STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor 2-1 Galatasaray | 1 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor 2-1 Galatasaray | 1 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor - Galatasaray | 1 Ekim | 20.00

Yalniz Cana dün baya pas hatasi yapti.

Rijkaard Sarp garanti oyniyor diye (geri - yan pas) onu tercih eder diye korkuyorum.

Arda ve Sabri kesinlikle tamamen iyileşmeden milli takıma yollanmamalı

arda'dan başka adam var ama arda'nın oynadığının 1/10'ini oynayan kaç adam var ?

eğer affını istiyoruz vs dersek bu seferde milli takım düşmanı yaparlar. ama arda sakat dönerse "olsun canım 1 tane milli takımımız var , feda olsun"..

Misal yönetici olsam..

Ben ardaya senelik 2,5 mn € yu sadece milli takımda oynasın diye vermiyorum.Milli takıma saglam giden oyuncularımız sakat dönüyor son 2-3 senedir sampiyonlugu sakatlık yuzunden kaybettik bunda milli takımında etkisi var.Belki beni bencil olarak nitelendirebilirler ama önce can sonra canan diye bi söz vardır bu ülkede bi ton arda turan var bulup onu oynatsınlar arda-hakan balta-sabri sakatlıkları tam olarak gecmedigi icin milli takıma yollamıyoruz.

Gelelim taraftar gözüyle...

Arda sakatlıktan cıkıp idman yemeden almanya gibi takımın karsısına cıksa türkiye galipmi gelicek?

Kim ne derse desin zerre umrumda degil ben olsam yollamam arkadas yeter be bir degil iki degil

Arda yokken kazanmaya devam ettik...

Baros yokken de kazanırsak takım olarak çok iyiye gidiyoruz anlamına gelir bu...

Kişilerin yeteneklerine değil takım bütünlüğüne sahip Galatasaray...

Zemin çok önemli.

Zemin nasıl, bir bilgisi olan var mı acaba ?

Arda milli takımda kendini göstermek için oynuyor kendisini gösterebileceği bir platform yok artık avrupadaki scoutlar milli maçlara daha fazla önem veriyorlar daha doğrusu medyada öyle işin aslı kendisi için oynuyor Sabriye gelince klüp doktorunun açıklaması var ben oynama güçlenmedin dedim diye Rijkaard oynama dedim diyor bizim efe sabri erkek ya çıkıp oynuyor sakatlandı geldi oluyor bir laf vardır ... davası olmaz diye bilenler bilir biz ne kadar konuşsakta az şimdi ancak avrupadaki oyuncular profesyonel Messi milli takımda kendini neden yıpratma gereği duymuyor yada C.ronaldo çünkü onlar ispatladılar kendilerini ayrıca sakatlanırlarsa daha az oynayacaklarını bununda performanslarında düşmeye neden olacağını biliyorlar.

Zeminden çok Emenike önemli bence o adama nasıl bir savunma yapacağız merakla bekliyorum

Bu milli takım meselesi canımızı bayağı sıkacak gibi gözüküyor. Memlekette Arda'dan Sabri'den başka adam yok herhalde. Kesin çağırılacaklar kampa, aksini düşünemiyorum bile. Arda geçenlerde tamamen iyileşmeden oynamayacağını söyledi, umarım akıllı davranır ve Karabük maçında da milli maçlarda da oynamaz.

M.topal milli takımda cokta iyi degildi hatta son zamanlarda bizde dökülüyordu önemli olan pazarlamak o piyasayı yapmak arda gerekli piyasayı yaptı ama 10 milyon € dan fazla bonservisi oldugu icin kimse o kadar paraya o riske girmek istemiyor. Nese konu cok dagılmasın insallah yollanılmaz yollanırlarsada en azından bi almanya galibiyeti alalım illaki sakat dönerler cunku.

aslında şu kadroda olabilir.ilerleyen maçlar için

------------------------------ufuk---------------------------

serkan--------------neill--------------servet------------insua-

-------------------cana---------------ayhan-----------------

-----sabri-----------------misimovic-----------------arda-----

-----------------------baros-----------------------------------

Aslında söyle bi kadroyu bi macta görmek isterim ayhanın yerine elano

Biz kulup olarak oyuncuların niye affını istemiyoruz milli takımdan? Ardadan baska adammı yok arkadasım gitsin alsınlar tamam eyvallah milli takım ayrı bi yer ama 2-3 senedir bize kardan cok zararı var. Ardayı karabük macında oynatıp sakatlıgı nüksetti diyip yollamamak lazım

Galatasaray 'lı oyuncular ve Milli Takımdan af yan yana durmadı.

Milli Takıma 10 tane Arda 'mız varsa, 10 'u da feda olsun diyemeyeceksek, bırakıp gidelim.

Yabancı kontenjanından kadro kuramıyorduk şimdi 5 yabancılı kadrolar kurabiliyoruz. :)

Milli Takıma 10 tane Arda 'mız varsa, 10 'u da feda olsun diyemeyeceksek, bırakıp gidelim.

Niyeki abi savasamı gidiyoruz macamı? Milli takımdan affını isteyen klup yada oyuncu vatan hainimi oluyor? veya ben böyle düşündüm diye dahamı az türk oldum şimdi?

Milli takımın gruptaki en önemli maçı ve en önemli oyuncusunu riske etmeyecekte kimi edecek ?

Sonuçta sakatlığı da geçmiş olur o zamana kadar... Takımda alternatifsiz tek oyuncu Arda'dır... Bırakın da onu çağırsınlar...

Sabri, Hakan Balta her konuda birşey diyebiliriz ama Arda konusunda fazla diretmemiz saçma olur bence...

Niyeki abi savasamı gidiyoruz macamı? Milli takımdan affını isteyen klup yada oyuncu vatan hainimi oluyor? veya ben böyle düşündüm diye dahamı az türk oldum şimdi?

Murat Abi kusura bakma ama kesinlikle aynı fikirde değilim.Ay yıldızlı forma önce gelir her zaman.Çağrılacaksa tabiki gider.

Keser saklarım ben bu yazıyı, ben ne demişim sen ne anlamışsın diye...

Benim yazımda "savas" yok, "vatan haini" yok, "Türk" yok, "Türklük" yok, "daha az Türklük" hiç yok.

Görmeyenler için;

Abdullah TAŞAN' Alıntı:

Keser saklarım ben bu yazıyı, ben ne demişim sen ne anlamışsın diye...

Benim yazımda "savas" yok, "vatan haini" yok, "Türk" yok, "Türklük" yok, "daha az Türklük" hiç yok.

Görmeyenler için;

Bırakıp gidelim diyosun abi nere gideyim bende onu diyorum cunku 10 tane ardamız yok bence feda olmasın.

Galatasaray ne zaman iyiyse milli takımda o zaman iyi olmustur milli takım orta sekerken Gs iyi olmamıstır benim tezim bu ve her nedense hep bizim oyuncularımız sakat sakat oynatılıyor benim tepkim buna vatan millet sakarya yapıcak durum yok ortada denizcim bende biliyorum ay yıldız önce gelir ne diyoruz biz Türkiyedir Galatasaray önce Galatasarayın iyi olması lazım türkiyenin bi yerlere gelmesi icin.

Üst Alt