STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-1 İ.B.B | 17 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Trabzonspor 0-0 İ.B.B | 1.Yarı

Fatih Hoca2ya çok güveniyordum ama Engin gibi oyuncuyu transfer etmesi ve bir de kurtarıcı diye oyuna sokmasıyla, Sabri'nin ortada oynatılması ısrarı soru işaretleri belirtmedi değil kafamda. Umarım hemen farkeder bu saçmalıkları.
Engin bence iyi bir futbolcu rotasyonda yararli olacaktir ,Sabri konusuna katiliyorum ;Fatih Hoca bunlara ek olarak Gokhan ve Servet'i beraber oynatmazsa daha mutlu olacagim ,yoksa hocanin gelmesini cok istedim guvenim de sonsuz ama baslangic iyi olmadi

2.büyük fark da şu; bizim oyuncular çok statik. TS misal çok hareket ediyor oyuncular. Forvetleri çapraz koşu yapıyor. Kanatlar içeri-dışarı yapıyorlar.
trabzonu şu sıralar kanatları kullanınca orta saha boşalıyor. ve daha cok alan bulabiliyorlar. biz hep ortadan yardırmaya calıştık. kanatları kullanmak cok önemli. kazımdan kanat olmaz ne yazıkki. enginin oynamasından yanayım.

Trabzon'da gozume carpan iste budur diyebilecegin bir forvet yok ,parayi basip Gignac kalitesinde bir adam alabilseydiler cok baska olurdu

trabzonu şu sıralar kanatları kullanınca orta saha boşalıyor. ve daha cok alan bulabiliyorlar. biz hep ortadan yardırmaya calıştık. kanatları kullanmak cok önemli. kazımdan kanat olmaz ne yazıkki. enginin oynamasından yanayım.

Beklerde bir o kadar önemli. Misal, Çağlar birkez ileri çıkmıştı Baroş'a gol pozisyonu hazırladı hatırlayınız. Bu maçta Serkan 2 kez geldi ve etkili oldu.

gecen hafta bizim bu kadro bu lige fazla demistim ,ama sanki yanilmisim , iki takimda cok iyi top oynuyor ,biz hala ne yapacagimizi bilmiyoruz kanatlarimiz cok kotu ,kazim iyi degil orta sahada sabri hic olmamis ,ve bu sene servet ve gokhan zan a artik dayanamiyorum ;ne zaman bizim geri dortlumuz zipkin gibi olucak :(

gecen hafta bizim bu kadro bu lige fazla demistim ,ama sanki yanilmisim , iki takimda cok iyi top oynuyor ,biz hala ne yapacagimizi bilmiyoruz kanatlarimiz cok kotu ,kazim iyi degil orta sahada sabri hic olmamis ,ve bu sene sabri ve gokhan zana artik dayanamiyorum ;ne zaman bizim geri dortlumuz zipkin gibi olucak :(

Bizim yapamadıklarımız (oyuncu kalitesi ve tercihi bir yana..) ;

-Kanatları etkili kullanamamak

-Hareketli olamamak

-Beklerin desteği ve yardımlaşma

TS gol kaçırdı Volkan direk.

bu arada engin sakatlandımı? solda riera sagda engin oynamalı. sag bek eboue sol bek ne yazıkki hakan baltoski.

her yil 23 yas alti oyunculari potansiyel transfer mantigiyla daha dikkatli izlerim ama bu yil takimlarin yas ortalamasi cok yuksek ilk 11'lerde ,yerli piyasada gene buyukler can cekisecek

Üst Alt