STSL 11/12 H:26 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | Maç Sonucu - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:26 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:26 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 11 Şubat

Seneye Fatih Terim gidip Gerest gelirse ben bir daha ne futbol izlerim ne de GS'ı tutarım.Bunu fanatik bir taraftar olarak söylüyorum.Biz neye kime inanıcaz.Ben başarılı olan GS'ı değil karakteri, gelenekleri ve ruhunu ortaya koyan takımımı destekliyorum.

Rakibin birinin baskani icerde hocasi yalanci cikip madara olmus,diger rakibinin baskani icerdekini kurtarma pesinde fenerbahcemiz bombasi ve esas hocasi daha yeni icerden cikmis,bizimkiler boyle bir ortamda ne transfer yaptilar yonetimde birbirini yeme halindeler ve baskanin akil hocasi geretsi maca getiriyor cok yanlis seyler oluyor ve baskan bu tiyatroyu sadece izliyor Ama unutmasinlar taraftar salak degil herseyin farkinda mikserleri uzaklastirir insallah baskan bu camiadan

fatih hoca'ya gelmeden önce muhaliftim ama bugün diyorum ki: fatih hoca ile ömür boyu mukavelesi imzalanmali!

milan'dan kovulmasaydi, onlarin bütcesi ile cok basarili olurdu büyük olasilikla.

Şampiyonluk geliyor beyler.!

407407_306502169408485_146595108732526_757639_1488366187_n.jpg

Bu galibiyet Amrabat'ı futbolcunun gönlü olmasına rağmen bize satmayıp, bize karsı oynamasını bekleyen, başta Hurma olmak üzere tüm kayseri yönetimine gelsin.!

İnanalım yeter bizim için zor diye birşey yok. İnanç var ruh var sadece.

evet stadtaydım ve arenadan notlar sunmak isterim....

-öncelikle tarifsiz bir stadımız var,görmeyenler çok çok acil görmeli :yenieek:

-sabri inanılmaz kötü,yanlı falan yaklaşmıyorum ama 2 yıl öncesinde ki sabri'yi dahi mumla aratıyor,özellikle ilk yarı herkesin yüreği ağzına geldi sürekli ama sürekli.

-amrabat iyi topçu.bi tek o oynadı hatta diyebilirim,felç etti ilk yarı,bizim için gerçekten çok yararlı olur ilerde alınırsa.

-eboue ve baros acil dönmeli kulübe açısından,kulübemiz gerçekten çok zayıf.sercan herkesi kanser etti,yanlış saymadıysam 3 kez falan topa dokundu 20 küsür dakikada.

-necati oyundan çıkmasıyla takım tamamen çöktü,ilerde top tutamamaya başladık.

-engin baytar;önünde saygıyla eğiliyorum:tiphat:

-taraftar olarak imparatoru maçtan önce ve sonra baya sağlam destekledik,maç sonunda pegasusa kadar geldi alkışladı,yumruklarını sıkıp şu an tarif edemediğim silkinmevari bir hareket yaptı,o ara abdürrahim albayrak'ta taraftara dönüp daha çok bağırın gibisinden hareketler yapıyodu:D

-selçuk'ta ki düşüş beni benden alıyo,ne iş anlamadım.

-hiç şota arveladze laf etmesin,triplere girmesin,hakem tek kelimeyle inceden bizi doğradı,öyle düdükler çaldı ki özellikle ikinci yarıda,bi ara bizim sahada ki her pozisyon kayseri lehine faul atışına dönüştü,anlamadım bu ne iştir.elmander pozisyonuna zaten denecek bir şey yok,rezalet.

-küfür olmadı bjk maçında hep beraber yeneceğiz kartalları.

sonuç olarak kazasız belasız 3 puanımızı aldık....

Şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden:tiphat:

evet stadtaydım ve arenadan notlar sunmak isterim....

-öncelikle tarifsiz bir stadımız var,görmeyenler çok çok acil görmeli :yenieek:

-sabri inanılmaz kötü,yanlı falan yaklaşmıyorum ama 2 yıl öncesinde ki sabri'yi dahi mumla aratıyor,özellikle ilk yarı herkesin yüreği ağzına geldi sürekli ama sürekli.

-amrabat iyi topçu.bi tek o oynadı hatta diyebilirim,felç etti ilk yarı,bizim için gerçekten çok yararlı olur ilerde alınırsa.

-eboue ve baros acil dönmeli kulübe açısından,kulübemiz gerçekten çok zayıf.sercan herkesi kanser etti,yanlış saymadıysam 3 kez falan topa dokundu 20 küsür dakikada.

-necati oyundan çıkmasıyla takım tamamen çöktü,ilerde top tutamamaya başladık.

-engin baytar;önünde saygıyla eğiliyorum:tiphat:

-taraftar olarak imparatoru maçtan önce ve sonra baya sağlam destekledik,maç sonunda pegasusa kadar geldi alkışladı,yumruklarını sıkıp şu an tarif edemediğim silkinmevari bir hareket yaptı,o ara abdürrahim albayrak'ta taraftara dönüp daha çok bağırın gibisinden hareketler yapıyodu:D

-selçuk'ta ki düşüş beni benden alıyo,ne iş anlamadım.

-hiç şota arveladze laf etmesin,triplere girmesin,hakem tek kelimeyle inceden bizi doğradı,öyle düdükler çaldı ki özellikle ikinci yarıda,bi ara bizim sahada ki her pozisyon kayseri lehine faul atışına dönüştü,anlamadım bu ne iştir.elmander pozisyonuna zaten denecek bir şey yok,rezalet.

sonuç olarak kazasız belasız 3 puanımızı aldık....

Şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden:tiphat:

Bu heralde dediğin görüntü. :)

407407_306502169408485_146595108732526_757639_1488366187_n.jpg

Bu konu hakkında son mesajım bu olsun.

Teşekkürler Galatasaray, teşekkürler sarı ve kırmızıya gönül veren dostlarım..

BJK maçında ceza almayalım diye kimse küfür etmedi, etmeye yeltenenleri de uyardılar. Bu gerçekten çok iyi bir şey, bu soğukta bunca şeye rağmen...

Üst Alt