STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Semih kendi kalesine 5 gol atsa da helal olsun yine , bizi servet ve gökhandan kurtarması paha biçilemez.

O değilde Quaresma apaçisine nasıl 2 asist yaptırdık anlamıyorum ya. Ulan balta ya

Son dakikada bir ara stad yıkıldı zannettim..bir saglam yumruk yedım ama kımden yedıgımı anlamadım:) Bu fenerlıler cok ezıkler, son dakıka golu faul mu dıyorlar..10 tane yorumcu dınledım bunların arasında fanatık azılılı besıktaslı kaya,erman,stadyumdakı bjk yorumcu,markus merk dahıl hepsı faul yok dıyor bunlar aglıyor:) lan gerızekalılar orta ne ıtme var ne cekme ne salak adamlarsınız sız:) quaresmayı yıldız yaptık az daha başımızı yakıyordu:) allah almeida'danda razı olsun..

Alıntıdır :D

Beşiktaşlılar ;

Fernandes yoktu yoksa yenerdik.

Aslında biz 2 gün dinlendik siz 1 hafta yoksa yenerdik.

Ama Baros faul yapmıştır belki yoksa yenerdik.

90+2'de gol attınız yoksa yenerdik.

Almeida gol atsaydı yenerdik.

Havalar sıcak olsaydı yenerdik.

Kareografi yapmasaydınız yenerdik.

Yenerdik Yenerdik Banane 404 Found Eror Yenerdik yeeneer.... Eror Erorrrr....

melih sabanoglu ‏ @melihsabanoglu Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç

25. bugün galibiyete inanan ve üçüncü golü isteyen tek tribünün doğu'nun güney sırtındaki kadın tribünü olduğunu söylemek istiyorum.

3 dk melih sabanoglu ‏ @melihsabanoglu Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç

24. geliyorum seyirciye. kareografi çok güzeldi. ama uA maç zora girince taraftar olmayı bırakıp seyirciye dönüşüyor. takımı itmiyor.

Yazarken bır seyı eksık unuttum o bayan trıbunu nedır oyle ya, hepsine helal olsun..Özellıkle takım gol yemısken kımse bagırmıyorken kendı baslarına tezahurat bıle yaptılar, dayanamayıp butun guney trıbunun olarak alkısladık..Klup ordakı bayanların adresıne yazı yazıp her mac onları davet etmesı lazım:)

426855_252998294781322_151668101581009_582634_511065050_n.jpg

:eek:

pampalar kuarezma nasıl sevindi ama semih'in golünden sonra hahaha tam liseli tam bu herif futbolcu olmasaydı bi yol olmazdı bence ondan :D

yendik ama........ben yıllardır şunu anlamış değilim,32 yaşındayım,hemen her maçı izlerim biri şu stratejiyi bana anlatabilir mi?

Neden 1-0 gibi Çok !!! riskli bir skordan sonra geriye yaslanılıyor ? neden pres devam etmiyor? neden gol atmak için yemek gerekiyor ? ve Fatih hoca neden Melo yu çıkarıyor? :)

Tweetler

Veli Yigit‏@veliyigit

Bu golle birlikte Oktay Mahmuti'nin de yüzü gülüyor TT Arena'da :)))

3 sa

Veli Yigit‏@veliyigit

Oktay Mahmuti derbiyi TT Arena'da izliyor. Daha söze gerek var mı ? :)))

Son günlerde bazı üyelerimiz küfür yada küfür kısaltmalarını kullanabilmeye başladı. Forum kurallarımız gereği, küfür yada küfür kısaltmalarının ceza sebebi olduğunu lütfen unutmayın ve bu konuda özen gösterin.

Staddan HD

[video=youtube;zQC4_9T2cBg]https://www.youtube.com/watch?v=zQC4_9T2cBg&feature=plcp&context=C3063299UDOEgsToPDskLIG0O1ktcskCmXSdTtVRFL[/video]

yendik ama........ben yıllardır şunu anlamış değilim,32 yaşındayım,hemen her maçı izlerim biri şu stratejiyi bana anlatabilir mi?

Neden 1-0 gibi Çok !!! riskli bir skordan sonra geriye yaslanılıyor ? neden pres devam etmiyor? neden gol atmak için yemek gerekiyor ? ve Fatih hoca neden Melo yu çıkarıyor? :)

abi 1-0 dan sonra saldırmak herzaman hocanın elinde olan birşey degildir cogu zaman kenarda görüyoruz fatih hocayı basın yaslanmayın diye kızıyor ama oyuncuların zihni buna el vermiyor pek yapcak birşey yok melo hamlesinide pek takmamak lazım yaptıgı degişikliklerle maçı kazandımı kazandı vatana millete geçmiş olsun

maç 2-1 ken bi anda saçma bi şekilde sondkda gol atıp maçı kazanıcağımızı düşündüm.ve öyle oldu...

Üst Alt