STSL 10/11 H:30 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | 23 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:30 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | 23 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:30 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | 23 Nisan | Maç Sonucu

Culio nasıl diyeyim direk sonuç için oynamıyor. Dur şuraya giriyim faul alıyım falan, hep macera peşinde. Ayrıca oyun zekası iyi falan değil.

çok güzel tespit.aynen dediğin gibi ayağına topu aldıktan herşey bitiyor sanki çevresine bakıp pas falan attığını göremezsin ayağında topu tutup faul alıyor olay bu

Culio'nun iki kati top calmistir. Cok mucadele ediyor denen Culio ilk yarida Ayhan'dan 100 metre daha fazla mesafe katetmisti :eek:

Ayhan'in kayarak caldigi top 10'u buldu macta. Iyi de pas dagitiyor. Pas verdikten sonra bazi topcular gibi oldugu yerde maci da izlemiyor.

Sen bunlari goremediysen bir daha izle maci gardas.

Eline sağlık..Şu maçta bile Ayhanı cımbızla seçiyorlar..Şu takımda oyun bilgisi,pozisyon bilgisi ve yardımlaşmada en iyi olan oyunculardandır..Ama yaşı gereği fiziksel anlamda kötü olduğu için ve doğal olarak ağır olduğu için çok basit pas hataları yağabiliyor...

Culioyaya gelince her geçen gün beni hayal kırıklılığına sokuyor..Ayağında çok top tutuyor..ve sürekli çizgiye iniyor..Hayır hızlı birisi olsa çalıp at geç derim ama,kardeşim hem ağırsın rakibi geçiyorsun ama rakip seni tektrar yakalıyor...Tamam faul lıyorsun ama bunun bir faydası yok..Üstelik çok ağır çok..Heleki son poisyonda ortaya verse bomboş illa 3 kişinin arasına girecek..Halbukisi o adamları geçse gidemeyecek adamlar tekrar yetişecek,çünkü çok ağır...

Derbi 11i :

Emirhan

--------

Neill

Servet

Gökhan

Insua

--------

Cana

Culio

Kazim

Arda

----------

Stancu

Baros

Eline sağlık..Şu maçta bile Ayhanı cımbızla seçiyorlar..Şu takımda oyun bilgisi,pozisyon bilgisi ve yardımlaşmada en iyi olan oyunculardandır..Ama yaşı gereği fiziksel anlamda kötü olduğu için ve doğal olarak ağır olduğu için çok basit pas hataları yağabiliyor...

Culioyaya gelince her geçen gün beni hayal kırıklılığına sokuyor..Ayağında çok top tutuyor..ve sürekli çizgiye iniyor..Hayır hızlı birisi olsa çalıp at geç derim ama,kardeşim hem ağırsın rakibi geçiyorsun ama rakip seni tektrar yakalıyor...Tamam faul lıyorsun ama bunun bir faydası yok..Üstelik çok ağır çok..Heleki son poisyonda ortaya verse bomboş illa 3 kişinin arasına girecek..Halbukisi o adamları geçse gidemeyecek adamlar tekrar yetişecek,çünkü çok ağır...

Harfiyen katiliyorum. :yenieek:

Ayhan'in fiziginde kotu olan sey gucsuzlugu ve agirligi. Yoksa yere falan yatip top calabiliyor. Pek cok oyuncunun akli ve mucadeleciligi yetmez buna. Zamanlama ve tecrube gerektirir.

Gün sonunda Galatasaray'ın atmadığı gol yüzünden 320 TL den oldum ama yine de sağlık olsun seneye daha güçlü daha iddialı bir takım için !

Hasan Ali Kaldırım keşke başka takım oynasaydı alırdık..Kayseri vermez.

215327_10150169567286843_340109246842_7204607_5134303_n.jpg

yazık gunah değilmii...

baros, stancu, kazım, pino varken forvet lazım değil diyordum ama şöyle adam gibi bir golcü artık lazım bize.

galatasaray'ın forveti kim dendiği zaman verecek net bir cevap olsun.

şimdi baros gibi duruyor ama baros bir var bir yok.

baros, stancu, kazım, pino varken forvet lazım değil diyordum ama şöyle adam gibi bir golcü artık lazım bize.

galatasaray'ın forveti kim dendiği zaman verecek net bir cevap olsun.

şimdi baros gibi duruyor ama baros bir var bir yok.

baros vasat.

digerleri vasatin altinda.

cok saglam tartismasiz bir golcü mutlaka sart seneye.

Ayhan'a bugün laf edenlerle aynı safta olamam. Ben de beğenmiyorum ama sezonun ğçte birini cezalı geçiren Baros üç kişinin arasına saçma bir şekilde girip topu kaptıracakken son anda dürtünce yerdeyken alkış alkış alkış, Ayhan çok iyi oynamışken en ufak birşey yok. Adam 2 haftadır oynuyor işte Arda ile beraber. Neill gibi top benden gitsin de nereye giderse gitsin diye i oynasın?

Üst Alt