STSL 11/12 H:13 | Beşiktaş 2-1 Orduspor | 5 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:13 | Beşiktaş 2-1 Orduspor | 5 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:13 | Beşiktaş 2-1 Orduspor | 5 Aralık | Maç Sonucu

Carvalhal bana Daum ve Luce'yi hatirlatiyor,adamlar öyle böyle kazaniyor.

Metin hoca fazla bekletme yapma. 2 defans oyuncusunu neyi düşünerek soktun. Bari İrfanı sok.. Tobias yedeği bırak onbiri hakediyor.

Tekke'ye 90 dakika tahammül ediyor.

Müslüm'e verilen yanlışdı.Ofsayt değildi.

xvuq.jpg

Geçen hafta ilk golde faul vermeyip, Ardından son dakikada Ordunun penaltısını vermeyen Koray Gençerler'in akrabası Serkan Gençerleri maça yardımcı hakem olarak vererek intikammı alıyorsunuz?, Koray gençerleri fb maçına nasıl 4. hakem olarak verirsiniz. Demekki Ordunun şikayetini takmadınız.

Orduspor Takımında eksiklikler var..Eleştirilerde yapılıyor., İyide hakemlere ve TFF'ye ne oluyor ? Orduspor Play Off'lara ve şikeye karşı geldiği için tavırmı alıyorsunuz.

1-1 iken bugünkü maçta ofsayt gerekeçsiyle kesilen atak :sopa:

y0cw.jpg

Galatasaray'da playof ve şikeye karşı geldiği için nedense hakem hatalarıda hep bizim aleyhimize olmuyormu?

Geçen hafta ilk golde faul vermeyip, Ardından son dakikada Ordunun penaltısını vermeyen Koray Gençerler'in akrabası Serkan Gençerleri maça yardımcı hakem olarak vererek intikammı alıyorsunuz?, Koray gençerleri fb maçına nasıl 4. hakem olarak verirsiniz. Demekki Ordunun şikayetini takmadınız.

Orduspor Takımında eksiklikler var..Eleştirilerde yapılıyor., İyide hakemlere ve TFF'ye ne oluyor ? Orduspor Play Off'lara ve şikeye karşı geldiği için tavırmı alıyorsunuz.

1-1 iken bugünkü maçta ofsayt gerekeçsiyle kesilen atak :sopa:

y0cw.jpg

Galatasaray'da playof ve şikeye karşı geldiği için nedense hakem hatalarıda hep bizim aleyhimize olmuyormu?

inanilmaz birsey, birde burda top baya ayagindan cikmis durumda, daha öncesinde ordulu daha geride olmustur muhtemelen

Sivok'un attığı golde ofsayt değildi ona bakarsanız yada ben yanlış gördüm.

Sivok'un attığı golde ofsayt değildi ona bakarsanız yada ben yanlış gördüm.

sen yanlis gördün, ben ve cogu kisi ofsayt diye gördü.

golü versin, vermesin, coks ey diyemesin bu pozisyonda, zor bir pozisyon ama orduun pozisyonuna bak, adam 2 metre geriden geliyor, yardimci cok iyi yerde, hic öyle karambol falan yok, adam resmen orduyu golden etti, yada adam indirilirdi, kirmizi cikardi, penalti olurdu ama iste inanilmaz bir pozisyondan etti yan hakem, bunu da bilerek yaptigini düsünüyorum, yani art niyet ariyorum, cunku bu pozisyonda art niyet aramamak elde mi

Bu maçta art niyet aramak yanlış.Çünkü maçın hiçbir değeri yok.Hakem gözünden kaçırmış o kadar.

Sivok'un pozisyonuna gelince Mehmet Oğuz'un da yazısını görünce kesinlikle gol diyorum.Birde Süper Lig'de art niyet arasam(hakem yönünden) en son takım Beşiktaş olurdu.

Bu maçta art niyet aramak yanlış.Çünkü maçın hiçbir değeri yok.Hakem gözünden kaçırmış o kadar.

Sivok'un pozisyonuna gelince Mehmet Oğuz'un da yazısını görünce kesinlikle gol diyorum.Birde Süper Lig'de art niyet arasam(hakem yönünden) en son takım Beşiktaş olurdu.

cezaliyken forumu takip ediyordum ziyaretci olarak, ve dikkatimi cekmisti, son zamanlarda besiktasi savunan yorumlar yapiyorsun, hemde cok net bir sekilde. Sanki aniden bir karar vermiscesine üstelik.

besiktas en son takim falan olmaz.

art niyet ararim cunku artik yavas yavas ilk 4 girecek takimlarin siralamasiyla oynamak icin zamani gelmis olabilir.

en cok bu sezon korkuyorum hakemlerden, cünkü türk futbolu ölecek yoksa diyip, birseyler yapabilirler bu sezon, hakemlere emirler gidebilir cok dikkatli olmak lazim.

belki büyüklerin aralarindaki maclarda birsey olmaz ama play offa giren takimlarin Gs, gb, bjk, ts olmasini ister herkes, ama herkes, özellikle bu sene.

Böyle birşeye inanmıyorum ama ilk 4'e girecek takımınların sırasıyla oynamak için zamanı gelmişse, dediğin gibi bunda bizim içinde büyük avantaj vardır.Çünkü bizide sokmaya çalışacaklardır.O yüzden buna haksızlık yapılıyor diye eleştirmek yersizdir.

Tabiki en son takım Beşiktaş olmaz ama 3 büyüklere göre bu konuda en çok haksızlığa uğramış takım Beşiktaş'tır.Hele o 2003-2004 sezonunu gördükten sonra bundan kesinlikle eminim.

Evet Beşiktaş sevdiğim bir takım, hep kardeş takım olarak görmüşümdür.En yakın arkadaşımında Beşiktaş'lı olmasından dolayı bir yıllardan gelen bir sempatim var. Galatasaray'lı olmasaydım kesinlikle Beşiktaş'lı olurdum.

Böyle birşeye inanmıyorum ama ilk 4'e girecek takımınların sırasıyla oynamak için zamanı gelmişse, dediğin gibi bunda bizim içinde büyük avantaj vardır.Çünkü bizide sokmaya çalışacaklardır.O yüzden buna haksızlık yapılıyor diye eleştirmek yersizdir.

Tabiki en son takım Beşiktaş olmaz ama 3 büyüklere göre bu konuda en çok haksızlığa uğramış takım Beşiktaş'tır.Hele o 2003-2004 sezonunu gördükten sonra bundan kesinlikle eminim.

Evet Beşiktaş sevdiğim bir takım, hep kardeş takım olarak görmüşümdür.En yakın arkadaşımında Beşiktaş'lı olmasından dolayı bir yıllardan gelen bir sempatim var. Galatasaray'lı olmasaydım kesinlikle Beşiktaş'lı olurdum.

bende sadece besiktasin yuzuncu yilinda sampiyon oldugu seneyi hatirlatmak isterim, 10 yildir futbolu takip ederim, benim icin en net kirli sampiyonluk o senede besiktasin aldigi sampiyonluk idi.

3 metre kol gibi ofsaytla alakası olmayan pozisyon gözden kacmaz.

Yapma Allah aşkına yüzüncü yılında kazandıkları şampiyonluğun neresi kirliydi?

Adamların kadrosu bir kere çok iyiydi.Sergen,Tümer,Zago,Ronaldo,Pancu,Cordoba,Tayfur,Guinti gibi isimler vardı.

Teknik direktörleri çok iyiydi.Bizden neden gönderildiğini hala anlamış değilim.

hani bizim kurucumuza küfür eden tinerciler grubunumu tutacaktın.

$iketa$ hepsi $ikeci yanarim yanarim $u hakemlerden bi$e cikmadigina yanarim :mad:

Yapma Allah aşkına yüzüncü yılında kazandıkları şampiyonluğun neresi kirliydi?

Adamların kadrosu bir kere çok iyiydi.Sergen,Tümer,Zago,Ronaldo,Pancu,Cordoba,Tayfur,Guinti gibi isimler vardı.

Teknik direktörleri çok iyiydi.Bizden neden gönderildiğini hala anlamış değilim.

sinan enginin videosu vardı. kendi agzıyla söylüyordu. kadrosu iyi olabilir. adamlar saglama almışlar işte.

Üst Alt