STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu

ya renktaslar 3 puan aldigimiz icin cok mutluyum,ama maca bakarken bir an cl'de böyle oynadigimizi hayal ettim. cok kötü seyler gördüm.

Umarim gelecek sezonun planlamasini ve calismasini simdiden yaparlar. Hic ugrasamam bi daha bu beceriksizliklerle. Gelecek sezon icin ezici, CL icin ciddi bir kadro kurmalilar. Bunun sözünü verdiler bize. Devre arasinda puan kaybettiler, bi daha sözlerini tutmazlarsa biterler gözümüzde

valla, ayni sey samsunmacindaki feneri görünce

ve bu macta da bizi görünce benim de aklimdan gecti.

bu futbolla avrupada herhangi bir takina karsi zorlaniriz, brak büyükleri.

metalisft falan gelip 3-4 atar, atiyor zaten

abi biz gene bı dususteyız toparlancaz ama ben fenerın hangı macını ızlesem ezıldıler hakemler sayesınde buaralar o kadar dıyorum yani:D

fb üstüste 2 maç kazansa biz 1 maç keybetsek yine gecemiyorlar:D

Umarim gelecek sezonun planlamasini ve calismasini simdiden yaparlar. Hic ugrasamam bi daha bu beceriksizliklerle. Gelecek sezon icin ezici, CL icin ciddi bir kadro kurmalilar. Bunun sözünü verdiler bize. Devre arasinda puan kaybettiler, bi daha sözlerini tutmazlarsa biterler gözümüzde

umarim öyle olur, adam gibi kadro kurarlar.

"bu kadro bizi sampiyon yapti, bu cocuklara haksizlik olurdu transfer yapsaydik" vs gibi bahaneleri görür gibiyim simdiden

Cevap: STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor - Galatasaray | 4 Şubat | 19.00

Kanat oyuncularımız anca elalemin A2 futbolcularını dize getirecek kadar etkili. Onun için kimse bi medet ummasın. Ne yaparsak göbekten oluşturacağımız ataklarla yaparız. Arada Engin ve Selçuk gibi kanatlara deplase olan yada Ujfalusi gibi geriden süpriz bindirmeler yapan oyuncularla kanatlardan atak varyasyonlarına girebiliriz. Gerisi Eboue gelene kadar boş.

:tiphat:

Her yorumunu takip ediyorum.Hepsinde de haklı çıkıyorsun daha ben ne deyim.

Bu forum için bulunmaz nimetsiz ama değerini bilene.

Renktas cok haklisin,ama bu son transfer döneminden sonra ben tirsmaya basladim.

Yanliz Karaman'in Antebi haftaya Trabzon'a celme takarsa hic sasirmam...

85,den sonrasına bakamadım telefonum çalıyormuş gibi bahane ederek kaçtım kahveden :asd:

Üst Alt