STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 26 Kasım

Engin asiri derece hirzli biri.Gattuso´da öyle.Teknik direktörünü bile tokatlardi.

Bazi oyuncular öyle iste,ne yapcan?Illaki herkez bi Hakan Sükür mü olmasi lazim?

Ben Engin'in karakter olarak kötü olduğunu düşünmüyorum.Biraz agresif sadece.Bizde olsak bizde yaparız.Yok diyen yalan söyler.Şahsen ben olsam bende kafa atardım.

:yenieek: Aynen renktaş.Akıttığı terden ötürü bende kızamıyorum Engin'e ama Fenerbahçe maçının yaklaşmakta olduğunu ve hareketlerini buna bağlı olarak yapması gerektiğini o da en az bizim kadar bilmeliydi.Benim şahsen Engin'den yana tek sitemim bu.

İnşallah Halil. Ahh o lanet kaleci kırmızı yemedi ya. Planlar başka işte. TS maçı.

Ek olarak penaltımızda verilmedi.

@Onur,

Elmander'in pozisyonu dünyanın hiçbir liginde kırmızı değildir.

Bence kirmizi kartti Emrah. Yani tabanla basti. Bize yapilsa ayaga kalkardik. Bence sansliydik biz bugün hatta. Engin´in golünü vermeyebilirdi hakem, Semih´in pozisyonunu cok cok iyi gördü hakem, baskalari yanilip penalti verebilirdi. Ben izlerken eyvah penalti dedim mesela.

:yenieek: Aynen renktaş.Akıttığı terden ötürü bende kızamıyorum Engin'e ama Fenerbahçe maçının yaklaşmakta olduğunu ve hareketlerini buna bağlı olarak yapması gerektiğini o da en az bizim kadar bilmeliydi.Benim şahsen Engin'den yana tek sitemim bu.

1 gol attı. Penaltı pozisyonda asist ona ait. Ayrıca en az 15 kritik top kapmıştır. Ben Engin'e sadece zamanlama olarak sitem ediyorum aynı senin gibi. Ama ben onun yerinde o pozisyonda olsam dişlerini dökerdim o lavuğun.

Benimde ağrıma giden o. Yahu Elmander'in pozisyonu nu şike dolu adi ligde her maç oluyor. Emre'nin her maç yaptığı harekettir. Elmander ne kaydı ne de ayı gibi gelip bastı. Koşarak geldi adi herif. Bizim taraftara müstehak yahu cidden müstehak.

Bakalım pdfknın adaleti nasıl işleyecek? Bence yanlı işler.Ama Alex'e 1 maç,Elmander'e 2 maç verilirse kilidi vuralım.

Ben kırmızı kart gördüğü anda yazdım. Bence "psikolojik olarak" adam haklı.

Biz bunları görürüzde basının fişeklemerine aldanan bir taraftar görmez bunu.

Bence kirmizi kartti Emrah. Yani tabanla basti. Bize yapilsa ayaga kalkardik. Bence sansliydik biz bugün hatta. Engin´in golünü vermeyebilirdi hakem, Semih´in pozisyonunu cok cok iyi gördü hakem, baskalari yanilip penalti verebilirdi. Ben izlerken eyvah penalti dedim mesela.

Bak o pozisyonda bende aynı duyguları yaşadım. Sonra izleyince "ohh malzeme vermedik" dedim.

Lakin taban değil o Onur. Taban zaten o şekilde olmuyor. Elmander gerçekten bilerek basmadı. Bunu pozisyonun gelişimi ve adamın vücudu ile anlarsın. Birkez daha o şekilde izle Onur. Bak ayaklara bakma Elmander'e bak. Birde pozisyonun öncesine. Sonra mümkünse 2 fenerm açı 3 tane de rastgele lig maçı seç. Birde öyle değerlendir.

Engin asiri derece hirzli biri.Gattuso´da öyle.Teknik direktörünü bile tokatlardi.

Bazi oyuncular öyle iste,ne yapcan?Illaki herkez bi Hakan Sükür mü olmasi lazim?

Tamam hirsli birsey demiyoruz, iyi de futbolcu. Ama sen artik Galatasaray´da oynuyorsun yahu, Eskisehir´de degilsin artik. Ofansif anlamda is yapan tek adamsin takimda zaten, Fenerbahce maci var, sen gidip adama kafa atiyorsun ya. Bu affedilecek birsey degil. Yani bu sene Fenerbahce´yi Aslantepe´de tokatlamaya o kadar yakinken, takimin neredeyse yarisi eksik olacak ya. Umarim Melo ve Semih Genclerbirligi macinda bi delilik yapmaz. Yanariz vallahi.

Olur böyle şeyler,Fatih Hoca kulağını çekecektir.Yanlız hafta boyunca spor programı izlemeyecem,sizde izlemeyin.Deli olabiliriz.

Bakalım pdfknın adaleti nasıl işleyecek? Bence yanlı işler.Ama Alex'e 1 maç,Elmander'e 2 maç verilirse kilidi vuralım.

Biz bunları görürüzde basının fişeklemerine aldanan bir taraftar görmez bunu.

Emin ol çifte standard işler. Hatta Sedat Doğan çıkar özür diler MHK'dan "sizi de yorduk" diye. Medya gazıyla 3 aylık Riera'yı gönderiyoruz forumda.

1 gol attı. Penaltı pozisyonda asist ona ait. Ayrıca en az 15 kritik top kapmıştır. Ben Engin'e sadece zamanlama olarak sitem ediyorum aynı senin gibi. Ama ben onun yerinde o pozisyonda olsam dişlerini dökerdim o lavuğun.

:) 2 hafta sonra evimizde oynayacağımız rakip herhangi bir takım olsa ben de belki senin gibi düşünürdüm ama söz konusu maç derbi ise ve de rakip Fenerbahçe ise herşeye rağmen sakinliğimi muhafaza etmeye çalışırdım.

Bak o pozisyonda bende aynı duyguları yaşadım. Sonra izleyince "ohh malzeme vermedik" dedim.

Lakin taban değil o Onur. Taban zaten o şekilde olmuyor. Elmander gerçekten bilerek basmadı. Bunu pozisyonun gelişimi ve adamın vücudu ile anlarsın. Birkez daha o şekilde izle Onur. Bak ayaklara bakma Elmander'e bak. Birde pozisyonun öncesine. Sonra mümkünse 2 fenerm açı 3 tane de rastgele lig maçı seç. Birde öyle değerlendir.

Bende kasitli yapmadigini düsünüyorum zaten. Elmander zaten öyle karakterde bir futbolcu degil. Ancak neden kirmizi cikarttin diye kizamayiz hakeme. Verilir yani

Engin´in kirmizi kartini konusmaktan daha cok dehset ötesi oyununu konusmak isterdim.

Adam resmen heryerde oynadi.Sag bekde Ebo´ya yardim etti,sol bekde Hakan´a destek oldu.Orta sahada Xelcugun isini kolaylastirdi,sag acikda kazim´e destek olmaya calisdi ama kazim icine etti.sol kanatta riera ile iyi uyum sagladi.baros ve elmanderin arkasindada müthis bi oyun kuruculuk gösterdi.

bundari konusalim,öyle kücük hatalari bosverin.selcuk sahinlerin yerine böyle top cambazlari olmasi gerek mlli takimda

Bende kasitli yapmadigini düsünüyorum zaten. Elmander zaten öyle karakterde bir futbolcu degil. Ancak neden kirmizi cikarttin diye kizamayiz hakeme. Verilir yani

Onur 3-5 sayfa geride bir moderatörümüzün (!) "Elmander prof bu işleri iyi yapıyor" dediğini okudum ben. Kart verebilir ama kabul etmiyorum kırmızı. Niye mi ?

Elmander maç boyunca sakin ve vukuatı olmayan bir oyuncuydu. Ek olarak bu pozisyonlara bizim ligde sıkça görürüz ama kartsız sonlanır. O yüzden.

Engin´in kirmizi kartini konusmaktan daha cok dehset ötesi oyununu konusmak isterdim.

Adam resmen heryerde oynadi.Sag bekde Ebo´ya yardim etti,sol bekde Hakan´a destek oldu.Orta sahada Xelcugun isini kolaylastirdi,sag acikda kazim´e destek olmaya calisdi ama kazim icine etti.sol kanatta riera ile iyi uyum sagladi.baros ve elmanderin arkasindada müthis bi oyun kuruculuk gösterdi.

bundari konusalim,öyle kücük hatalari bosverin.selcuk sahinlerin yerine böyle top cambazlari olmasi gerek mlli takimda

Iste bu yüzden kiziyoruz zaten Engin´e. Fenerbahce macinda olmayacagi icin. Zaten ofansif anlamda tek adam takimda. Sadece bu yüzden kiziyoruz. 3-4 mactir kasiniyordu zaten. Belli ediyordu yani. Bi ara olay olacakti, bugün oldu

Onur 3-5 sayfa geride bir moderatörümüzün (!) "Elmander prof bu işleri iyi yapıyor" dediğini okudum ben. Kart verebilir ama kabul etmiyorum kırmızı. Niye mi ?

Elmander maç boyunca sakin ve vukuatı olmayan bir oyuncuydu. Ek olarak bu pozisyonlara bizim ligde sıkça görürüz ama kartsız sonlanır. O yüzden.

Hakem takdiri de diyebiliriz. Sanssizdi diyelim o zaman. Galibiyete sevinemedim kardesim valla

2900.Mesajım Galatasaray'ımızın bugün ki galibiyeti adına gelsin.:)

Hakem takdiri de diyebiliriz. Sanssizdi diyelim o zaman. Galibiyete sevinemedim kardesim valla

Sen bana sor. Maç bitti bir-iki yorum yazdım gidip bira aldım içiyorum şimdi. İş-sınav ve 2 proje verdim. Kafam rahatladı en duygusal yerimden yara aldım. 2-0 dı ne güzel gidiyordu. Yorumumda var maç sırasında Onur. Bir ofansı al dinlensin birde ortasaha al dedim Engin kırmızı gördü öyle aldı :( Pıff. 3 puana seviniyorum artık.

Ama şundan eminim. Adam gibi hakem ile biz bu ezikleri yeneriz. Tek handikapımız Elmander olur. Engin zaten büyük katkı veriyordu onu kabullendim. En az 2 yi alır gibime geliyor. Artık tek umudumuz bir oyuncunun kendini aşması ofansta ama bu kim olur bilemiyourm. Melo gerekirse oynamasın G.B maçında.

Elmander konusunu fazla düşünmeyin bence.Tek maçla yırtar.Fener maçında da Aslanlar gibi oynar.

Üst Alt