STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 18 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 18 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe - Sivasspor | 18 Şubat | 19.00

Mersin maçını yenersek bu maç benim için en büyük zevklerden biri olacak.. Giren çıkan Caner'e gidecek...Her girende Caner iyice laçkalaşcak...

Riza en sonunda Besiktas'tan puan aldiysa, bu sezon hic bi sekilde yatis olmaz. Zaten ilk macta Fenere tecavuz etmislerdi.

Size az ve oz soyliyecem.

Ne olur bilemem ama Sivas Kadikoyde puan alir...

Fenerbahçe'nin puan kaybedeceği bir diğer maçtır.Sivas'ın ileri dörtlüsü kağnıdan hallice olan Fenerbahçe defansını çok hırpalar bu maçta.Hele bir de kadın taraftarların önünde konsantrasyon eksikliği yaşayacak olan Fenerbahçe etkisiz olur.

Fenerbahçe'nin puan kaybedeceği bir diğer maçtır.Sivas'ın ileri dörtlüsü kağnıdan hallice olan Fenerbahçe defansını çok hırpalar bu maçta.Hele bir de kadın taraftarların önünde konsantrasyon eksikliği yaşayacak olan Fenerbahçe etkisiz olur.

puan kaybetsinde ha2 ha 3 farketmez .

rıza kolay kolay yatmaz fenere de, yönetim bazından bazı futbolcular belki uyarı alabilir fazla kasmayın diye. zaten ben geçen sezonun son maçında da rızanın yattığını sanmıyorum, bunu yönetim olarak futbolcularla sağlamaya çalıştılar. eğer temiz maç olursa zaten bana göre sivas feneri evire çevire yener, ama dediğim gibi temiz maç olursa

fb kadıköyde bu maçı kayberdese seri bozulmuş olacak ondan sonrada sıra bize gelecek febeyi kadıköyde yeneceğiz.

Umarım kaybetmez Fener.Seri bozma fırsatımız saklı kalsın.Ayrı bir motivasyon olur.

Omer Temelli :Arkadaslar sivas macina gelmek isteyip bilet alamamis olan varmi

@MerveKaynarr var

Ömer temelli: kac kisi

:D

Üst Alt