STSL 11/12 H:24 | Galatasaray 1-1 Antalyaspor | Maç Sonucu - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:24 | Galatasaray 1-1 Antalyaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:24 | Galatasaray 1-1 Antalyaspor | Maç Sonucu

Türkiyedir galatasaray sözünden bıktım artık kusura bakmayın hiç bir yerde baskımız yok bizim bu sezon 6ncı kırmızı kartımız ve yönetim susuyor dürüst beyfendi transfer yok demesini biliyorsun neden çıkıp hakemlere akıllı olun diye tehdit etmiyorsun galatasraylılık duruşu diyecekler bırakın bunları yazıktır günahtır sesimizi yükseltmeliyiz adamların başkanı içerde yinede her yerde güçlüler buna şaşıyorum ancak bizimkiler fatih hocayı yemeye çalışsınlar ve türkiyedir galatasaray sözünün boş olduğunu anlayalım tff seçimi olucak bakın görün fener yine istediği adamı getirecek aziz olmadığı halde

hxhpbgvvnjgssnmmk.***vvgg,dozjtknv dddr667778uzuuuuuu##kk.,,kkjjjuvvvbnnmnpüjmnjhgbvvvmm griilkoojhuuuuuuuuufeeeeeegs<<Y(OKI)))))))IO)))((;

rakipte mehmet yilmaz falan oynuyodu yenmemiz lazimdi yani. neyse daha bir suru mac var

Terim ilk geldiğinde olan şeyler oluyor hep. Şampiyon olacağız göreceksiniz. 5 puan fark kapanır ve sene sonu yine biz güleriz. Açın bakın 96'ya aynı şey olacak. Hayal felan kurmuyorum. Umudunuzu yitirmeyin. Siz Galatasaray'lısınız, 14 sene beklemiş adamların çocuklarısınız.
Hangi 5 puan fark?

Kadromuz çok yetersiz kurtarıcı olarak sabriyi oyuna alıyoruz. Olcan tsde taş gibi top oynarken bizim yiğitten haber yok. Takım bu futbolu oynadığı sürece Necatide bişey yapamaz. Herşey antep maçına bağlı artık o maçtada kaza yaparsak bilemiyorum sonumuz ne olur.

Olcan şov yapıyor Trabzon'da. 3.6M € muydu maliyeti? 4 maçta 2 gol 2 Asist. Allah bereket versin!

Bazı arkadaşlar medyada bir çok yıldızın ismi geçince burun kıvırıyordu Olcan'a filan. Gerçi haksızda değillerdi. Başkan çok ümitlendirdi taraftarı.

Hoca isteseydi Reyes'i de Ronaldinho'yu da alırdık dedi başkan. Oysa yüksek maliyeti sebebiyle Shaqiri'den vazgeçildi. Ronaldinho'yu almak daha mı kolaydı dersiniz?

Kadro neden kötüymüş anlamadım. 9 maçlık seriyi bu kadro yapmadı mı ?

Takımın havası gitti birdenbire. Terim büyük teknik direktörse buna çare bulmalı. Nerdeyse gol pozisyonuna giremeden maç tamamlıyoruz. Önceki iyi havayı Terim yakaladıysa, yine yakalamalı.

Kadro neden kötüymüş anlamadım. 9 maçlık seriyi bu kadro yapmadı mı ?

Takımın havası gitti birdenbire. Terim büyük teknik direktörse buna çare bulmalı. Nerdeyse gol pozisyonuna giremeden maç tamamlıyoruz. Önceki iyi havayı Terim yakaladıysa, yine yakalamalı.

9 maçlık seriyi bu kadro yapmadı evet.O 9 maçlık serinin temel oyuncuları Eboue ve Baros idi.Şimdi hem Baros'tan yoksunuz hemde malum sebeplerden ötürü Eboue'den.Bunlara kanatsızlığımız da ilave edilirse durumun ne denli vahim olduğu anlaşılır sanırım.

9 maçlık seriyi bu kadro yapmadı evet.O 9 maçlık serinin temel oyuncuları Eboue ve Baros idi.Şimdi hem Baros'tan yoksunuz hemde malum sebeplerden ötürü Eboue'den.Bunlara kanatsızlığımız da ilave edilirse durumun ne denli vahim olduğu anlaşılır sanırım.

Şu kanatsızlığımız lafını ben kabul edemiyorum. Konu 9 maçlık seriyse o maçlardaki kanatlarımız bugünkünden daha kötüydü. Tamam kanatlarda yardıracak tarzda bir oyuncumuz olmadığını kabul ediyorum ama dünkü maçta kanatlarımız öyle abartılacak kadar kötü değildi. Eboue' nin ve Baros' un olmaması çok büyük etken kötü oyunda. Ama farkedemediğimiz başka bir olay daha var. Rakip takımlar artık Selçuk' a çok iyi önlemler almaya başladılar. Selçuk önceki maçlarda olduğu kadar etkili olamıyor ne yazıkki. Bunun çözümünüde Fatih hocaya bırakmak lazım. Şahsi fikrim sağ ve sol beklerin ataklarda ileri çıkmasıyla çözülecektir. Ama ne yazıkki bunu becerebilecek bir Eboue' miz daha yok.

allahin belasi hakem yüzünden giden 2 puan daha yeter ulan yeter. karabükspor, gaziantepspor antalyaspor deplasman macindan sonra yine kiyim yasandi..

hakan ve riera disinda öyle kötü oynayan yoktu, kanatlar calismadi yine...!!

hakem yüzünden gitmeseydi puanlar cok rahattik. ikiside yenildi.

Kar çok etkiledi bizi.

Keşke bugün oynanabilseydi maç.

Bugün oynansa çok farklı olurdu.

Son haftalardaki puan kayıplarımız Baroş ve Eboue'nin yokluğundan değil;Sabri ,Servet ve Sercan'in varlığından oldu.(BAM'dan sonra 3S)

bu maçta Hakem satın alınmıştır.. bu kadar basit.. bir taraftar gözüyle rahatlıkla söyliyebilirim..pozisyon pozisyon bakın ama "Medya yorumcularının yönlendirmesi olmadan" anlıcaksınız sarı kırmızı düşmanlığını.. Sadece baroşun kırmızısına değil..o zaten "küfür ettiyse" doğru karar birşey diyemem..ama hepsine bakın ali turanın deniz in yaptıklarına bakın bi... KIYILIYORUZ!! (.)

Üst Alt