STSL 10/11 H:5 | Bucaspor 0-1 Galatasaray | 18 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:5 | Bucaspor 0-1 Galatasaray | 18 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:5 | Bucaspor - Galatasaray | 18 Eylül | 20.30

Kimi keserse kessin Cana'yı oynatsın bu maç en ihtiyaç duyduğumuz maç belkide Cana'ya Leko-Ragıp-İ.dağaşan çok sert bir 3'lü ve defansif açıdan çok kuvvetli orta sahası Buca'nın Cana'yı muhakkak oynamalı orta sahada yoksa çok ezerler bizim orta sahayı.

*..................Ufuk

Sabri.........Neill.......Servet......İnsua

..................Cana

Arda............Ayhan..............Kewell

.................Misimoviç

..................Baroş

böyle nasıl olur? Trabzon hemen hemen böyle oynuyor.

buca extra motive ile oynayacak bize karşı.malum hocaları bülent uygun..

benim favori kadrom şu şekilde. ayrıca maçı 1-3 alırız..

1284471463549307.jpg

ahh, avrupada oynamak vardi simdi..

hafta basina bir mac cok az...

daha cok izlemek istiyorum Galatasarayi.

*..................Ufuk

Sabri.........Neill.......Servet......İnsua

..................Cana

Arda............Ayhan..............Kewell

.................Misimoviç

..................Baroş

böyle nasıl olur? Trabzon hemen hemen böyle oynuyor.

İşte Ayhanın yerine selçuk inan olsa çok iyi olurdu ama maalesef öyle 2 yönlü oynayan bi futbolcumuz yok

Trabzonu hayran kalarak izliyorum sanki onlar süper liigde biz 3. ligde oynuyoz o kadar fark var futbollarımız arasında

Bucaspor maci belki de cok kolay olmayacak, gerci her mac icin böyle konusuyoruz cünkü bekledigimiz futbolu birtürlü oynayamiyoruz. Bülent Uygun´un futbol felsefesini biliyoruz zaten. Antifutbol´u benimseyen, oynatmamaya calisan ve sansla bir gol arayip puan kazanmaya calisacaktir. Galatasaray´in da antifutbola hazirlikli olmasi gerekir diye düsünüyorum. Orta sahamizin en az onlar kadar savasci ve yilmayan futbolculardan kurulu olmasi gerekir kesinlikle. Bu nedenle etrafinda 5 kere dönmeden pas atmayan Ayhan´in yerine, Ayhan´in 20 saniyede düsünüp yaptigini 1 saniyede yapabilen ve ayni zamanda cok mücadeleci olan Cana´yi oynatmamiz sart. Ne yapmaya calistigini birtürlü anlamadigim ve ilk günden itibaren begenmedigim Sarp´in yerine de Baris Özbek´i tercih ederim. Bu ikili Bucaspor´a nefes dahi aldirmayacaktir ve direnci kiracaktir. Diger bir degisiklik de stoper bölgesinde olmali diye düsünüyorum. Sakat olmayan bir Gökhan Zan´in Servet´den daha yararli oldugunu düsünenlerdenim. En azindan oynamak istedigimiz sisteme daha uygun bir stoper Gökhan Zan. Ayagina daha hakim ve Servet kadar pas hatasi yapmayan bir futbolcu Gökhan Zan. Eger kondisyon sorunu veya güc sorunu yoksa mutlaka tercih edilmeli diye düsünüyorum.

Yani Bucaspor´a karsi bu 11´le cikmamiz daha mantikli olurdu benim fikrime göre. Tabiki Rijkaard´in böyle degisiklikler yapacagini hic mi hic sanmiyorum. Ama suanda ideal 11 budur. Arda dönünce Aydin´in yerini alacaktir tabiki. Kewell de sakat olmadigi sürece Pino´dan bir adim öndedir kesinlikle.

1284473747369159.jpg

Beyler Arda, Çağlar, M. Batdal ve H. Balta Bucaspor maçında da yok.

Kadroları ona göre kurun.

Arda'yı neden kadrolara koyuyorsunuz ki en az 2 hafta yok denildi adam.

Üst Alt