STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:25 | Gaziantepspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Muslera

Eboue Semih Ujfa Hakan

Engin(Emre) Melo Selçuk Yekta(Riera)

Necati(Baros) Elmander

Bence 11 budur. Eboue önümüzdeki hafta da yok, ondan sonraki haftaya etişir inşallah, sakatlığı ne durumda bilmiyoruz.

Yekta umarım bu hafta oynar, 4-4-2 için iyi bir kanat oyuncusu olabilir, Kasımpaşa'da sol kanatta oynuyrdu diye hatırlıyorum.

Alternatif olarak Yekta'yı orta sahada Melo'nun yerinde de deneyebiliriz, Melo'nun formsuz ve isteksiz oyunu devam ederse. Yekta'nın Selçuk'un da performansını arttıracağını düşünüyorum orta sahada, Melo çok yalnız bırakıyor Selçuk'u çünkü.

zor ve cok kırıtık bır 3 puanı soktuk aldık mac ortadaydı kalıtemızle aldık

muslera engın elmander ve tabıkı necatı cok cok ıyıydı bence ozellıkle necatı ne kadar faydalı olacagını sanırım onun hakkında olumsuz dusunenlerede kanıtlamıs oldu bı nevı.

melo cok lakayt oynuyor ft nın kesınlıkle sert bı sekılde uyarması gerekıyor meloyu.

yıgıt elestırılerıne katılmıyorum adamın oynadıgı kanat resmen bataklıktı arkadaslar bıraz daha bekleyın derım aydına sabrıye yıllarıdır tahammul edıyoruz degıl m?

elmanderın gol vurusu tek kelıme sahaneydı engınım zaten bambaska benım cın turkıyenın en yeteneklı orta sahası engın umarım boyle devam eder.

Kendi sahamızda kaybettiğimiz bir takımı kendi sahasında yenmek, deplasmanda tekrar kazanmayı başarmak, Necati'nin gol atması, Engin'in ilk defa adam gibi (doğru) oynaması ve genel anlamda oynanan güzel oyun takım adına umut vericiydi. Lakin Emre'nin sağ kanatta oynatılması olayına bir çare bulunmalı.

Maçı sahada izlediğim için çok mutluyum. Maç adına söylenebilecek çok fazla şey bulamıyorum. Necati gerçekten çok etkiliydi. Çapraz koşuları verdiği güzel paslar bu takıma katkı sağlayacağını zaten biliyorduk ama şunu söyleyebilirim ki Fatih hoca Baros' u 11 e zor alır bundan sonra. Bu arada Ah Sabri vah Sabri dedirtti yine kendine Sabri. Geçenlerde yazmıştım bir bekin hem ofansif hemde defansif açıdan takıma çok büyük katkılar sağlayabileceği gibi çok büyük yıkımlarada sebep olabileceğini. Sabri ne yazıkki sürekli yıkımlara sebep oluyor geriye dönemiyor, pas yüzdesi çok düşük vs.

Yendiğimiz için çok mutluyum. Zor ama güzel bir galibiyet oldu.

necati olmasaydı iş yaştı. adam 32 yaşında sercandan daha çok pres yapıyor baskı yapıyor daha arzulu oynuyor yok böyle bişey ya

Üst Alt