STSL 11/12 H:22 | Beşiktaş 3-2 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 24 Ocak - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:22 | Beşiktaş 3-2 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 24 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:22 | Beşiktaş 3-2 Gaziantepspor | Maç Sonucu

şike sürecinde demirörenin tff nin, çarşının da fenerin altına yatmasının, 3 maymunu oynamasının sebebini aylardır merak ediyodunuz di mi arkadaşlar...tam olarak sebep buydu işte :) şu beşiktaşa 2-3 tane daha bedavadan şampiyonluk verilsin ya valla adamlar şereflerini satıyolar 3-5 kupaya.

İstanbul'da durumlar nasıl zemin nasıl yarın en aşşağı 5-6 gol bekliyorum. Zemin bozuk mu acaba. Alltan ısıtma sağlam çalışır mı ? Ne bileyim farka koşmamız lazım.

Bu galibiyette Antep'inde büyük payı var ama bu kadar beceriksiz bir takım görmedim resmen gel golü at dediler.Saçma sapan fauller falan.

Şerefli ikinci dediğiniz takım bizzim 8 attığımıza 6 atmış o sene. BJK kadar ezik boş beleş kulüp görmedim ve Beşiktaşlı olunulmasına hiç bir zaman anlam veremedim.

2 haftadır hakemler olmasa ligden kopmuşlardı pislikler.

şansal büyüka bjk son 15 mactır kaybetmiyor takdir etmek lazım diyo dingil. seni bir takdir edicem görücen 2 yüzlü herif.

baslatmasınlar serefli 2.liklerine

yalancı düzenbazlar

Goldeki ofsayt görülmeyecek, kaçırılacak gibi değil. Play-off ayağına bokunu çıkardılar ligin.

Şerefli ikinci dediğiniz takım bizzim 8 attığımıza 6 atmış o sene. BJK kadar ezik boş beleş kulüp görmedim ve Beşiktaşlı olunulmasına hiç bir zaman anlam veremedim.

2 haftadır hakemler olmasa ligden kopmuşlardı pislikler.

2 mactada 6 attı toplam 12 gol attı. biz bir 8 attık bir 3 atttık toplamda 11 gol attık. o sezon beşiktaşı deplasmanda 3-1 yenmiştik.

Yahu beyler macı izleyemedim daha yeni golleri izledim ligtv sitesinden. Besiktasin 3. Golünde net ofsayt var. 3 haftadır Beşiktaş ciddi hakem hatalariyla puanlar kazanıyor sanki yarışın icinde tutuluyorlar gibi geliyor bana. Hakem hataları olmasaydı Gs'miz Beşiktaş 15 fb'ye 12 puan fark attiydi be.

Neyse beyler yarın Galatasaray'ımızın maçı olduğu aklıma gelince şimdi sakinleştim.Acıma Cimbombomum gelene geçene 5 at!

son üç mac. bjk-bursaspor: bursasporun net bir golü verilmedi. antalyaspor-bjk: antalyasporun net bir golu verilmedi. bjk-gaziantepspor: bjknin galibiyeti golü net bir ofsayt. özetle adamlar hakkederek degil hakemlerin destekleriyle gidiyorlar.Bişey demiyorum ancak gün gelir bjk aleyhine hakem hatası olursa isyan ederlerse bjklilere bu macları hatırlatmak lazım.

Üst Alt