STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor 2-1 Galatasaray | 1 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor 2-1 Galatasaray | 1 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor 2-1 Galatasaray | 1 Ekim | Maç Sonucu

Milli takım için dinlendirdimmi:allaalla6vr:

Allah Razı Olsun. Hoca çok düşünceli adam ya.

Ama eee takımın hepsi milli hocam maça çıkmasaydık ya ne güzel 3-0- biterdi.

Takım boşa yol gitmezdi. Bizde rahat böyle bir takım izlemez sinir hastası olmazdık.

Maç Sonu: Frank Rijkaard

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, Karabükspor karşılaşmasının ardından düzenlenen basın toplantısında maçla ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

Babasının kaybından dolayı taziye ve başsağlığı dileklerini ileten basın mensuplarına teşekkür eden Frank Rijkaard, “Bu kişisel bir şeydi. Durumu kabullenip kaldırmam gerekiyordu” dedi.

Daha sonra maçla ilgili değerlendirmelerde bulunan Frank Rijkaard, maç kadrosunda yer almayan Servet’in istirahat etmesini istediğini belirtti. Rijkaard, “Şahsi bir şey yok. Önümüzde iki tane milli maç var. Servet de bu maçlarda oynayacak. Öteki futbolcuların da durumunu görmek istedim” diye konuştu. Frank Rijkaard, Neill’i ise sakatlığından dolayı oyundan aldığını belirtti.

Karabükspor’un özellikle kendi evinde iyi futbol oynayan bir takım olduğunu kaydeden Rijkaard, ilk yarıda oynanan oyun için şu değerlendirmelerde bulundu: “Zor bir zeminde oynayacağımızı biliyorduk. Maçın başlangıcı bizim için çok önemliydi. Fakat erken yediğimiz gol bizi sarstı. Ayrıca futbolcuların da bir itirazı oldu. Bu şekilde oyundan biraz koptuk. İlk yarı çok kötü oynadık. Karabük kendi oyununu oynamak için avantaj yakaladı. Gollerden sonra oyunu kendi istediği şekilde yönlendirdi. Kontra ataklar yaptı. Biz ise topu kazandığımızda, oyunu çok yavaş kurduk. Ağır bir şekilde rakip kaleye gittik. Ve hiç pozisyon üretemedik.”

İkinci yarıda ise daha iyi mücadele ettiklerini belirten Rijkaard, “İkinci yarıda da iyi oynamadık ama en azından savaşan ruhumuz ortaya çıktı. Daha çabuk oynadık. Bizim için biraz da olsa olumlu anlamda bir adımdı. Birçok oyuncumun aklı başka yerdeydi. Artık bu maçı unutup önümüzdeki maçlara bakmalıyız” dedi.

Rijkaard bir soru üzerine, daha çok mücadele eden bir takım anlayışı için Barış’la oyuna başladığını söyledi. Rijkaard sözlerini şöyle sürdürdü: “Saha elverişli değildi. Bu yüzden mücadeleci bir anlayışla sahaya çıktık. 2-0 geriye düştükten sonra Aydın’ı oyuna aldık. Pino ve Aydın gibi oyuncular yedekte olup, sonradan girdiklerinde bir maçın kaderini değiştirebiliyorlar. Aslında Aydın’ı ikinci yarıda oyuna almaya düşünüyorduk. Fakat farklı mağlup duruma düşünce, Aydın’ı erken oyuna aldık” dedi.

Sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Baros’un en kısa zamanda sahalara dönmesini umduğunu ifade eden Rijkaard, “Kewell, Baros’un yerini doldurabilen bir oyuncu. Oyun anlayışı olarak ilerde oynayabiliyor” dedi. Rijkaard, Kewell’ın son dakikalarda yakaladığı pozisyonu değerlendirmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Galatasaray.org

Bu mağlubiyet telafi edilirde bu ruhsuz futboldan nasıl kurtulcaz.

Herşeyi geçtim bu yatan elanoya niye yıllık 3.5 milyon euro veriliyor yahu feshedin sözleşmesini nereye giderse gitsin.

çok bilgili arkadaşım. 2 yıllık sözleşmesi vardır sen 7m€ yu nakit eline saymassan fesh sonucu daha fazlanı fifadan alırlar ödemessen puan eksiltme gene ödemessen lig düşürme. o kadar kolay mu fesh

valla ben aslantepeye sarmış durumdayım olası bir fener galibiyeti gelesi galibiyetler bjkyi yenersek aslantepeye gidiş süper olacak

Hoca sen ne içiyon bende içiyim böyle bir pembe bulutlar üstünde gördüm. Haklısın BJK - FB - TS bunlar kim ki hepsine 5 çakar geçeriz.

Takım 6 haftadır. Klas oynuyor. sağdan bindirmeler sol dan bindirmeler seri paslar. makinalı tüfek gibiyiz. Maşallah.

Hoca ya helal 1,5 senede takımı mükemmel yaptı. Kadıköy de 4 atarsak az olur ama benden demesi. 6 olsun hesap görülsün.

çok bilgili arkadaşım. 2 yıllık sözleşmesi vardır sen 7m€ yu nakit eline saymassan fesh sonucu daha fazlanı fifadan alırlar ödemessen puan eksiltme gene ödemessen lig düşürme. o kadar kolay mu fesh

Devre arası Moskova'nın yolunu tutar...

Servet(Son haftalarda çok formdaydı),Arda,Baroş,Sabri yoktu bunun yanında bir türlü form tutamayan misimovic,yerinde oynamayan kewell ve kontenjan yüzünden oynayamayıp form tutamayan cana.Bu kadar olumsuzluğa rağmen kazanmamız mucizenin Allah ı olurdu zaten.Geçen haftayı hatırlayın,baroş olmasa yine kısır geçecekti hatta belkide yenilecektik.Bu kadar umutsuz olmaya gerek yok.Daha 7 hafta geçti 1 kere bile tam kadro oynayamadık.Bir maça tam kadro çıkıp kötü oynarsak o zaman sallarsınız kime sallayacaksanız.

Takımın aklı heralde Red lLght Street'de Rijkaard hocamız Amsterdam'ın bu canlı caddesini bizim çocuklara anlattı hepsinin aklı orada kaldı.

Maç ne ki ya yen yenil ne olacak. paralar geliyor. Ekim de ara da var. Hocanın anlattığı şehire tura giderler...

Carlo Ancelotti veya Gérard Houllier gibi td.ler gelse bu takıma acaba onları nasıl göndeririz?

bu flemenkce de ne kadar igrenc bir dil, cakma almanca.

simdi elano olsaydi keske diyen olurmu acaba:)

ben:),forvet arkası oynatılsa misi nin şu anki halinden kötü oynamazdı eminim,adam sürekli defansif oynadı,10 numara oynayacak bi oyuncu da değil ama ofansif oynadığı zaman çok daha faydalı olur haksız mıyım reis:)

futbolda her sonuç var arkadaşım 5 deiğil belki 1-0 yeneriz geçeriz bu kadar basit bugün pino frikikten atsa keweel kafayı gol yapsa yine yenmiştik futbol bu ama benim istediğim galatasaray ufuk serkan neil servet insua cana cumhur arda pino misimoviç baros

hocam yanlış anlama da Ebemin d....ları olsa Dedem olurdu hesabı gibi oldu ))

Ee o zaman Cernat - Emenike - Hakan atsa 8 -1 biterdi desem....

Valla kardeş istediğin iddiaya girelim 9. hafta için beraberlik tarihi hatta ötesi bir başarı olur. Yani BJK kadar şanslı olursak belki en az 3 fark yeriz. olamazsak bu forum çöker. O kadar net bu oyunla tarih yazılır orada.

ben:),forvet arkası oynatılsa misi nin şu anki halinden kötü oynamazdı eminim,adam sürekli defansif oynadı,10 numara oynayacak bi oyuncu da değil ama ofansif oynadığı zaman çok daha faydalı olur haksız mıyım reis:)

takimin civisi cikmis, taraftarindda cikmis

takim 2-0 yenik, ne bi stres ne bi bisi

bi kewell bi insua bi baris canla basla savasiyor, tepki yok tepki takimin icinde

burdan biride diyorki benim isimmi TD motive etsin 2-0 yenik takimi diyor:) sallayacakya FRa

ulen 2-0 yenik durumdaki bir GS i motive etmek icin TD lazimsa zaten zippo benzini dokup yakalim tt arenayi:)

Her ne olursa olsun "babasını" kaybetmiş bir adama karşı bu sözler yanlış. Biraz empati..

geçen yılın 2. yarısından itibaren soğumaya başlamıştım futboldan;arda ve keita nın kişisel zorlamaları dışında hiç bir şey yapamayan takım yüzünden...bu yıl,kazanılan maçlar dahil olmak üzere tam anlamıyla tiksintiye dönüştü;bir takım hiç mi organize olamaz,üstüste 3 pas yapamaz,ikili mücadele bile kazanamaz?...saymaya gerek yok aslında,bu takımın futbol adına ortaya koyabildiği ne varki?...benim bu takımdan da,FR dan da,yönetimden de hiç umudum yok.şu foruma bile ne zamandır girmedim,hal bu kadar kötü iken FR methiyelerini okumak istemediğim için...bir tarafta çokta ihtiyacı olmadığı halde kadro genişliği için aurelio yu,5. santrfor fatih tekkeyi alan,ihtiyaç duyulursa daha da transfer yapmaktan çekinmeyecek BJK,bir tarafta geçen yıl sakatlıklardan yakınıp,1.5 santrforla sezona girebilen galatasaray...ruh sağlığımı korumak adına,çok önemli değişiklikler olmadıkça (en başta teknik direktör) stada gitmemeye ve lig tv üyeliğimi dondurmaya karar verdim...oynanan futbolu gerçekçi bir şekilde değerlendirebilen ve olumsuz tablonun çok fazla etkisinde kalanlara da aynı şeyi yapmalarını tavsiye ediyorum...

rjikarda laf atanlar sezon sonunu düşünsün bizi şampiyon yaparsa ya milandır yolu ya fener ya da ajax

Abicim Ajax işi garanti gibi zaten. Şunuda iddaa ediyorum. Rijkaard'a aziz yıldırımı versinler. Farkla şampiyon yapar. Aykut Kocaman'ın istediklerini tek tek yaptı. İsmi olan td Rijkaard var Hazard'ı bile getirirdi ki transfersiz bile fenerin kadrosu bizden iyidir. Bir tane Emre gibi adamımız yok. Topu alıp ileriye taşıyacak.

1.Hafta Emre Çolak'a verilmeyen penaltı

2.Hafta Volkan Şen'e verilmeyen net kırmızı kart

7.Hafta Karabük'ün şaibeli penaltısı

Yenildiğimiz üç maçtada direk skora etki eden hakem hataları var ama biz hakemleri bile konuşamıyoruz bu sene..

Üst Alt