STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu

Arkadaslar birakin Servet´i filan. Belki bazilarina antipatik gelebilir, dogrudur. Ancak kadrodaki futbolcularin performanslarini karsilastirdigimizda Servet´e siranin gelmesi baya uzun sürer. Dogruyu konusmak lazim. Caglar mi Servet mi? Aykut mu Servet mi? Ayhan mi Servet mi? Zan mi Servet mi? Sarp mi Servet mi? Kimi daha önce yollarsiniz? Yapmayin etmeyin.

Gitmesi gereken ilk dam Servet, çünkü Galatasaray değerlerinin içini çiğnediği için.

Tekrar yaziyorum;

Servet: "Bana guvenilmedigi yerde oynayamam veya oynayamıyorum".

yani öyle bir yazmissin ki, sanki elinde bir delil varmis gibi. birde üstüne basarak, terkrar yaziyorum diyorsun, sanki karsindaki gerizekali.

isnan`in icinde seytanlik olmasi lazim, bu konusmasini art niyetli anlamasi icin.

neyse, sen bence bir daha yaz, belki birilerini daha inandirabilirsin.

emre çoağı kanatlara hapsetmek ona yapılacak en büyük kötülük,bu adam forvet arkası şahane oynuyor

İlk yarıda ve ikinci yarıdaki fark belli etti zaten. Umarım gelecek olan teknik direktör oyuncuları yerlerinde oynatma konusunda hatalar yapmaz. Daha önce defalarca yazmıştım. Emre Çolak çok özel bir oyuncu. Gelecek dönem Türkiye'deki tek yıldız adayım.

Hocam sen karar veriyorsun demedim.Terimin düşünceleri için konuşuyorum.

Bende onu diyorum cümlemin devamında işte. Bana kalsa alayını gönderirim (yaklaşık 16 oyuncu) ama öyle birşey söz konusu olmadığı için, futbol biraz güven-ilişki olduğu için işler değişiyor. Balta-Zan Terim'in sevdiği oyuncular. O bakımdan.

yani öyle bir yazmissin ki, sanki elinde bir delil varmis gibi. birde üstüne basarak, terkrar yaziyorum diyorsun, sanki karsindaki gerizekali.

isnan`in icinde seytanlik olmasi lazim, bu konusmasini art niyetli anlamasi icin.

neyse, sen bence bir daha yaz, belki birilerini daha inandirabilirsin.

Bana bak arkadas, seytan meytan deyip beni delirtme. Takim ilk 10'da bile degil ILK 10. Servetli hic bir sezonda sampiyonlar liginin yanindan bile gecemedi Galatasaray. Bu adami sudan cikmis akkasik yapmaya calisip Galatasarayin altina daha fazla dinamit koymayin.

Ben Emre Colak´in kiralanmasindan yanayim. Seneye bu sansi bulmayabilir. 1 sene oynayacagi bir takima gitmeli. Mesela Samsunspor filan

Gelecek sene yeterince şans verilirse ve yerinde oynatılırsa 5-6 maç sonrasında A takımda rahatlıkla oynayabilecek düzeye gelir. Kiralık verilmesini istemem açıkçası. Düzgün bir teknik ekip gelince eğitimini daha iyi sürdürür. Ayrıca Arda dışında kiralık oyunculardan daha sonra verim alınamadı. Bu kadar yetenekli bir oyuncuyu kiralık vermek beceriksizlik anlamına gelir. Adam gibi teknik kadro kurup bu çocukları hazırlamak en temel hedef olmalı.

Bana bak arkadas, seytan meytan deyip beni delirtme. Takim ilk 10'da bile degil ILK 10. Servetli hic bir sezonda sampiyonlar liginin yanindan bile gecemedi Galatasaray. Bu adami sudan cikmis akkasik yapmaya calisip Galatasarayin altina daha fazla dinamit koymayin.

servet iyi futbolcu demedim zaten ama senin gibi sevmiyorum diye, birini hainlikle de suclamiyorum. hadi iyi delirmeler.

Bende onu diyorum cümlemin devamında işte. Bana kalsa alayını gönderirim (yaklaşık 16 oyuncu) ama öyle birşey söz konusu olmadığı için, futbol biraz güven-ilişki olduğu için işler değişiyor. Balta-Zan Terim'in sevdiği oyuncular. O bakımdan.

Tamam o zaman.

bir renkdas özet gecse isten yeni geldim

gencler oynadimi

Üst Alt