STSL 11/12 H:17 | Trabzonspor 4-1 Orduspor | Maç Sonucu | 22 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:17 | Trabzonspor 4-1 Orduspor | Maç Sonucu | 22 Aralık

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Trabzonspor 3-0 Orduspor | Devre Arası

ben burakı hala beğenmiyorum.adam bildiğin kazma.kesinlikle büyük takım topcusu değil.

siz degilmisiniz forvet gol atacak diyen , Umut adam ölümüne kosuyor her sezon temiz 12-13 gol atiyor begenmiyorsunuz.. Burak gol atiyor yine begenilmiyor.

Ya haklisinda ne biliyim santrafor stili benim kafama baska yerlesmis böyle oynayanlari sevmiyorum...

Ben kötü demiyorumki Buraga

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Trabzonspor 3-0 Orduspor | İlk Yarı

Burak büyük takimlara atamiyor diyenler. gecen sezon burak besiktasa gol atti bize atti fenerin sikeli sampiyonlugunu engelledi adam tam bir makine gecen sezon 19 gol atmis bu sezon 15 oldu simdiden. krizde olan TS'de bukadar gol atan adam kafasi rahat cimbomda 2 katini atar.

aynen katiliyorum bu sorun takimda Selçuk ve Jajanin olmayisi adama top atilmiyorki atsin mesela bakin burakin 6 hafta gol atamadigi maçlarda Burak posizyona giremiyordu'ki gol atsin , adam genelde buldugunu atiyor zaten ..

Ulan bunların geçen seneki Jaja bizde olacaktı şimdi. Mükemmel bi herifti

Cevap: STSL 11/12 H:17 | Trabzonspor 3-0 Orduspor | İkinci Yarı

Tamam Orduspor kötüde hakemde çanak tutuyor. Hakemde ince ince orduyu doğruyor.Penaltıyı vermedi.Ordunun yaptığıda penaltı değildi.

Ağlamak fayda etmiş.

JAjanin bize gelmesi gundemdeymis adam acayip biseydi HAGIden sonra bomba olur soyliyeyim

Daha gecen gün yerin dibine soktugunuz adami yine hemencik göklere cikardiniz. :asd:

Tamam Orduspor kötüde hakemde çanak tutuyor. Hakemde ince ince orduyu doğruyor.Penaltıyı vermedi.Ordunun yaptığıda penaltı değildi.

Ağlamak fayda etmiş.

ne diyorsun reyiz penalti net penalti arkadan direkt müdahale ediyor , faulleri falanda veriyor atlamiyor.. gayet tarafsiz yönetiyor herif. penalti dediginde kesinlikle penalti degildi bence hakem iyi bugün

Abi adam geçen sene 82 puan toplayip sampiyon olan takimda 19 atmis bi oyuncu burak nasil buyuk takim topcusu olmuyor

kontra atak oyuncusu bu adam.attıgı gollere bak hep aynı.uzun top burağa,koşsun...şampiyonlar liginde kaç gol attı bu adam?bizim ayarımızda değil bu adam.haa kontra atak oynayacaksak buyursun gelsin..

Üst Alt