STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Laga luga yapmaya gerek yok beyler. Takim cok kotu. Biz eskiden alisamiyende boyle takimlarla kedinin fare ile oynadigi gibi oynardik top vermezdik rakibe. İlk yari 5 6 pozisyon bulurduk. Simdi ise rakip sahada ustuste 4 pas yapamiyoruz. İsin ilginci ise su ana kadar oynanan futbolu zaten bu takim hocasiz bile ayni oyunu oynayabilir. Riera ile kazim malesef kendilerini sadece kanat oyuncusu saniyorlar. İceriye girerim bos kosu yaparim pozisyon yaratirim adam kaciririm denen seyler hic yok. Varsa yoksa kanat. Peki selcugu kanatta goren oldumu? O da hep yerinde ite boka karismam havasinda oynayinca barosa ve elmandere tek top aticak adam engin vardi. Yemisim ben boyle futbolu.

Cevap: STSL 11/12 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 26 Kasım

İsim vermedim. Ama bir Seter-****er lık sezdim sende.

Asıl senin işin yok mu benim yorumlarımı takip ediyorsun bre adam ? İsim vermişim gibi gelip geriyorsun.

"Hiçbir hareketi tesadüf değil" bu ne be ? Ne demek bu ?

Bu başlık altında senin taktığın başka bir mod arkadaş yok. Yorumları yaparkende burada birer üyeyiz. Mod arkadaş diye belirtmene gerek yok. Senin yorumlarını takip etmeme gerek yok bu başlığa ne zaman girsem sen yazmış oluyorsun.

Dediğim gibi bir üye olarak söylüyorum bak işine.. İyi forumlar dedik anlamadın. Türkçe biraz problemli senin..

lig başından beri fenerin tüm maçlarını izledim.bize yetecek güçleri kesinlikle yok.pozisyon üretmekde bizden daha kötüler.ilk gölü biz bulursak rahat bir galibiyet alırız.bu ibnelere karşı şans istemiyorum.onların futbol şansı normal olsun yeter.

fb maç topiği bu sene açılmasın bence, her sene aynı şeyleri diyoruz değişen birşey yok, bence artık iddalı konusmanın bir anlamı yok sahaya cıkacaklar evire çevire koyacaklar olup bitecek.

lig başından beri fenerin tüm maçlarını izledim.bize yetecek güçleri kesinlikle yok.pozisyon üretmekde bizden daha kötüler.ilk gölü biz bulursak rahat bir galibiyet alırız.bu ibnelere karşı şans istemiyorum.onların futbol şansı normal olsun yeter.

Bizde yeneriz diyoruz da, daha fazla eksik olmasin :) Tam kadro olarak zaten ezici bir takim degiliz, bide Melo cikmasin basimiza :)

2 süratli teknik kanat oyuncusu (sag,sol), 1 ofansif orta saha oyuncusu (adam eksilten,sut atan,pozisyon yaratan),1 forvet (Jardel gibi affetmeyen cinsten).

Recete bu :)

2 süratli teknik kanat oyuncusu (sag,sol), 1 ofansif orta saha oyuncusu (adam eksilten,sut atan,pozisyon yaratan),1 forvet (Jardel gibi affetmeyen cinsten).

Recete bu :)

Doğru teşhis. Ama forvet aciliyetimiz yok. Gerçekten yok. En az 1 kanat ve ofansif ortasaha olsun yeter bize. Bu 2si elzem. Olmazsa olmaz.

ulan adnanlar harbi takımın içine etmişler.al,al bitmedi anasını satayım.hala 5 oyuncuya ihtiyacımız var bence.

2 kanat

1 ofansif ortasaha

1 solbek

1 forvet

Bu başlık altında senin taktığın başka bir mod arkadaş yok. Yorumları yaparkende burada birer üyeyiz. Mod arkadaş diye belirtmene gerek yok. Senin yorumlarını takip etmeme gerek yok bu başlığa ne zaman girsem sen yazmış oluyorsun.

Dediğim gibi bir üye olarak söylüyorum bak işine.. İyi forumlar dedik anlamadın. Türkçe biraz problemli senin..

Ama bunu sen biliyorsun. Ve şansını zorluyorsun. Onur'a sor bakalım seni kastettiğimi anlamış mı ? Bunu neden diyorum "beni çekiştirmeyi bırak" diyorsun ama sende bana aynı şeyi yapıyorsun. Sen olduğunu ifşa etmedim. İster üye olarak söyle, ister yönetici istersen her ne ile. İyi forumlar dediğinde ben sana cevap yazmadım. Beni rahat bırakacağını düşünmüştüm ama nafile kokuya gelmişsin hemen. Müsade ediyorum gidebilirsin.

Üst Alt