STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Galatasaray – Samsunspor | 18 Eylül | 20.00

Emre Güngör'le de şampiyon oldu bu takım iş mücadeleye bakar.

Emre Güngör gönderilmesine en çok karşı çıktığım Servet-Gökhan ve stoper oynayacak olan Ujfalusiden daha iyiydi. Her türlü mücadeleyi verirsinde sen stoperlerin yüzünden 2-0 yenik başlıyon her maça. Nasıl olacak.

Eboue-Ujfalusi-Servet-Balta.?

Bunlarla bence gayet mantıklı ama ilerde ne yaparız mechul..

Fatih, biz Terim i niye getirdik. O istediğimiz futbolu takıma oynatsın, sistemini oturtsun diye. Maçlık düşünmüyoruz değil mi. O halde Terimin sisteminde en önemli unsur nedir daha dar alanda oyun oynamak. Bunun içinde en önemli şey stoperlerin geriden çıkıp oyun kurarak takımı ileri itmesidir. Ama senin stoperlerin o kadar ağır ki çıksalar bir türlü, çıkmasalar bir türlü ki zaten oyun kurma kunusunda sıfırlar sıfır.

Stoperin artık en önemli özelliği sadece savunmak değil geriden oyun kurmaktır. İnatla söylüyorum ve söyleyeceğim göbeğe 2 tane iyi stoper konmadığı sürece Terimin felsefesi işlemez.

Emre Güngör gönderilmesine en çok karşı çıktığım Servet-Gökhan ve stoper oynayacak olan Ujfalusiden daha iyiydi. Her türlü mücadeleyi verirsinde sen stoperlerin yüzünden 2-0 yenik başlıyon her maça. Nasıl olacak.

Adam 2 maç oynuyodu 3.ye sakat o nasıl olcaktı ben de seviyodum Emre'yi fakat olmadı yani.Antep'e gitti adamda bir gram sakatlık yok çok garip

O kadar da değil :) Ama ben de severdim Emre'yi, aşırı sık sakatlanması sebebi ile gönderildi sanırım. Düzgün yaşamıyor falan diyorlardı. İyi oyuncu yoksa.

Adam 2 maç oynuyodu 3.ye sakat o nasıl olcaktı ben de seviyodum Emre'yi fakat olmadı yani.Antep'e gitti adamda bir gram sakatlık yok çok garip

Aşırı sakat diye adamı gönder hiç sakatlanmayan Gökhan kalsın. Sorun o da değil, git 2 tane yabancı sağlam stoper al gel. Servet bireysel olarak iyi oynayabilir fakat biz burada sistemden, oyun felsefesinden bahsediyoruz.

Benim düşüncem bu maçı farklı kazanacağımız yönünde, fakat bundan sonrası için takımın genel görüntüsünün değişeceğini düşünmüyorum.

Fatih, biz Terim i niye getirdik. O istediğimiz futbolu takıma oynatsın, sistemini oturtsun diye. Maçlık düşünmüyoruz değil mi. O halde Terimin sisteminde en önemli unsur nedir daha dar alanda oyun oynamak. Bunun içinde en önemli şey stoperlerin geriden çıkıp oyun kurarak takımı ileri itmesidir. Ama senin stoperlerin o kadar ağır ki çıksalar bir türlü, çıkmasalar bir türlü ki zaten oyun kurma kunusunda sıfırlar sıfır.

Stoperin artık en önemli özelliği sadece savunmak değil geriden oyun kurmaktır. İnatla söylüyorum ve söyleyeceğim göbeğe 2 tane iyi stoper konmadığı sürece Terimin felsefesi işlemez.

Ligde Ujfalusi yapar senin dediğin şeyi Servet yapamaz zaten yapamıyorda. önemli olan ilerde top tutmak .. Benim dediğim sey türkiye liginde işe yarar , avrupada zaten yokuz .. seneyede dediğin takviyeleri zaten yapacak kulup merak etmeye gerek yok..

O zaman gerçek bi avrupa kulubü oluruz.

İBB maçındaki gibi çok fazla oyuncunun yerini değiştirmemeli. hatayı gördü sanırım. Melo ve Selçuk yanyana oynamalı önlerinde de Yekta -Emre çolak belki Eboue oynamalı. Çağlar bu performansta olduğu sürece balta ya iyi diyeceğiz. Birde Ufa 'nın sağ bek oynatılmasından yanayım. stoperde Semih ve Servet olabilir. Sağda Kazım Sercan veya Sabri, solda Riera veya Engin forvette yine Baros oynatılmalı derim ben. Sabri kesinlikle içerde oyanaycak bir adam değil. Hoca ondan bir Suat veya Okan yaratmaya çalışıyor ki Sabri 'nin o bölgenin adamı olmadığı kesin.engin olabilir ama sabri olamaz ki Engin'in Trabzonda iç solda oynamışlığı var.

bu takımın kendine güveni tam olarak gelmesi için samsuna iyi bir futbolla fark atması lazım...Bu onlara ilaç gibi gelir

Kazaniriz; bugun futbolcularimiza ve teknik direktorumuze sallayanlar bu mactan sonra yerlere goklere sigdiramaz.

İBB maçındaki gibi çok fazla oyuncunun yerini değiştirmemeli. hatayı gördü sanırım. Melo ve Selçuk yanyana oynamalı önlerinde de Yekta -Emre çolak belki Eboue oynamalı. Çağlar bu performansta olduğu sürece balta ya iyi diyeceğiz. Birde Ufa 'nın sağ bek oynatılmasından yanayım. stoperde Semih ve Servet olabilir. Sağda Kazım Sercan veya Sabri, solda Riera veya Engin forvette yine Baros oynatılmalı derim ben. Sabri kesinlikle içerde oyanaycak bir adam değil. Hoca ondan bir Suat veya Okan yaratmaya çalışıyor ki Sabri 'nin o bölgenin adamı olmadığı kesin.engin olabilir ama sabri olamaz ki Engin'in Trabzonda iç solda oynamışlığı var.

Katılıyorum.Fakat Eboue'nin gerçek mevkinde sağda oynamasından yanayım. Selçuk ve Melo'nun yanına yerli bir Türk oyuncu monte edilmeli ve bu oyuncunun pres özelliği olmalı,çabuk olmalı. Bu bağlamda Emre Çolak'ın monte edilmesi taraftarıyım fakat güçlenmesi lazım.

Bol gollü bir galibiyet şart.İnşallah kazanacağız ben kazanacağımıza yürekten inanıyorum ancak stadın dolması lazım.En büyük destek kötü gidişatta olmalı diye düşünüyorum.

Sarp´a ragmen kazanamazsak kapatalim dükkani, ligden cekilelim

Üst Alt