STSL 11/12 H:24 | Galatasaray 1-1 Antalyaspor | Maç Sonucu - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:24 | Galatasaray 1-1 Antalyaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:24 | Galatasaray 1-1 Antalyaspor | Maç Sonucu

Oyuncu larima birsey demem, onlar Gs formasi tasiyorlar, kotu maçta çikartiyorlar, orta açmayida bilmiyorlar ama ben butun superligde oyunculari gorunce, çirkefliklerini, serefsizlerini gorunce ben oyuncularimin durusunda mutluyum, delikanli insanlar

Got ile top tutmak, bilmem karsi taraftari deli etmek vs gibi seyler bize yakismaz, futbol sonuçta bu, yani sadece futbol, hayat sahada bitmiyo ama insanliklari hangi seviyede oldugu 90 dakika yetiyo gormek için ;) adamlar her maç yan yattip bize karsi bir hirs ile oynuyorlar sanki ... tobe ya konusmiyem daha iyi

yaa fatih terim enginii oynattıgın surece daha cok puan kaybedecez

kimi oynatacaz arkadaşım ? Emre Çolak iyi güzel kendi evladımız da,takımı şaha mı kaldırıyor yani ? Engin olmasa sen penaltı mı yaptırabilirdin ? Bazen hatalı kararlarlar veriyor olabilir ama sonuçta 1m lira'ya alınmış bir oyuncu.Yedek olarak düşünülüyordu.Riera ve Sercan'ın formsuzluğu,Kazım'ın gidişiyle kimi oynatsın FT ? Mertan falan demeyin yine,asabımı daha da bozmayın rica ediciim

şu antalya ya pozisyona girmeden puan kaybetmenin tek açıklaması takımın yetersizliği,emre kanatda geberik,riera hiç yok,elmander dökülüyor...

Terim ilk geldiğinde olan şeyler oluyor hep. Şampiyon olacağız göreceksiniz. 5 puan fark kapanır ve sene sonu yine biz güleriz. Açın bakın 96'ya aynı şey olacak. Hayal felan kurmuyorum. Umudunuzu yitirmeyin. Siz Galatasaray'lısınız, 14 sene beklemiş adamların çocuklarısınız.

hakikaten inanilir gibi degil.

Her ne kadar Fatih Terimi sevmesem de, su durumda en cok ona üzülüyorum.

Ama suc biraz da Terimin kendisinde. Madem Baskan Ronaldinho'yu sana öneriyor, Maliyeti ne olursa olsun "Al" diyeceksin, eger istiyorsan, ki Ronaldinho'yu begendigini zaten aciklamisti.

Biktim arkadas bu ucuz transferlerden, bir kez de parayi basip bi oyuncu alalim, varsin fiyasko olsun, ama allah icin bi kez pahali bir transfer yapalim yahu.

ya arkadaşlar,FT pahalı transfer yapmayalım diye tutturmuyor ki. O parayı hakettiğini düşündüğü adama verilmesini istiyor.Başkan Ronaldinho'yu önerdi.Kulübü'ne en az 8M euro_Oyuncuya da sene başı 5.5 M euro istenmiş. Shaqiri 13M euro bonservis + 2.5m euro sene başı ücretiyle ronaldinho'dan daha maliyetli ve genç bir oyuncu.FT de bunu bildiği için,Ronaldinho'yu değil de o parayla Shaqiri,Gillet,Suarez gibi oyuncuları alalım dedi.Bu kadar basit.Kusura bakmasınlar da bazı embesil taraftarlarımız şunu bile diyor : 'Fatih Terim Ronaldinho'yu istemedi ona da müstahak bu şekilde transfer yapılmaması.Oh olsun.Bütün suç Terim'in ROnaldinho'yu istememesidir.' Ayıptır yahu

Terim ilk geldiğinde olan şeyler oluyor hep. Şampiyon olacağız göreceksiniz. 5 puan fark kapanır ve sene sonu yine biz güleriz. Açın bakın 96'ya aynı şey olacak. Hayal felan kurmuyorum. Umudunuzu yitirmeyin. Siz Galatasaray'lısınız, 14 sene beklemiş adamların çocuklarısınız.

ben 14 sene bekleyemem..ömrüm yetmez belki

hocam neden çift forvet çıkmıyorsun bu takım tek forvet oynayamıyor işte elmander etkisiz kalıyor performası düşüyor

kimi oynatacaz arkadaşım ? Emre Çolak iyi güzel kendi evladımız da,takımı şaha mı kaldırıyor yani ? Engin olmasa sen penaltı mı yaptırabilirdin ? Bazen hatalı kararlarlar veriyor olabilir ama sonuçta 1m lira'ya alınmış bir oyuncu.Yedek olarak düşünülüyordu.Riera ve Sercan'ın formsuzluğu,Kazım'ın gidişiyle kimi oynatsın FT ? Mertan falan demeyin yine,asabımı daha da bozmayın rica ediciim

Yonetimin ve teknik ekibin dusunmesi lazim bu konuyu, gonderilen oyuncularimn yeri kiminle doldurulur diye bir dusunselerdi. simdi tek sag kanat oyuncusu Yigit Gokoglu kaldi buda gercekten cok aci bir durum.

Bugün maçı yorumlamaya değmez.

Ama Melo'nun son haftalardaki hareketlerine tav olmaya başladım. Maçın başlarında bir pozisyonda gereksiz yere hakeme itiraz ediyor, o sırada maç oynanıyor, top tehlikeli bölgede ve Melo'nun tam arkasında. Melo hakeme itiraz etmeyip oyuna dönse topu alacak.

Melo sanırım hakeme itiraz ederek taraftarın sempatisini kazanmaya çalışıyor. Ligin başlarında süper oynuyordu, şimdi tam tersi.

Bunları yemeyiz.

Taraftarlar önümüzdeki maç için Meloyu uyaracak imalı bir pankart hazırlamalı.

Sol kanatı bian önce Engin'e teslim etmek gerekiyor.Forvette Neco-Elmander..Sağ tarafta umarım Yiğit kendini gösterebilir aksi taktirde eboue geldiğinde onuda görebiliriz ön tarafta

Hakemle fazla oynamaya başladık. Ne zaman hakemle oynamaya başlasak işlerin kötü gittiği anlaşılıyor. Tamam hakem kararları paso alehimize ama her pozisyonda da olmaz be arkadaş ya!

Fatih Terim, taraftarlar, yazarlar, hatta ilkokul çocukları bile eksik olan yerleri görüyor ama şu yönetimdeki bazı at gözlüklüler göremiyor... Yok böyle bişey ya!

Zaten futboldan soğuttular. Birde bu abuk subuk puan kayıpları yok mu tuzu biberi oluyor arkadaş. Ulan Baroş...

Ne diyeyim bilmiyorum ki. Sinir krizleri geçirdiğim bir maç daha işte. Hakeme mi sövmek gerek, Ömer şerefsizine mi sövmek gerek, Baros' a mı sövmek gerek.

Daha ilk dakikada Elmander' in düşürülmesini es geçince hakemin nasıl bir yönetim sergileyeceğini sezinlemek zor olmadı. Hakem açısından maç içerisinde beni yanıltan tek şey verdiği penaltıydı.

İkinci olarak Kazım' ın gitmesine üzülen arkadaşlar için söylüyorum. Kazım' ın gitmesi takımdan hiç bir şey eksiltmemiş. Şahsi fikrim Emre' nin yeri orası olmamasına rağmen Kazım' dan çok daha iyi oynuyor sağ kanatta.

Hakem kararlarını yanlı bulmama rağmen Penaltı kararından sonraki en doğru kararı Baros' a gösterdiği kırmızı karttı. Aslında Baros o kırmızı kartı bir önceki pozisyonda haketmişti. Ben hakem olsam birisi gelse itse kalksa beni bir an tereddüt etmeden çıkartırım kırmızıyı.

Sisteme geldiğimizde... Bu takım tek santrafor ile oynamaz. Bunu bir daha gördük. İkinci santraforu Sercan olmaz bu performansıyla ne yazıkki.

Gelelim ömere...Senin yedi ceddini eşşekler ............ başkada bir şey söylemem onun hakkında.

Bir ufak notta Sabri' ye. Kusura bakmayın söylemeden edemeyeceğim. Sabri bu takımın bombasıdır. Eskiden top kaptırırdı, şimdi ise top kaptırınca geride gelmiyor. Takımı resmen ipe götürür bu adam. Biraz daha hafifini Melo içinde söyleyebilirim. Ama Melo' nun saha içindeki performansı çok iyi.

Üst Alt