STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Galatasaray – Samsunspor | 18 Eylül | 20.00

Eskişehir-Beşiktaş maçında spikerler o şekilde açıklama yaptılar ama. Bayan ve çocuklar bedava girdi demişti. O mu yanlış biliyor yoksa..

Valla Mehmet Ali Aydınlar 3-4 gün önce "üzerinde çalışıyoruz,yakın zamanda hayata geçireceğiz" demişti, ama yine de ben yanıltmayayım,belki geçmiştir bile belli olmaz bizim ülkenin işleri.

Saha ici disiplini ayni ibb macinda oldugu gibi SIFIR olursa, söylenecek tek söz:

Allah hepimize Sabir versin.

Valla Mehmet Ali Aydınlar 3-4 gün önce "üzerinde çalışıyoruz,yakın zamanda hayata geçireceğiz" demişti, ama yine de ben yanıltmayayım,belki geçmiştir bile belli olmaz bizim ülkenin işleri.

Koskoca ligin statüsü bile 3 günde değişiverdi. Bu onun yanında devede kulak kalıyor. 2 saatte karar alıp yürürlüğe koymuşlardır bile. Hatta belki maç gününe kadar aldıkları karardan vazgeçerlerse de şaşırmamak lazım. Her şey olabilir. Neyse teşekkürler yine de..

Koskoca ligin statüsü bile 3 günde değişiverdi. Bu onun yanında devede kulak kalıyor. 2 saatte karar alıp yürürlüğe koymuşlardır bile. Hatta belki maç gününe kadar aldıkları karardan vazgeçerlerse de şaşırmamak lazım. Her şey olabilir. Neyse teşekkürler yine de..

Kulüplerin bedava biletler dolayısıyla maddi kayıplarının karşılanması için çalışma yapacaklardı. Yani hemen halletmişlerse bilemem tabii. Tam olarak bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olsun bu konuda.

İBB maçı sonrasında genel bir değerlendirme yapmak gerekirse;

- Muslera yapmış olduğu hataya rağmen bana olağanüstü güven verdi kalede, tabi ki hatalı goller de yiyecek ama kalecilik kalitesi süper ligin çok çok üstünde. F5 yandaşı medya kısa yoldan harcamaya / harcatmaya çalışacak bu belli oldu daha ilk maçtan bu yüzden Musleraya hep destek tam destek olmalıyız.

- Servete hakaret ettiğim gerekçesiyle 2 defa ceza almış biri olarak kullandığım kelimelere bu sefer dikkat edeceğim; Yıllardır maç izlerim, futbol da oynadım, ben bu kadar ağır ve bu kadar kolay çalım yiyen bir adam görmedim. Bu adam bu takımın teknik anlamda en büyük eksikliğidir. Ne olur biri bana söylesin bu adam ne yapar ? rakip ceza alanında kafaya çıktığı hep topu auta gönderir, birebir kaldığı her hızlı forvet oyuncusu karşısında darmadağın olur, rijkaardın da dediği gibi 2 metreye pas atamaz, teknik kapasitesi çok sınırlı olduğu halde topu ayağına alıp 4-5 rakip oyuncusunu geçmeye çalışıp topu kaydebeder,

vallahi yine sinirlendim devam etmiycem yazıma daha sonra bir ara yazarım...........

evimizde oyniyoruz ofansif bi kadroyla sahaya cikmaliyiz

---------Muslera----------

Eboue-Servet-Ujfalusi-Balta

-------Melo--------------

-----------Selcuk---------

Kazim----------------Riera

---------Sercan----------

---------Elmander----------

Benim düşündüğüm kadroda bu şekilde :animation:

3-1 yeneceğimizi düşündüğüm maç.

Not: TTarenada olacağım.

Muslera----Eboue---Ujfalusi--Servet--Balta-----Melo----Selçuk----Riera----Kazım(Malesef)-----Sercan----Elmander..

Umarım böyle çıkarız ama sanmıyorum. Sabri yine playmaker pozisyonunda yerini alır. Dua edelim de Riera Sercan uyum sağlasın. Yoksa geçen seneden bi farkımız olmaz.

Uygulamaya başlandı deniliyor. Yaşımı görüyorsunuzdur, statta olurum büyük ihtimal arkadaş ekmezse :D

Fatih Terimde en ufak degisiklik yok. Bunu ilk maçtan anladım, bekleyelim fazla uzun değil, 5 gun sonra tekrar görelim.

Sabrinin nasıl bir futbolcu olduğunu herkesten çok iyi bilen Fatih terim , bu adamın artık orta sahada falan oynayamayacagini çok iyi bilmesine rağmen, 3 aydır bu takımla idman yapmasına rağmen, hala 70 dakika yekta gibi bir adamı kenarda tutup, Sabri'yi oynayabiliyor.

Anladım ki bu adam, sadece psikolojik olarak bir takımı hazirlayabilecek düzeyde , ama asla bir taktisyen değil.

Yekta varken Sabri'ye orta saha da kullanan bir mantaliteyi bana Allahın kulu savunamaz.

Dunyanın sayılı sag beklerinden birini alıp, sol kanatta oynatmayı da aynı sekilde kimse anlatamaz. Üstelik 2 tane sol kanat oyuncun yine yedek kulübesinde otururken. Biri milli takim formasını giymiş İspanyol riera, bir digeri de Engin baytar. Ama gel gor ki eboue sag bek ama sol kanatta... Hiçbir mazereti, açıklaması olamaz.

33 yaşında ujfalusiyi sag bek oynat diye mı aldın hoca? Adamın yeri stoperken, yerine futbolcu bile olamamış Gökhan'ı oynatmak mı teknik direktörlük hoca?

dunyanın sag bek olarak kabul ettigi adamı sol kanat oynatmak mı teknik direktörlük?

Olimpiakostan yaz kampından hazır çıkmış, bize karsı 90 dakika oynamış bir adamı 20 dk bile oynatmamak teknik direktörlük mü ? Hadi made, uyum sağlayamadı geyikleri var, 1 aydır takımla idmana çıkan Engin'i de oynatmamak ne oluyor? Sercani oynatiyorsunda o bölgenin has adamı riersin ne diye oynatmiyorsun be adam!!?

Milli takımın orta sahasında oynayacak kapasiteye gelmiş bir yektayi 70 dk yedek tutup, nerede bile oynadığı hala belli olmayan, pas yapamayan, şut cekemeyen, kafa atamayan, ikili mücadeleye giremeyen, taç bile atamayan, futbolculuğu bile belli olmayan bir Sabri'yi 90 dk oynatmak mı teknik direktörlük hoca?

Takımı psikolojik olarak hazırlayacak tek hoca fatih terimdir, Engin'i adam edecek, Sercan'ı, kazımı adam edecek tek kisi Fatih terimdir.

E o zaman biz bu Fatih terimi kulubün yaşam koçu yapalim, psikoloji duzeltsin. Ama taktisyenligi başka biri yapsın.

Bu nedir ya? insan düşünmez mı birader, bu takim 1 senedir yenilgiden bıkmış, sahaya çıkarken adam gibi bir kadro çıkarayım diye.

Cristiano Ronaldo'nu alsan sol bekte mı oymayacaksın sırf Sabri oynasın diye sayın fatih terim!

Artık vazgeç Sabri sevdandan da ben bilirim sevdandan da, bu turk futbolu 10 yıldır Sabri'den nefret etti, tiksindi.

Futboldan soğuttu, ama hala ilk 11.

Bugün yine boynumuzu bukmemizin senenizin Fatih terim.

Riijkaard da sebebiydi, Hagi de sebebiydi, Adnan Polat da sebebiydi, sen de ilk macında gösterdin.

Dedin ki yoooookben biliri,m, Sabriy koy orda oynar, eboueyi al orda oynar.

Herseyi bilemezsin, bildigini sanarsan da çömez bir hoca alır öğretir bilmediklerini.

Birde takıma ceza kesip bugünkü izni iptal ediyor. Sen önce kendine kes cezayida otur Türkiye'nin kabul edip etmediği futbolcularla naisl takim kuruluru çalış, Sabri'nin yerime yektayi oynat. Eboueyi yerinde oynat. Ujfalusiyi yerimde oynat, ondan sonra yenilirse takim otur izinleri iptal et.

Şimdi haftaya kadar çalış, bize eski , herseyi bildigini sanan, megoloman Fatih terim olmadıgını ispat et, adam gibi takim çıkar. Psikolojiye gerek yok, herkesi yerinde oynat, takim zaten oynuyor.

Eğer psikolojiniz ilgin varsa, orta sahayı adam gib adamlarla besle de barosu te basına oynamaya çalışıp hicbirsey yapamayan adam pozisyonuna sokup daha da psikolojisini bozma!

1 hafta daha aynı pilavı yedik ama bıktık.

Şimdi bir hafta daha bekleyeceğiz umud ederek, elimizdeki güzel kadroyu düzgün çıkartabilecek bir teknik direktörümüz var mı diye...

Fatih Terim Belediye maçında ki kadro dizilişi , tercihi olarak hatalıdır bana göre.Umarım hatasından dönecektir.Samsunspor maçında 4-4-2 dizilişiyle Muslera , Eboue , Ujfalusi , Servet , Hakan , Kazım , Selçuk , Melo , Riera , Sercan , Elmander ilk 11'i ile çıkar umarım.Hakan ve Elmander'in sakatlığını geçeceğini düşünerek kadroya koydum.

Tek istegim Sabri, gökhan zan, servet ve Hakan Balta'nın oynamamasi.

Yerlerine yekta, Semih Kaya veya Ceyhun gulselam ve çağların oynaması. Emin olun ki ölü çağlar bile Hakan Balta'dan iyidir. Korpe Semih Kaya bile Servet'ten iyidir, iyi olmazsa da denedik deriz. Her hafta Servet ve Gökhan'ın oyununu deniyoruzda Semih ve Ceyhun'u da deneyelim madem, olmadıgını gorursek oturup düşünürüz, olursa bir yeteneksizi bırakıp yerine gelecegimizi kurtarırız.

Kulübe bunu için faks bile çekeceğim.

Biz gördük siz de görün, Sabri, balta, servet, Gökhan'ı oynatmayın diye.

Takim eksik, sakat ve aciz bırakıyorlar. Üstüne üstlük para alıyorlar.

Kesin yeneriz.

Ama asıl soru şu, ya yenilirsek?

muslera

eboue ujfalusi servet hakan

melo selçuk

kazım riera

emre

sercan

ben artık korkuyorum beyler,belediyede olsa rahat yenmemizi bekliyodum,çok ama çok güveniyodum(eğer tüm gün belediye maçı sayfasına yazdıklarımı okursanız bana hak verirsiniz:D)ama işler çok farklı gelişti.şu andada bu takıma güvenemiyorum.kişisel olarak güvendiğim bi çok adam var ama takım olma konusunda büyük sıkıntılar var.inş imparator gereken azarı ve çalışmayı yapar da rahat bi galibiyet alırız.

Üst Alt