STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Galatasaray - Gaziantepspor | 13 Eylül | 21.30

Sabriyle ilgili antreman raporunda birşey göremedim , Pino gelecekmıs 40 dakka falan oynar heralde , Kewell 1 yarı , Misimovicde 20 dakka oynar gibime geliyor Insua oynar 90 dakka.

bu maçıda alırsak seri yakalarız diye düşünüyorum.misi alışırsa gol sorunu biter.ama defansif olarak halen çekingenim..

Lviv'den turla dönseydik bu maçla da özgüvenimiz tavan yapardı. Sonuç itibariyle bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Bu nedenşe de takımımıza güvenmemiz gerekiyor. Arkalarındayız...

misimoviç iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini söylemişti, milli aradan sonra da takım haline çalışma olanağı bulacağımızı düşünüyorum, sakat oyuncuların büyük kısmı da dönmüş olacak sabri, pino, kewell gibi...

bu maçta hem misimoviç hem insua oynar diye tahmin ediyorum oynamamaları için bir neden yok...

Misimovic Milli Takım'da sakatlanacak diye acayip tırsıyorum beyler.Aman ha!

"ALİ SAMİ YEN CEHENNEMİNİ RAKİPLERİMİZE HATIRLATSINLAR"

-Son olarak söylemek istediğiniz sözler var mı?

"Taraftarlarımız Ali Sami Yen'in cehennem olduğunu yine rakiplerimize hatırlatsın. Tünelden çıktık artık güneş ışığı var, hızlı koşmaya başlayacağız. Birleşme tarihi olan 1 Eylül bizim için bir milat. Galatasaray için artık daha güzel günler olacak. İnşallah seçimlerde birden ikiden fazla başkan adayı olursa sevinirim. Şimdiden bir iki başkan adayı ismi duyuyorum, bu da beni mutlu ediyor."

--------ufuk---------------

sabri--------neill----balta----insua

---------cana----barış---------

elano--------misi----------arda----

---------baros-------------

maç içerisinde bu kadroya dönülür F.R'nin balta ısrarı bu yüzden sol ayaklı sol stoper neill zaten sağbek tecrübesi olan bir futbolcu

--------ufuk--------------

neill-------cana---------balta---

sabri--------barış-----elano-----insua-----

--------------misi--------------arda-------

----------------baros---------------​

Gaziantep tam Tolunay Kafkas takımı olmuş.Defansif oynuyorlar.Bana göre ön liberoda Elano stoperde Balta oynamalı.

:) katılıyorum. Bu maçta olacakları şöyle sıralayabilirz; Kanatlardan çok fazla içeri ve çizgi bindirmeleri göreceğiz, Sabri ve İnsua ile bol-bol ceza sahasına açılacak ortalarda cabası. Orta sahada inanılmaz bir pas alış-verişi olacaktır.Tek paslar ortasahada vazgeçilmez olacaga benzer ve en önemlisi Misi; defansın arkasına atacağı paslarla Baros dışın Arda ve eğer oynarsa Elanoyu bol-bol kaleciyle karşı karşıya bırakabilir. Hazır bir Pino' da takıma girdiğinde inanılmaz işler olacağa benziyor. Ben açıkcası Misi ve Arda' dan bu maçta şutörlükte bekliyorum

Bi an önce geçsede zaman Misimoviç'i izlesek

Ayhan an itibariyle vazgeçilmez bence. Ortasahada Ayhan-Sarp ikilisi ile başlarız

--------ufuk---------------

sabri--------neill----balta----insua

---------cana----barış---------

elano--------misi----------arda----

---------baros-------------

maç içerisinde bu kadroya dönülür F.R'nin balta ısrarı bu yüzden sol ayaklı sol stoper neill zaten sağbek tecrübesi olan bir futbolcu

--------ufuk--------------

neill-------cana---------balta---

sabri--------barış-----elano-----insua-----

--------------misi--------------arda-------

----------------baros---------------​

inşallah bir sakatlık olmadan 3 puan ve güzel oyunla kapatırız haftayı..

-----------ufuk-------------

sabri--neil--balta---insua----

-----Cana---Ayhan-------

pino(elano)--Misi---Arda---

-----------baroş---------

bence elano'yla başlar, ikinci yarı pino girer..

Cana-Ayhan

Elano-Misi-Arda

beşlisi çok statik olur. Top ayağımızdayken çok problem değil, bir şekilde gol üretilir ama rakibe geçtiğinde sıkıntı olur. Gerçi hücum yaparken de sıkıntı olur. Yaşı dolayısıyla Ayhan stilleriyle Misimovic-Elano çok er değiştirmeden, top sürmeden ayağa pas yapan adamlar. Cana da alan savunucusu o da durgun. Biraz Arda kıpırdar ama o da yetmeyebilir. Sonuçta antep kapanacaktır. Ayhan yerine Barış ya da düzeldiyse Elano yerine Pino oynamalı.

Bata da stopere geçmeli ki, hocanın da düşüncesi bu sanırım.

Hakan orta ikiliye geçince çok iyi oynayacaktır.

Üst Alt