STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:15 | Trabzonspor 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Aralık

Allah nazarlardan saklasın takımımızı, gayet iyi gidiyoruz..

Arkadaşlık, takım oyunu, istek, hırs hepsi günden güne iyiye gidiyor. Bu ligi domine edebilicek kıvama geldik sayılır.

Bir de kenardan gelecek oyuncularla bunu tamamladık mı tamamdır.

bir kez daha dans zamanı :)

[video=youtube;FF_vliKV2Lw]https://www.youtube.com/watch?v=FF_vliKV2Lw[/video]

Var gücüylemi? her 3 günde 1 mac yapiyoruz. gs yatiyor dinleniyor..normal bu skor. her senede bizmi yenecez.

benim en fazla sinir oldugum olay SELCUK INAN.

bu takimdan birzamanlar OGÜN de gitt,ABDULLAH da, TOLUNAY da. ama gittikden sonra bize saygi duydular.

Bu pislik gol atiyor birde seviniyor. atma gol la,takimmi yok atarsin.rezil herif

Bir Ts taraftarı yazmış. Yarıldım okurken :haha:

Var gücüylemi? her 3 günde 1 mac yapiyoruz. gs yatiyor dinleniyor..normal bu skor. her senede bizmi yenecez.

bu takimdan birzamanlar OGÜN de gitt,ABDULLAH da, TOLUNAY da. ama gittikden sonra bize saygi duydular.

Bu pislik gol atiyor birde seviniyor. atma gol la,takimmi yok atarsin.rezil herif

Bende ilk cumleden okuyom bu ne demeye calisiyo diye ciddiye alip :D

yarildim:asd:

Bende ilk cumleden okuyom bu ne demeye calisiyo diye ciddiye alip :D

yarildim:asd:

selçuğu ıslıklayıp duruyorlardı 90 çakınca bıraktılar ıslıklamayı zaten 61. dk da yalan oldu. Yaw yine bizimkiler acıdı atmadılar ama buldunmu çakacaksın çakabildiğin kadar. Büyüksün Galatasaray

Maç öncesi değerlendirmelerde çift forvetle oynanması gerektiğinden bahsettik. Bu şekilde oynamaya başladığımızdan beri hem daha çok gol atıyor hem de çok pozisyona giriyoruz. Bu takım bu şekilde iyi oynuyor. Trabzonspor 10 kişi kalmasaydı maç daha heyecanlı geçerdi. 10 kişi kaldıktan sonra bizimkiler rölantiye aldılar. Aynen devam, tebrikler....

Maşallah demekten başka bir şey söylenemez takım için. Tek söylenecek şey yeter artık Kazım. Ben sabredememeye başladım artık bu adama..

Burak Yılmaz dananın önde gidenidir. Çalım yok pas yok anca geriden top gelsin koşu yapsın arada bi şut atsın, bütün hepsi bu

Not: İstediğinizi diyebilirsiniz.

Yakışmaz...

Burak çıksa Furkan Erdem dananın önde gidenidir dese (empati örneği için böyle yazdım yanlış anlama) rahatsız olursun. Kendi hoşuna gitmeyecek birşeyi başkasına da yapmaman en iyisi olur.

Buyuksun F Terim.........!!

sadece bunu soyleyecem!!!

İmparatorun basın açıklamasında yaptığı; başarıya aç, genç türklere yöneleceğiz, yetmezse dışarıya bakacağız lafına çok sevindim..

Senelerdir dediğimiz gibi içerdeki iyi türkleri topla, şansın da yaver gidip Elmander gibi yetenek+karakter sahibi elemanları buldun mu ambargo koyarsın bu lige..

küçük melo dün yoktu sahada.. bir sonraki maça artık..

4 yıl sonra frikikten gol atmışız. Hagi oynadığı zaman 4-5 maç frikikten gol atmayınca özlüyorduk lan nereden nereye. Hagi senede 10 - 15 tane atıyordu ligde yarısı frikikten :) Dünyanın gelmiş geçmiç en iyi 3-4 free kickcisinden biridir Hagi.

Önceki sene Kewell Sivasa atmıştı..

İmparatorun basın açıklamasında yaptığı; başarıya aç, genç türklere yöneleceğiz, yetmezse dışarıya bakacağız lafına çok sevindim..

Senelerdir dediğimiz gibi içerdeki iyi türkleri topla, şansın da yaver gidip Elmander gibi yetenek+karakter sahibi elemanları buldun mu ambargo koyarsın bu lige..

Alper Potuk

Özgür Çek

Muhammet Demir

Burak Yılmaz

Olcan Adın

Ozan İpek

Serdar Aziz

Hasan Ali Kaldırım

Benim aklıma bunlar geliyor başarıya aç Türk denince...

allah bee ağlıycam fatih hoca nasıl güzel konuşuyor. Türrrkkkk, başarıya aççççççç

Şu transfer sezonu gelsin.

Imparator´a güvenmeyenler yok ortada :) Son yillarin en müthis Galatasaray´ini izliyoruz gercekten. Imparator sayesinde kazandiklarimiz da cabasi (Semih,Emre). Allah seni basimizdan eksik etmesin Grande

Macin 15 dakikalik özeti

[video=youtube;bqzFHbNt2cw]https://www.youtube.com/watch?v=bqzFHbNt2cw[/video]

Üst Alt