun belki rahatlayıp yine verecekler şampiyonluğu bizim küçük hesaplarla uğraşmamamız lazım.

Bizi ırgılayan Fenerbahçe değil ki.

Bizim Trabzon'a yenilmemizi istemek Galatasaraylı olmaktan daha çok Anti - Fenerbahçeliliktir.

Barış sağ bek:mad:

Bu kadro çıksın..Ündere güvenim falan kalmaz..Belli oyuncularda neden hala ısrar ediliyor.

Iyi kadro.

Serkan yerine Baris oynayabilir, Serkan cok mu iyi?

Üst Alt