STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:32 | Galatasaray 3-1 Kasımpaşa | 9 Mayıs | Maç Sonucu

İnanmak istiyorum ünal aysala.Aksini düşünmek istemiyorum.

Muhtemelen göndermezler o yüzden yazmadım. Terim gelirse kalır diye düşünüyorum.

Sorunda burada zaten bir futbolcu ya iyi yada kötüdür.Kötüyse gönderilmeli Terim gelince tutar beriki gelince bunu göndermez dersek sonumuz bu sene gibi olur.

Amaaan bi ara her kanalda Ajdar'ı görürdük şimdi Helvacı.

Arkadaslar birakin Servet´i filan. Belki bazilarina antipatik gelebilir, dogrudur. Ancak kadrodaki futbolcularin performanslarini karsilastirdigimizda Servet´e siranin gelmesi baya uzun sürer. Dogruyu konusmak lazim. Caglar mi Servet mi? Aykut mu Servet mi? Ayhan mi Servet mi? Zan mi Servet mi? Sarp mi Servet mi? Kimi daha önce yollarsiniz? Yapmayin etmeyin.

Sorunda burada zaten bir futbolcu ya iyi yada kötüdür.Kötüyse gönderilmeli Terim gelince tutar beriki gelince bunu göndermez dersek sonumuz bu sene gibi olur.

Terim için olay ya 1'dir ya da 0. :)

Şans verebilme ihtimali var. Eğer müdahaleye tepki verirse yaşar, yoksa ölür.

Bülent Ünder: "Galatasaray´a gelecek TD´nin ismine göre yardimci antrenör olarak kalabilirim."

Ünder ağzındaki baklayı çıkarmış, yardımcı antrenör olurum bundanda gocunmam :) neye yardım edecekse?

Arkadaslar birakin Servet´i filan. Belki bazilarina antipatik gelebilir, dogrudur. Ancak kadrodaki futbolcularin performanslarini karsilastirdigimizda Servet´e siranin gelmesi baya uzun sürer. Dogruyu konusmak lazim. Caglar mi Servet mi? Aykut mu Servet mi? Ayhan mi Servet mi? Zan mi Servet mi? Sarp mi Servet mi? Kimi daha önce yollarsiniz? Yapmayin etmeyin.

Hepsini bir yollasak.

Açıkçası Ünder'in oyuncu tercihlerini pek tutmasak da oynattığı futbolu iyi buluyorum. Yardımcı teknik direktörlük bence hem bizim için hem de onun için daha iyi bir seçim olur gibi... Fatih Terim ile olan uyumunu da hesaba katarsak; neden olmasın?

Üst Alt