STSL 10/11 H:30 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | 23 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:30 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | 23 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:30 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | 23 Nisan | Maç Sonucu

Ayhan'a bugün laf edenlerle aynı safta olamam. Ben de beğenmiyorum ama sezonun ğçte birini cezalı geçiren Baros üç kişinin arasına saçma bir şekilde girip topu kaptıracakken son anda dürtünce yerdeyken alkış alkış alkış, Ayhan çok iyi oynamışken en ufak birşey yok. Adam 2 haftadır oynuyor işte Arda ile beraber. Neill gibi top benden gitsin de nereye giderse gitsin diye i oynasın?

:yenieek:

valla bu gs insani sinir ediyor. maclara bakmamak lazim artik.

hafta q7, bobo, simao, guti, ernst vs bizim defansi dagitabilir (kagit üzerinde en azindan)

macta inönüde. hic sansimiz yok.

Bırakın abi milletin yıldızlarını bizim takım parçalar bunları demeyi o güveni özledim!

Normal şartlar altında Arda dışında kimse kalmasa niye diye sorulmaz ama bir tek Arda gidecek gibi. Şaka olmalı.

Genis Özet bittimi TRT´de..?? Birisi YildizTv den Link verebilirmi..?

Dortmund 99% Sampion Bundesliga'da. Adamlar, genc yeteneklerini, Banko Oyuncular yapdi. Götze,Großkreutz,Bender,(Sahin),Schmelzer....

Biz? 1-2 ,,genc'' oyuncu'yu risk etmiorus...

Maçın başında attığımızda dedim fark atarız bu Kayseri'ye ama sağolsun Gökhan attı mı yedirmek zorunda hissediyo heralde :D izledi önünde ağır ağır yuvarlanan topu. Neyse artık yapılcak bişi yok. Şu sene bitsin de seneye umudum var açıkçası..

Sabri Sarıoğlu, Kayserispor maçında gördüğü sarı kartla Beşiktaş maçında cezalı duruma düştü.

Oynamasak zaten yeniliyoruz anladıkta.Az mücadele edip iyi oynadığımız zamanlarda da yeniliyoruz.Nasıl iş bu anlamadım.Şu sezon bir bitsin artık! başka da bir şey istemiyorum.:SS:

Üst Alt