STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu | 14 Aralık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu | 14 Aralık

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu | 14 Aralık

Anderlecht'te akilli. Kapacak Soner ve Aykut'u, sonra buyuk paraya Turk takimlarina satacak :)

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu | 14 Aralık

fenerden sonra trabzondan da taraftarlarından da nefret ediyorum..beter olsunlar,inim inim inlesinler,la sizin ne haddinize büyüklerin arasında yer almak,orta sıraların takımısınız siz,layığınızı bulmaya başlıyorsunuz,havanız insin !

ts kaybetmesine neden seviniyorsunuz

yarista fene ile basabas kalmak, bize yaramaz bence.

3. ve 4. olan takimlarin ilk 2 takimla olan puan farki mümkün oldukca az olmali.

Gecen seneki Trabzon yok artik.

Egemen gibi hava toplarina hayvan gibi cikan adam yok.

Zokora ne kadar iyi olsada,Selcugun Trabzonda yaptigi isler bambaskadi

Jaja gibi Keita´nin sol ayakli,forvet arkasi oynayan,sol ayagini robot gibi kulanan versiyonu yok.

Yattara´nin varligi zaaten yetiyordu.

Umut ne kadar gol posisyonu harcadiysa o kadarda takima katki sagladi.Hücüm presi felan.

Tolga iyi niyetli ve formda oldugu sürecde iyi bi kaleci.Ama bi Onur Kivrak degil.

Gecen seneki Trabzon yok artik.

Egemen gibi hava toplarina hayvan gibi cikan adam yok.

Zokora ne kadar iyi olsada,Selcugun Trabzonda yaptigi isler bambaskadi

Jaja gibi Keita´nin sol ayakli,forvet arkasi oynayan,sol ayagini robot gibi kulanan versiyonu yok.

Yattara´nin varligi zaaten yetiyordu.

Umut ne kadar gol posisyonu harcadiysa o kadarda takima katki sagladi.Hücüm presi felan.

Tolga iyi niyetli ve formda oldugu sürecde iyi bi kaleci.Ama bi Onur Kivrak degil.

onur saglam,, iylesti ama hala formayi alabilmis degil

Ts nin kabini aldik selcuk ile bonus olarak da engin ve ceyhunu aldik bu bile cok sey söylüyor,

TS Egemen'i falan aramıyor. Defansları gayet ideal. Kalecide öyle. Sorunları ortasaha ve forvetler. Selçuk İnan-Engin ve Umut'u çok arıyorlar. Umut çok önemli bir isim. Beğenmeyenler dolu lakin ben çok beğeniyorum.

Ah ulan keske kuponuma bu maci da alsaydim, yigenime de dedim zor bir mac Genclerbirligi iyi bir takim birseyler olabilir diye. Bu mac icinde burda dedim Trabzon en fazla berabere kalir diye. Ama iste unibet'te para kalmadi, umarim diger 2 kupon tutar yoksa bana kayar.

Trabzon bence sadece Selçuğu çok arıyor.

Aynı zamanda şampiyonlar ligide çok yıprattı takımı.

Play Off sistemi maç sıkışıklığı ve Şampiyonlar Ligi bitirdi adamları. Ben Trabzon yerinde olsam TFF'yi silerim. Fenerbahçe için harcadılar adamları...

Trabzonu severim lakin gidisat feci onlar adına.Fenerden de fena tokat yiyecekler

Üst Alt