STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 20 Kasım

5407melo.jpg

:DMElo

Napıyo bu adam

Bizim gibi 4-3-3 oynayan bir takımın kanatları bu kadar zayıf olursa gol atamamamız normal.

Ara transferde

Kazım ve Rierayı kanatlarda yedek bırakacak 2 adet TÜRK kanat oyuncuya, ( Ozan İpek ve Gökhan Töre )

Orta sahanın her yerinde görev yapabilecek bir Türk oyuncuya, ( Hamit Altıntop )

Sol Kanatta hakan baltayı yedek bırakacak yabancı bir sol bek'e ( Clichy tarzında bir adam )

Forvette Elmander'in alternatifi olabilecek bir forvete ( Petric )

Orta sahada Melo'nun yedeği olarak alternatif türk bir defansif orta sahaya ( Alper Potuk )

Defansta rekabeti arttırmak için türk bir defansa ( Serdar Aziz )

4 tane ilk 11 oyuncusu ve 3 tane yedek kulübesi için , toplamda 7 oyuncu alırsak olay biter.

Kadro derinliği ve ilk 11 kalitesi sağlanır ve bu takım uçar.

Ara transferde bu kadar oyuncu alınırsa takımda kafadan 5 yeni oyuncu olur. Bunlarıd adaptasyonu, oyun sistemi derken Avrupa Kupalari için play offlara başlamış oluruz.

3 oyuncu lazim. Honda, Töre, Podolski veya benzerleri

Sent from my Desire HD using Tapatalk

---bize cok net iki tane kanat lazım...ben olsam sivas maçında mertan ı sivas maçında ilk 11 e koyardım....devre arasında cluio yu geri çağırıp bir tane forvet alırdım....dünkü maçta kazım sapır sapır dökülürken neden oyundan cıkmadı anlamadım....kazım sağ açık oyuuncuwsu değil...4-3-3 de pozisyona giremiyoruz ama ısrarla 4-3-3 oynuyoruz...gerci hoca dün taö vazgecmişti sabri sakatlandı....semih-eboue-ujfa-muslera-balta dün takımın en iyileriydi....girdikten sonra riera fena değildi...melo cok kötüydü,selçuk idare etti,enginde ortalıkta yoktu

Kazım beni delirttin lan dün.Ne oynadığın belli olsun lan artık.Biz de ona göre yolumuza bakalım.

4-4-2'ye döndükten sonra çok güzel devam ediyordu maç. Taa ki Sabri sakatlanıp oyundan çıkana kadar.. Defans kurgusunun tamamen yerine oturduğu maç oldu diyebiliriz Beşiktaş maçı için. Ötesi fasa fiso. Devre arasında takıma katılacakların ardından ikinci yarıda müthiş bi yükseliş bekliyor takımı. Maçın adamı tabii ki Muslera. Fakat maçın henüz başında sarı kart görmesine rağmen maçı tamamlayabilen Semih'e de en derinden nazar dualarımızı göndermemiz lazım. Maşallah :)

----------------------Muslera---------------------

Eboue--------Ujfalusi------Semih-------XXXXXX ( Clichy )

----------------------------------------------------

-----------------------Melo------------------------

----------Selçuk--------------XXXX--------------- ( Hamit Altıntop )

XXXXX--------------------------------------XXXXX( Gökhan Töre + Ozan İpek )

-------------------Elmander-----------------------

1) Ufuk

2) XXXX ( Yedek Defans ) - Serdar Aziz

3)XXXX ( Yedek Defansif Orta Saha ) Alper Potuk

4)Yekta

5)Engin

6) Mertan

7)XXXX ( Yedek Forvet ) Mladen Petric yada Stancu.

Takımın ihtiyacı adam sayısı ve mevkiiler bunlar, kimler alınır bilmem ama takım buralardan aksıyor.

Yerlerine gereken oyuncular gelirse takım düzene oturur.

Yeni bir takım için iyiyiz aslında , çok sabırsızız hemen olsun istiyoruz. Ama olmaz...

Geçen yıl kaleden forvete her yerimiz eksikti ,her takım rahatlıkla gol atabiliyordu içerde dışarda.

Bir takımın evvela "gol yeme" sıkıntısını çözmesi gereklidir başarı için. Bu birinci kuraldır.

Bunu başardıktan sonra zaten takımın iskeleti artık kurulmuş olur ve ofansif yönü arttırmak için ortam hazırlanmış olur.

Takımımız dün genel olarak iyi görünmese de defans kurgumuzun artık sağlamlaştığını söylemek ( tabi henüz iyi değil ) gerekiyor.

Neyse Baltanın futbol katili olarak asılması lazım artık.

Kazımda yedek durursa dursun yoksa olmaz bu işler.

Ayhan jubilesini yapsın gitsin.

Riera gitmeli.senelik parası yüksek.yedekde oturamaz.Sunderlande kakalanmalı.

2 teknik kanat,bir Türk sol bek ve orta saha alınmalı.

Macın 0-0 bitmesi gercekten mucize.Resmen top girmek istemedi.Tabi Muslera yı da unutmamak gerek.Eger ara dönemde santrafor alıp,4-4-2 ye dönmezsek bence isimiz zor.

Macın 0-0 bitmesi gercekten mucize.Resmen top girmek istemedi.Tabi Muslera yı da unutmamak gerek.Eger ara dönemde santrafor alıp,4-4-2 ye dönmezsek bence isimiz zor.

Santrfor alsak da ona kim top getirecek?

Bu takımın 3 şeye ihtiyacı var bu seneyi sonlandırmak için. Sağ kanat, sol kanat, oyun kurucu.

Sag kanat ve sol kanata katılıyorum.Oyun kurucu konusunda ise söle düsünüyorum;Eger Fatih hoca tek santrafor oynamaya devam edicem diyorsa alınmalı,yok eger 4-4-2 oynuyacaksak forvet sart,ki haberlerde forvet alacıgamız yönünde:)

Benim merak ettiğim Emre Çolak nerelerde? Neden düşünülmüyor.

Antremanlarda yeterli performans gösterimiyor olsa gerek.

Aslında kadromuzda çok iyi oyuncular var. Ceyhun olsun Emre olsun. İnşallah bu oyuncuları kazanırsak güzel günler gelecektir. Birde dünkü maçla ilgili birşeyden bahsedeyim. Maçı izleyemedim radyodan takip etme fırsatım oldu. Ntvradyo daki spikerin BJK ataklarında bir tarafını yırtarcasına coşması, hatta bir pozisyonda bjk ataktayken kendini kaptırıp "ver pasını demesi" ve ofsayt diye verilmeyen golde önce sevinip sonra "ama hakem vermedi" diyerek baya bozulması dikkatimi çekti.

rezalet gecenin ardından medyaya bakıyorum rezalet birileri mustafa pektemeğin ujfaya attığı kafayı görmüyo sanki topu pektemek indiriyorda faul çalışıyormuş gibi faul yok diye ağlıyor birileri eboueni enginin melonun kışkırtmalarından bahsediyor medya taraf tutmuyor gördüğüm kadarıyla hepsi GALATASARAY düşmanı

bu ülkede bu milleti diken yaranır beyler ezmemiz lazım tff olsun medya olsun ne kadar etken varsa

rezalet gecenin ardından medyaya bakıyorum rezalet birileri mustafa pektemeğin ujfaya attığı kafayı görmüyo sanki topu pektemek indiriyorda faul çalışıyormuş gibi faul yok diye ağlıyor birileri eboueni enginin melonun kışkırtmalarından bahsediyor medya taraf tutmuyor gördüğüm kadarıyla hepsi GALATASARAY düşmanı

işte taraf tutmuyor.Sadece düşmanlık besliyor.Zamanında ne yaptıysak bunlara acayip oturmş.Hazımsızlıktan geberecekler.Vay arkadaş sinirim attı birden.Buraya komple küfür döşeyesim geldi.Ama bana,foruma ve Galatasaraylılığıma yakışmaz.

Üst Alt