STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Aralık

11u1s.jpg

Rezalet... Trabzon taraftarı bazen ciddi ciddi insanlıktan çıkıyor.

sezon basında urfalusıye yaslı dediler dede dediler elmanderin adını agzını almadılar meloya sorunlu canadan farkı yok dediler ama gördükki en iyisini fatih terim biliyor.

Ardanın gitmesi iyi oldu emin olun ne arkadaşlık bu durumda olurdu ne de oyun stili bu şekilde olurdu iyide paraya okuttuk , eğer basında ve bizim gözümüzde büyüttüğümüz kadar iyi oyuncu ise fiyatını katlar ya da düşürmeden başka bir takıma transfer olur .

gitti ve arkadaşlık geri geldi ,adam kayırma bitti.

bu Sergen de el Classico ya gitmiş atomu keşfetmiş gibi konuşuyor herif :D

Sanirim sahasi bundan sonraki maca kapanir Trabzonun,ordaki pet sise sonucda rakip takim futbolcusuna atildi.

İnsan değil o ya.Tam bizlik aslında..Arkasında Melo,Selçuk,yanında Elmander gibi oyuncuları hakediyor.

Yalanzinho,Adrian gibi derme çatma adamları değil..

burak la elmanderi ilerde düsünemiyorum bile arkalarinda melo selcuk yanlarinda engin ve emre of of .... gelene gecene bu 2 siyle 5 6 atariz ... ach ach keske alabilsekde sadri satmaz satarsada trabzonlular onu satar...

burak la elmanderi ilerde düsünemiyorum bile arkalarinda melo selcuk yanlarinda engin ve emre of of .... gelene gecene bu 2 siyle 5 6 atariz ... ach ach keske alabilsekde sadri satmaz satarsada trabzonlular onu satar...

sözleşmesine madde koydurmuş burak.5 milyon euroyu getiren alır diye.öyle duydum ben..

Trabzon tribünlerinin yarısı ya bayan yada hamsi yemek ses tellerinde incelmeye sebep oluyor. O nedir ya çığlık atarcasına sesler. Kore maçları geliyor aklıma.

Üst Alt