STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor 2-1 Galatasaray | 1 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor 2-1 Galatasaray | 1 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor - Galatasaray | 1 Ekim | 20.00

karabükün sahasından çok çekiniyorum.özellikle ardanın bileği o sahadaki çukurlarda dönebilir yine sabrinnin kasığındaki yırtık nüksedebilir allah korusun.şu maçı da geçsek yürürüz ordan zaten..

Arda ile Sabri'nin ilk 11 çıkacaklarını hiç sanmıyorum belki son 15 dk falan oynarlar..

Beklemedigim bir cizgide Karabükspor. Beni gercekten sasirttilar. Ciktiklari gibi düserler diyordum Konyaspor ile birlikte. Ama gercekten korkmadan oynuyorlar. Yinede kalite farkinin cok yüksek oldugunu düsünüyorum. Rakibi kücümsemeden oynarsak kesinlikle kazaniriz. Ayrica bu macin 11´i ile cikmaliyiz maca. Arda ve Baros´un durumlarina göre degisebilir.

Beyler Arda ve Sabri'yi unutun. Daha yarın düz koşulara başlayıp, sakatlıktan yeni yeni çıkıyorken Cuma günü maça çıkartmayacaklarını çok iyi biliyoruz.

Milan Baros olabilirde olmayabilirde, belli değil. Ama bence çıkacak kadro, İBB Maçının kadrosuyla aynı olacaktır. Tek fark, Baros yoksa Kewell santrafor olabilir veya Pino yerine Kewell oynayabilir.

İbbli oyuncular Pinoyu araya aldıkları zaman Neill,Cana ve Baros direk olay yerine gittiler :D

fenerbahçeli olarak galatasarayı tebrik ediyorum iyi oynadınız kazandınız yarında kasımpaşa fb maçında yazıcaklarınızıda az çok tahmin edebiliyorum

kasım paşa maçı sattı yılmaz vural fenerli hakem desen sorulmaz dünyadaki bütün hakemler fbli

hımm unutmadan markus merkde fbli antuda açılan haksız topice rağmen çoğu kişi abdullah avcıya sahip çıktı ancak tam tersini düşünün ne olur beledyenin gs istatisliğini fb ile değiştirin

eyvakh eyvah kıyamet kopar gs taraftarı çıldırır kusura bakmayın ben belediyenin antalyanın ve sekişehirin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum hemen sivas demeyin sivas bizi 2 sene önce tek yenen takımdı 100.yılımızda yenemediğimiz tek takımdı

galatasarayın takımları belediye antep trabzon ve danışıklı dövüş olan kayserispor

beşiktaşın takımları antalya eskişehir antep Mesaj düzenleme Paneli Cevapla Alıntı ile Cevapla

fenerbahçeli olarak galatasarayı tebrik ediyorum iyi oynadınız kazandınız yarında kasımpaşa fb maçında yazıcaklarınızıda az çok tahmin edebiliyorum

kasım paşa maçı sattı yılmaz vural fenerli hakem desen sorulmaz dünyadaki bütün hakemler fbli

hımm unutmadan markus merkde fbli antuda açılan haksız topice rağmen çoğu kişi abdullah avcıya sahip çıktı ancak tam tersini düşünün ne olur beledyenin gs istatisliğini fb ile değiştirin

eyvakh eyvah kıyamet kopar gs taraftarı çıldırır kusura bakmayın ben belediyenin antalyanın ve sekişehirin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum hemen sivas demeyin sivas bizi 2 sene önce tek yenen takımdı 100.yılımızda yenemediğimiz tek takımdı

galatasarayın takımları belediye antep trabzon ve danışıklı dövüş olan kayserispor

beşiktaşın takımları antalya eskişehir antep Mesaj düzenleme Paneli Cevapla Alıntı ile Cevapla

Sende bi sivas lige cıktıgından beri sivas ile maçlarına bak bakayım ? Bülent uygun yatmısmı size ?

oncelikle bu mesajin yeri bu baslik degil..

ayrica febe ibb'yi yenemiyorsa bunun tek sebebi takiminizdir ayni sey bjk icinde gecerli..

ona bakarsan siz<in bize 10 senedir galibiyetiniz yok neyse tebrikler uzatmıyalım hakkınızla aldınız abdullah avcıda adam gibi adamdır bülent uygunun olduğu gibi

fn yenemiyorsa takımızda suç gs yenemiyorsa satılmış sivas karaktersiz sivas öylemi sayın kardeşim

bjk ve gs başta olmak üzere hıncalından ermanına ahmetine geçen sene tüm maçlarımızı şaibe altına aldınız trabzon yatıcak dediniz bir aklı başında gsli kardeşim bjk bursaya yattı demedi tabi işinize geldi bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın hesabı

unutmayın fb camiasıda bu yıl bjk ve gsye ligi zehir edicek siz nsl bize zehir ettiniz

daha beteri olucak bursa yine şamp olucak ya olucak yada olucak başka yolu yok

bjk ve gs başta olmak üzere hıncalından ermanına ahmetine geçen sene tüm maçlarımızı şaibe altına aldınız trabzon yatıcak dediniz bir aklı başında gsli kardeşim bjk bursaya yattı demedi tabi işinize geldi bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın hesabı

unutmayın fb camiasıda bu yıl bjk ve gsye ligi zehir edicek siz nsl bize zehir ettiniz

sizde simdiden sampiyonluktan umidi kesmissiniz hayrola neden bursa sampiyon oluyor daha ligin 6. haftasi..

diger maclari bilmem ama bence ankaragucu macinda bariz kaleci hatalari vardi gecen sene zaten Serkan Kirintili transferi gerceklesince olay acikliga kavustu..

ayrica sampiyonluk macinizda ts elinden geldigince size yardimci oldu gol atmaniz icin ama sizin topculariniz atamadi.. sonuc itibari ile sampiyon olsaydiniz dahi kendimi hazirlamistim kesinlikle aklima dahi gelmedi bursanin sampiyonlugu.. yani siz hediye ettiniz..

:asd:

Antu yan tarafta birader, sen çok yanlış gelmişsin.

Üst Alt