STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu

Bu yıl ilk kez macımızı izledim. Sezon başında Rijkaard olduğu sürece maç izlemeyeceğim diye kendime söz vermiştim. İyi ki Hagi geldi. Dün maçtan zevk aldım.

Çünkü uA Ali Sami Yen'e aylardır gitmiyor. Herkes uA'ya sallıyor ama uA maçlara gitmiyor. Belki Hagi'nin gelişiyle gelmeye başlarlar.

Acikcasi ben anlik morale göre yorum yapmamaya calisiyorum. Ultraslan´in Ali Sami Yen performansi yillardir kimseyi tatmin etmiyordu. Cok haklilar elestirmekte. Iyi oyun kötü oyun meselesi degil bu. Ultraslan Galatasaray´i hep böyle desteklemeliydi, tezahürat yapmaliydi. Birseyler ters gittiginde en güzel sekilde yönetimi protesto da etmeliydi. Fenerbahce macinda müthistiler. Her mac böyle olmasi gerekir. Yönetimden futbolculara taraftara kadar herkes kenetlendigi zaman Galatasaray basarili oluyor. Nedense dün o kenetlenme vardi. Ilk dakikadan itibaren hissediliyordu

Hiç kimsenin beklemediği şekilde ilerledi maç.Ve maalesef şans yine yanımızda değildi.2.yarı Hagi bi kaç hatalı değişiklik yaptı bana göre.Maçı koparabilirdik bile

Hiç kimsenin beklemediği şekilde ilerledi maç.Ve maalesef şans yine yanımızda değildi.2.yarı Hagi bi kaç hatalı değişiklik yaptı bana göre.Maçı koparabilirdik bile

Ben Sarp´in yerine Batdal´i almasi gerektigini söylüyordum ve bunu en gec 70. dakikada yapmaliydi. Gercekten kazanabilirdik. Beraberligi korumak istedi Hagi ondan sonra.

sonuçtan hiç memnun değilim elimizden ucuz kurtuldular.

Bana birisi 2-3 gün önce BAM'la Kadiköy'de fb'yi pas manyagi yapacagiz deseydi o kisiye k.cimla gülerdim. :asd: Ama dün resmen pas manyagi yaptik herifleri. :D

Beyler ben dün totem yapıp maçı izlemedim dinlemedim..Maçın full halini indirebilceğim bi yer varmı? yardımcı olursanız sevinirim özelden atarsınız :)

10 dk gec girdik maalesef maca pinonun posizyonunu sonradan gördüm icim gitti.İlk yarı Cok akılcı top oynadık Hem mücadele hem Teknik olarak herseyi yansıttık ikinci yarı fizik olarak biraz düştük ve bence haginin yanlıs oyuncu degiştirme tercihleri yüzünden cok geri yaslandık o zaman biraz stresli gecti mücadele yine vardı ama teknik olarak bitmiştik oda takımın kondisyonundan olsa gerek neyseki kadıkoydeki cenabetligi bi nebze olsun kırdık Aslantepede galibiyeti cakıp fenere üstünlügü kurup bizim bi seri yakalamamız lazım Haftaya samiyendeki ant macından 3 puanla ayrılırsak ilk yarıyı en iyi yerde bitiricegimizi düşünüyorum

Nasıl bir gerizekalı kendi oyuncusu korner kullanırken (Alex)gözüne lazer tutar.Yada rakip takımın TD'sine lazer tutmak yada yerde yatan rakip kaleciye lazer tutmak hangi aklın ürünü acaba.

Dün ki maçta alınan beraberlikten çok oyuna Serkan ve Emre gibi gençlerin girmesi daha çok sevindirdi beni..

İkinci yarı, ilk yarıdaki oyunumuzu sürdürebilseydik gol gelirdi. Fener bunalmıştı ilk yarının sonunda.

Ulan susturduk ya şu kuşları, acayip mutluyum. Teşekkürler Hagi, teşekkürler Galatasaray. :)

He bu arada samiyende olmayan Taraftar kadıkoyde vardı Helal olsun Tesekkür ediyorum kendi adıma

Üst Alt