STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu

o degilde hersene hakem hatalari lehine olan ezik fener taraftari bizi yenince aglamayin diyorlardi.. bugun baktimda yorumlara hakem'e veryansin ediyorlar sanki cok iyi top oynamislar gibi neyse fazla aglamayin bakim hadi alisirsiniz zamanla..

fener cok berbat oynadi ama yahu, adamlarin sadece 1 pozisyonu vardi, o da Niangin tek basina yarattigi bir pozisyon.

Niang ve Yobo gerçekten iyi oyuncular hakkını teslim etmek gerekir.

Emre Çolak biraz güçlü olsaydı son pozisyonda doksana çakardı o topu ama gücü yetmedi

Emre Çolak biraz güçlü olsaydı son pozisyonda doksana çakardı o topu ama gücü yetmedi

Güçle pek alakası yok. Heyecan yaptı erken vurdu. 1-2 adım daha koşup ayak içi bıraksa çok rahat gol olurdu. Kolay değil, normal maçlara bile çıkmayan genç oyuncun o atmosfere çıkıyor, kızmamak gerekli.

Bu maç kadıköy'deki cünüplüğü bitiren maç oldu ! Bundan sonraki kadıköydeki maçlara çok rahat ve korkmadan gideceğimize eminim ve ilk kadıköy'deki maçta fenerlileri kadıköye gömecez !!!

bu maçın en önemli farkı hakem adam gibi maç yönetti.bir selçuk dereli böyle cesur olamadı.ilk defabir derbide oyuncuların genel olarak iyi niyetli hakemin iyi niyetli tribünlerin olaysız olduğu bir fener derbisi hatırlamıyorum.iki tarafada teşekkürler.demekki yöneticiler çıkıp maçöncesi boş demeçler vermeyince medya gaz vermeyince nasıl tenmiz maç oluyormuş bak.

bu maçın en önemli farkı hakem adam gibi maç yönetti.bir selçuk dereli böyle cesur olamadı.ilk defabir derbide oyuncuların genel olarak iyi niyetli hakemin iyi niyetli tribünlerin olaysız olduğu bir fener derbisi hatırlamıyorum.iki tarafada teşekkürler.demekki yöneticiler çıkıp maçöncesi boş demeçler vermeyince medya gaz vermeyince nasıl tenmiz maç oluyormuş bak.

Faul haklarını Fenerbahçe'den yana kullandı. Emre Belözoğlu ve Neill'i atmadı. Sabri'nin fazla kalkan ayağında çift vuruş vermedi. Bunlar büyük hatalar bence.

Hatırlarsanız Mayısta fenerin şampiyonluk maçında böyle toplanmıştık.Herkes totem yapıyor,dua ediyor.Çat fener şampiyonluktan oluyor,üstüne üstlük rezil oluyor.Yine aynı olay vardı forumda.Bu sefer fark bekleyen fenerliler yine rezil oldular.

Antalya ve Trabzonspor maclarindan mutlaka 6 puan cikartmamiz gerekiyor. Trabzon´u Trabzon´da yenmek sart. Böylece yavas yavas kaybedilen puanlari telafi etmeye baslayabiliriz. Seri yakalarsak sampiyonluk sansindan bahsedebiliriz yine. Ama bu dönemde yine puan kaybedersek sampiyonluk yine seneye kalir. Hersey biter. Hagi´ye baski olsun diye demiyorum. Sadece bu sezon bizim icin biter seneye icin hazirlaniriz sezon boyunca

Antalya ve Trabzonspor maclarindan mutlaka 6 puan cikartmamiz gerekiyor. Trabzon´u Trabzon´da yenmek sart. Böylece yavas yavas kaybedilen puanlari telafi etmeye baslayabiliriz. Seri yakalarsak sampiyonluk sansindan bahsedebiliriz yine. Ama bu dönemde yine puan kaybedersek sampiyonluk yine seneye kalir. Hersey biter. Hagi´ye baski olsun diye demiyorum. Sadece bu sezon bizim icin biter seneye icin hazirlaniriz sezon boyunca

Bu yönetim varken Hagi'nin de ömrü pek uzun olmaz.

Derbinin temiz olması güzeldi ancak ben Sabrinin 3 lü çektirmesine anlam veremedim f5 i yenincede 3 puan alacağız yani hiçbir farkı yok diğer maçlardan ancak bunu bizimkiler gözlerinde çok büyüttüklerinden beraberliğe bile seviniyorlar bu da takımın ne kadar küçük düşünen oyunculardan kurulu olduğunu gösteriyor biz R.Madridi yenmeye maça çıktık Arsenali yenmeye çıktık ve yendikte şimdi f5 le berabere kalınca mı sevinelim kendimizi kandırmayalım renkdaşlar bu takım kötü gidiyor kesilmesi gereken çıban başları takımdan kesilmeli

Derbinin temiz olması güzeldi ancak ben Sabrinin 3 lü çektirmesine anlam veremedim f5 i yenincede 3 puan alacağız yani hiçbir farkı yok diğer maçlardan ancak bunu bizimkiler gözlerinde çok büyüttüklerinden beraberliğe bile seviniyorlar bu da takımın ne kadar küçük düşünen oyunculardan kurulu olduğunu gösteriyor biz R.Madridi yenmeye maça çıktık Arsenali yenmeye çıktık ve yendikte şimdi f5 le berabere kalınca mı sevinelim kendimizi kandırmayalım renkdaşlar bu takım kötü gidiyor kesilmesi gereken çıban başları takımdan kesilmeli

Eleştırı zamanı deyıl destek zaman arkadasım suanda cıban basını kesersek 6.7. lıge oynarız suan zamanı deyıl dun guzl futbol oynadık m.sarp ayhanla boyle bı ortasaha ızleyecıgım aklıma gelmezdı guzel oynadılar sabrının 3 lu cektırmesıne gelınce taraftar cagırmıs ve gıtmıs buyutcek bısey yok bunda bence realmadrıdlı arsenallı donemlerden cıktık arkadasım o dereden cok sular astı

Üst Alt