STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu | 14 Aralık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu | 14 Aralık

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | İkinci Yarı | 14 Aralık

Hursut'un devamligi olsaymis Messi'ye yakin bir futbolcu olurmus...

LigTV'nin spikerlerini gözden geçirmesi lazim bence.. ya da yorum yapmasinlar en iyisi.

Adam Den Haag gibi son derece vasat bir takimdan geliyor. Futbol anlayisinizi selamliyorum burdan en icten kufurlerimle.

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | İkinci Yarı | 14 Aralık

Zaten Ersun Yanal ve Senol Günes ile son yillarin en iyi Trabzonsporunu izledik. Senol Günes onlara neyse, Terim bize o.. yani enkaz'i alip toparlayabilecek tek isim. Ancak o giderse artik yerine saçma sapan birisi gelir ve Trabzon biter.

ben bunu yazacaktim sen yazdin dostum aynen öyle bizim icin terim neyse ts icin günes de o :)

Spikerlerinde futbol anlayisi 0. Futbol yoksunlari. Ingiliz bir spikerin dinleyin adamlar nasil bir futbol bilgisine sahip anlatiyorlar maclari.

Spikerlerinde futbol anlayisi 0. Futbol yoksunlari. Ingiliz bir spikerin dinleyin adamlar nasil bir futbol bilgisine sahip anlatiyorlar maclari.

İngiliz spikerlerin bazılarının yanında eskiden futbol oynamış İngiliz oyuncular olunca, o zaman çok güzel anlatılıyor :happynew:

Senol gunes'in trabzonspor'u,daha once 2. döneminde de aynilarini gorduk.

Ilk sezon sampiyonluga oynatiyor,ikinci sezon berbat bir sezon geciriyor.

Mustafa Denizli'nin takimlarinda da oluyor aynisi.

Rüyamda 2-2 bitmişti maç.

Umarım 2-1 biter 2*3 gol bahsi oynadım :D

aykut alanzinhonun şutune kesti valla. cok dikkatli bir adam.

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu | 14 Aralık

gozel sonuc 1-2!!

Parcala simdi Sikecileri:D :D

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu | 14 Aralık

Fenerde yener Trabzonu .Bizim Orduyu yenmemiş şart.

ts nin durumu cok kötü gercekten adamlarin kalbini aldik (selcuk) engin ve bonus olarak ceyhunu aldik.

Üst Alt