STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu

Maçın özeti; Sabri asist yaptı yuhalandı, Servet hata yaptı yine gol yedik sevgi gösterileri Servet Çetin diye bağrıldı. Yorum siz sevgili Galatasaray taraftarının.

Seneye en fazla Mustafa Sarp gider. Ayhan, Servet, Zan, Balta kalır.

Barıs Özbek zaten gitti sözlesmesi bitti.

Maçın özeti; Sabri asist yaptı yuhalandı, Servet hata yaptı yine gol yedik sevgi gösterileri Servet Çetin diye bağrıldı. Yorum siz sevgili Galatasaray taraftarının.

servet genemi hata yaptı. bunu söylemene gerek yokki. zaten direk aklıma servet yüzündenmi yedik diye soru geliyor. herhalde yedirdigi 213123213123 gol..

Bülent ünder.. Nefretim oldun be adam. Cemi gidip son 8 dakkada aldı adam arkadaş varmı böyle bişey ya

Evet Servet gol attı şampiyon olduk, 40 puanlık bir goldü.

Servetin attığı 1 gol ile içine ettiği 20 maçı silen taraftarlardan utanıyorum.

Bende 1-2 maç kafasına birşeyleri takıp isteksiz oynadı ve bir kaç maçta bariz hatalar yaptı diye (ki bu iki olayı sadece Servet değil bu takımın %80 'ni de yapmıştır) bir oyuncudan Hain diye bahsedenlerden utanıyorum. Evet, "Hain" kelimesi türk geleneklerinde hemen hemen en aşşağılayıcı sıfattır.

Siz Servet'in Rijkaard'ın gitmesine sebep olduğu yalanına inandığınız için bugün Servet'e bu kadar kinci davranıyorsunuz. Servet'e gelene kadar bir sürü adam var gitmesi gereken.

Kaleye bile emirhanı koyması lazım. düşen düşmüş herşey bitmiş.

Maçın yıldızı Emre Çolak'tı. Bu maçtaki performansını bayağı beğendim ben şahsen. Ayhan ve Culio'da öne çıkan diğer isimlerdi.

Caglar´in gönderilmesi gerektigini bir kez daha anladik. Iste Adnan Sezgin´in begendigi futbolcu bu kadar olur. Begenmedigimiz Hakan Balta 1000 kere cebinden cikarir Caglar´i. Sol bek transferi yapilmali kesinlikle. Hakan Balta adam olur alternatif mi transfer edilir, adam gibi bir sol bek transfer edilir Hakan Balta mi alternatif olur bilemem. Ama Caglar gönderilmeli

Cem Sultan oyuna girdikten sonra macin bitmemesini istedim. Her hareketi kalite kokuyordu

Cevap: STSL 10/11 H:32 | Galatasaray - Kasımpaşa | 9 Mayıs | 20.00

aferin arslan parçaları! dünya devi Kasımpaşa'yı evire çevire 3-1 mağlup ettiniz. bir ara skor berabere gelince "acaba maç gidiyor mu?" diye de az endişelenmedik. ama siz bu endişelerimizi boşa çıkardınız. ne de olsa 'denk güçler' arasında mücadele olduğu için biz de rakip kadar sarı kart gördük, ama olsun; yendik ya..

..............................................

HEPİNİZ SEZON SONU HESAP VERECEKSİNİZ. HEPİNİZ !!!

Kadro kalitesi olarak en yakın olduğumuz takımlardan biri

bu arada, şu yukarıdaki yorumu yapan arkadaşımızın futbol vizyonuna gerçekten hayran oldum. bu kadar doğru ve gerçekçi bir niteleme yapılabilinir ancak..

bu maçın özetini nerden izleyebilirim.Digitürk silmiş bütün videoları

cem sultan stancuya 2 tane müthiş asist yaptı ama ikisinide atamadı stancu. hele ilk verdiği pas mükemmeldi

Caglar´in gönderilmesi gerektigini bir kez daha anladik. Iste Adnan Sezgin´in begendigi futbolcu bu kadar olur. Begenmedigimiz Hakan Balta 1000 kere cebinden cikarir Caglar´i. Sol bek transferi yapilmali kesinlikle. Hakan Balta adam olur alternatif mi transfer edilir, adam gibi bir sol bek transfer edilir Hakan Balta mi alternatif olur bilemem. Ama Caglar gönderilmeli
caglar niye gönderiliyor anlamadım? adam sezon başı ve ortası antremanlara katılamamış. golde bile kademeye giren caglar. aykutun hatasıyla gol olmuş. seneye sezon başı antremanını yesin görücez nasıl futbolcuymuş. öyle al hemen ertesi sene gönder olmaz.

Üst Alt