STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 18 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 18 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:27 | Fenerbahçe - Sivasspor | 18 Şubat | 19.00

Hakem adaletli olsun Rızada Kapıcı pankartını unutmasın yeter..normal şartlar altında sivasın rahat galip gelecegi bir maç olur düşüncesindeyim..

Skoru söylüyorum

1-1

Kaynak: 6. his

Son birkaç f5 maçında beni yanıltmadı. Umarım bu sefer de yanıltmaz.

Emre oynamaz ise ve Grosicki'nin oynama isteği olursa Fb'yi duman eder bu adam:D

Fener bu maçı bırakmaz, bence yener.Umarım yanılırım.

Fener isterse bundan sonra 356 puan toplasın umrumda değil .

Zaten minimum cezada bile playoff dışı kalacaklar .

Artık tek önemli olan şey ; tamamen Ligtv'nin para kazanması için zorla oynattırılacak olan PRESTİJ amaçlı k.köy derbisinde şunlara iyi bir çakmak .

Gerisi boş .

Beyler skor'u ögrenmek icin Emniyetin teknik takip departmanini arayin. Ya da cepten 1907'ye "Tarlalar yesillendimi?" icerikli bir mesaj gönderin, aninda cevaplansin.

$ikebahce A.$.

Maç saatini bekliycem. Eğer Stoch ve Gönül oynamazsa (Ki hiç ümidim yok) Sivas'a yüklü gircem. İki kuğon yapıcam tek maç. Birinci kupon Sivas win, ikinci kupon Sivas Double Chance

Maç saatini bekliycem. Eğer Stoch ve Gönül oynamazsa (Ki hiç ümidim yok) Sivas'a yüklü gircem. İki kuğon yapıcam tek maç. Birinci kupon Sivas win, ikinci kupon Sivas Double Chance

Bu nasıl bir şey kardeşim :) İlk maçı Sivas aldı ama ikinci maçta verebilirler belli olmaz. Dikkat çok yüklü girme :)

Bu nasıl bir şey kardeşim :) İlk maçı Sivas aldı ama ikinci maçta verebilirler belli olmaz. Dikkat çok yüklü girme :)

Bakıcam işte kadrolara maçtan önce. Eğer Fener'in kadrosu tatmin etmezse yine oynarım ama yüklü oynamam. Mesela Alex oynar, Stoch oynamazsa yüklü girerim. Yada Alex oynar, Gökhan Gönül oynamazsa yüklü girerim. Çünkü Grosicki Orhan Şam'ı top edecek

Bakıcam işte kadrolara maçtan önce. Eğer Fener'in kadrosu tatmin etmezse yine oynarım ama yüklü oynamam. Mesela Alex oynar, Stoch oynamazsa yüklü girerim. Yada Alex oynar, Gökhan Gönül oynamazsa yüklü girerim. Çünkü Grosicki Orhan Şam'ı top edecek

Orhan zaten öyle değilmi ki? :) İnşallah. Akşama bende heyecanla izlyeceğim maçı. Emre oynuyor mu?

Üst Alt