STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor - Fenerbahçe | 12 Şubat | 19.00

muhammet özdin denen kazma abidesinin oynamayacak olması karabük adına büyük avantaj

Karabük için çok kritik maç ama Fener de derbinin gazıyla gelecek.

Fener zorlanabilir ama kazanır bence.

f5 puan kaybedebilir. Shelton olsa kaybedecek derdim ama gene ayarı çekmişler.

Saha kar buz olsun yoğun, f5 in kazanması imkansıza yakın olur.Normal şartlardada çok dirençli bir karabük olacak karşılarında.Balına gol atamassa ilk yarı 3 puan alması çok zor.

Muhammed Özdin 'i tanıyorum.Kocaelispordayken , sürekli giderdik maçlara.Aslında o zamanlar iyidi ama şimdi bitti :)

Fener Fizik olarak kötü.

Sadece Emrenin yokluğu bile yeter Puan kaybına.Emre yokken Alex bir hiç çünkü :)

Bulent korkmaz'in antrenorlugunu begenmiyorum ama takimi motive edebiliyor,erciyes'te de gördük bunu.

Cok eksigi olmasina ragmen eger takimi iyi motive ederse karabuk birseyler yapabilir.

Normal şartlar altında beraberlik ya da Karabük galibiyeti bekliyorum ama her maçta el üstünde tutulan bir Fenerbahçe var.

fener deplasmanda kimseye fark atamaz bu futbolla , adamlar 1 gol atınca rakip kaleye gitmeyi düşünmüyorlar bile :D

Bekir oynar bu maçta :D Rahat olun beyler havada soğuktur orda , Fenerin kurtuluşu yok bu maçta , Aykut Kocaman'da bu maça konsantre olduğunu sanmıyorum MAA nın açıklamalarından sonra

Üst Alt