STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor 2-1 Galatasaray | 1 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor 2-1 Galatasaray | 1 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:7 | K.Karabükspor 2-1 Galatasaray | 1 Ekim | Maç Sonucu

Her şeye rağmen ben bu takımdan halen umutluyum. Cidden iyi top oynamadık. Neredeyse 60 dakika kadar hiç ortada yoktuk.

Ama bazı gerçekleri es geçmemek gerek. Bu takımın en önemli silahı Arda saha da yoktu. Onu geçtim ciddi anlamda golcü olarak vasıflandırılabilecek tek adamımız Baros'ta saha da yoktu.

Tüm maçı neredeyse forvetsiz oynadık. Kewell istediği kadar mücadele etsin o bölgenin adamı değil ve bu belli oluyor.

Ayrıca transferleri biraz geç yaptık ve takıma uyum da süreç işi. Biz henüz takım olmadık. Takım olmadan da 7 maçta 12 puan topladık.

Söylediğim gibi ben bu takımdan hala umutluyum. Yeniler takıma uyum sağlayacak ve taş gibi bir takım olacağız.

Kaldı ki şu unutulmasın Karabük bu ligin şu anda en formda ekiplerinden birisi pek çok takımın canını yaktılar ve yakmaya devam edecekler.

Bu lig daha çok su kaldırır. Hepimiz de buna şahit olacağız.

0 istikrar: 2 senedir bu takımın en büyük sıkıntısı bu ve bu da takım olamama durumundan kaynaklanıyor, ne oynadığını bilmeyen başı boş bir takım var 2 senedir.Belli başlı oyuncular günündeyse maçı alıp götürüyor , yok onlarda tıkandıysa takım tıkanıyor.Sistemsizlik nedir en iyi bizim takım uyguluyor bunu.

Sahaya bakınca sanki taktiksiz, ne oynadığını bilmeyen, ne yapacağını bilmeyen adamlarla dolu takım ve bu takıma yabancı olarak çok kaliteli klüplerinde başarılar elde etmiş oyuncular da geldi onlarda aynı sisteme ayak uydurdu ve uydurmaya devam ediyorlar.Sanki takımın başında bir teknik adam eksik mi ne?

Bu maçın öfkesiyle yazılmış bir yazı değil tam tersine 1 senelik takım hakkındaki düşüncelerim.Artık maçları bile seyretmek içimden gelmiyor, çünkü takım artık maç izlerken bana zarar vermeye başladı, rahat kazandığımız maçlarda bile stresten bunalıma giriyoruz.Artık bizde şu futbolun zevkini çıkartmak istiyoruz, takımımızın maçlarını seyrederken.Futbol istiyoruz totali olan değil normal futbol, tabi onuda oynatabilecek teknik direktör varsa.

40.saniyedemi ben 7.dkdan itibaren izledim tam şok olmuşlardır ya hemde olmayan bi penaltı ama geçti daha öncekiler gibi buda geçti sadece aslantepeyi düşünür oldum :akansular:bilmiyorum hiç bişey umrumda değil aslantepeden başka :sad007:

Evet tam tamına 40. saniyede çaldı penaltıyı hakem denen şahsiyet.

Evet tam tamına 40. saniyede çaldı penaltıyı hakem denen şahsiyet.

Zaten maçı açtım baktım adam yere düştü aha dedim şimdi bu penaltı çalmasa derken o düdüğün sesini duyunca zaten başımdan kaynar sular döküldü.

Anıl' a katılıyorum tamam eleştirelim haklıyız ama birazda bu yönden bakmak gerek.

Hatta dipnot olarakta şunu ekleyelim tekrar izlemedim ama sanırım Ufuk penaltıyı çıkaracaktı fakat top tam elinin önünde sekti ve elini aşarak girdi ağlara.

.....................ufuk..........................

s.kurtuluş.....g.zan.....a.turan......insua

sabri........barış.........ayhan.........pino

.........kewell..............aydın..............

lütfen dizilişe aldanmayın,bakmayın,zaten bende pek anlamadım ama maçın 73. dakikasından sonra maçı kurtarması için böyle bi kadroyla sahadaydık..benim sorum şu,lütfen samimi olun ve başka bi takımda olduğunuzu düşünün,şu takımın tamamına ne kadar bonservis verirdiniz???

rijkaardıda çok destekleyenler arasındaydım ama maalesef bu desteği yavaş yavaş eritiyor,dün arkadaşın dediği gibi maalesef üzücü olay yüzünden eleştiriden bence muaf..

futbolcuların durumuna ayrı bir sinir oluyorum,yatıp kalkıp dua etsinler baroşa bişey olmasın,yoksa hiç biri ekmek yiyemezler Galatasaraydan...

sonuç:kadroya belirlediğiniz değeri üç aşağıya beş yukarıya tahmin edebiliyorum,bu yüzden suçlu sıralaması bana göre;

yönetim>futbolcu>=teknikheyet diye sonuç çıkıyor ki,sanırım düzelmede ve değişim bu sıralamayla gerçekleşirse bişeyler olacak...

Rijkardd gitmezse bu takım düzelmez. Bu kadar basit. Adam resmen yenilelim diye uğraşıyor. Tazminat almaya çalışıyo sanırsam. Bu kadar kör mü bu adam ya. Lorik neden çıktı Misi neden ön libero gibi oynuyo. Felan filan... Git hoca hemde arkana bakmadan git...

daha bu ligde diğer takımlarda cok puan kaybı yaşar......._düzeliriz..yeni stada başlayana kadar liderle ramaızda en iyi 4-5 puan olsun şampiyon oluruz size en yakın örnek bjk 14 puan geriden şampiyon oldu febe bjk yi gecip 10 puan geriden şampiyon oldu yani bu ligde daha çok akan sular durur.

Gecen hafta IBB´nin basina gelen bu hafta bizim basimiza geldi. Gözümüzü bi actik 2-0.

şu takımı söyle oynatmak çok mu zordu.:(

ufuk-serkan-neill-servet-insua-cana-ayhan-pino-kewell-misimovic-anıl dilaver

paftan neden bir forvet oynatılmaz.gerets ardayı nasıl kazandı.şampiyonlar ligi maçında sol açık oynatarak ve devamındada sürekli oynatarak.

hocamız kusura bakmasında hiç genç oyuncu oynatmıyor.belki anıl gol atamayabilirdi ama tecrübe kazanırdı.

geçen senede atletico maçlarına forvetsiz çıktık hiçbir şey olmadı.cem sultan veya anıl oynasın sanki fark yiyeceğiz.

bizim takımda eskisi gibi gençlere malesef şans verilmiyor.:(

İlk Pozisyonumuz 60. dakikadaysa Karabüke tarihi farktan şansla kurtulduysak artık birilerinin gitmesi gerektiği ortada.Bunu görmemek için kör olmak lazım

şu takımı söyle oynatmak çok mu zordu.:(

ufuk-serkan-neill-servet-insua-cana-ayhan-pino-kewell-misimovic-anıl dilaver

paftan neden bir forvet oynatılmaz.gerets ardayı nasıl kazandı.şampiyonlar ligi maçında sol açık oynatarak ve devamındada sürekli oynatarak.

hocamız kusura bakmasında hiç genç oyuncu oynatmıyor.belki anıl gol atamayabilirdi ama tecrübe kazanırdı.

geçen senede atletico maçlarına forvetsiz çıktık hiçbir şey olmadı.cem sultan veya anıl oynasın sanki fark yiyeceğiz.

bizim takımda eskisi gibi gençlere malesef şans verilmiyor.:(

rijkaard görmüyoki?anılı bence iyi bir forvet anıl ama rije de bu cesaret yok..

Lige yeni çıkmış takıma karşı aciz durumlara düştük ve yenildik adamlar farkı kaçırdı hala biz rijkaard diyelim total futbol diyelim peh:) Tabi bu tabloda yönetiminde payı büyük forvet almazsan orta saha almazsan böyle olursun işte!

birde serdar özkan bir kesti pir kesti.serdar güçlenirse aydının verdiği katkının 10 katını verir bence.

dün olsa iki çalım atar pozisyon yaratırdı.aydın için çalım atmayı geçtim.eskiden tek özelliği iyi driblinginin olmasıydı.

şimdi top süremiyor.2-3 metre sonra ya yerde yada topu kaybediyor.

birde eskiden baya süraliydi şimdi baya yavaşlamış bir halde.

Kötü oyun,kötü hakem vs...

Mağlubiyet kaçınılmazdı.Bu kötü futbola rağmen son dakikalarda 1 puanı alma şansımız oldu ama kulllanamadık maalesef.Ankaragücü maçında Arda ve Baros'un dönmesiyle farklı bir takım izleriz.Sakatlık olmazsa tabi...

Rijkaard'a takımımızdaki en iyi stoperi milli maç için dinlerdiğinden ötürü bir Türk vatandaşı olarak teşekkür etmemiz gerek, ancak bir Galatasaray taraftarı olarak bu kadar formda bir oyuncuyu kesip, futbola dair az sayıdaki bilgilerini de oynamaya oynamaya unutmuş olan gökhanı oynattığı için eleştrileri yöneltmemiz gerekiyor. Malesef takımın geniş bir kadrosu yok ve 2-3 oyuncu olmayınca veya formsuz olunca takım hiçbir şey oynayamıyor, sanki chelsea deplasmanındaydık da 2 pas üst üste yapamadık ve pozisyonumuz yok, hakem veya zemin gibi bahaneler üretmek de bu durumda sadece gülünç olur.Barış,Cana,Gökhan,Ali,Pino,Aydın hatta İnsua bu takımın oyuncuları değller malesef

birde serdar özkan bir kesti pir kesti.serdar güçlenirse aydının verdiği katkının 10 katını verir bence.

dün olsa iki çalım atar pozisyon yaratırdı.aydın için çalım atmayı geçtim.eskiden tek özelliği iyi driblinginin olmasıydı.

şimdi top süremiyor.2-3 metre sonra ya yerde yada topu kaybediyor.

birde eskiden baya süraliydi şimdi baya yavaşlamış bir halde.

Aydının kendine hiç bakmadığına birebir şahidim . Bu cocuktan bu saatten sonra hiçbirşey olmaz.

Ayrıca bizim kötü oyunumuz bizi bağlar . Biz kötüyüz diye daha maçın 1. dakikasında saçma sapan bir penaltıyla geri düşüyoruz. Umarım gerekli tepki gösterilir

İlk Pozisyonumuz 60. dakikadaysa Karabüke tarihi farktan şansla kurtulduysak artık birilerinin gitmesi gerektiği ortada.Bunu görmemek için kör olmak lazım

Daha dur k.paşa da ezecek trabzon gelip fark atacak,Konya bile gelip bize meydan okuyacak ama ozaman da millet kadro kalitesinden bahsederse kimse şaşırmasın..Biz 34 maç sonunda 15 mağlubiyet aldıktan sonra inadına rijkard diyenlerde olacak :D

Lorik öyle bir anda oyundan çıktı ki bir dakika öncesinde golü kesmiş takım arkadaşlarını motive ediyordu,gerçekten şok etti Rijkaard hem onu hem bizi.

Lorik öyle bir anda oyundan çıktı ki bir dakika öncesinde golü kesmiş takım arkadaşlarını motive ediyordu,gerçekten şok etti Rijkaard hem onu hem bizi.

Baskasi olsa böyle bir durumdan sonra artik zor toparlanir diyecegim, mesela Elanoya yapilsaydi bu 5 sene kendine gelmezdi.

Ama Cana`nin bunu pek kafasina takacagini zannetmiyorum, Insallah takmaz yani.

Rijkaard büyük yanlis yapti.

Üst Alt