STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

AmnBXoLCMAEtjaH.jpg

"Sana gelen yollara yıldırımlar düşsede"

Biktim artik Besiktasimin 3. büyük olmasindan.

En büyük Besiktas diyoruz ama bal gibi biliyoruz ki suanda 3. büyük konumundaki takim biziz.

Diger iki takim bizden türkiyedede,avrupadada daha basarili.

Ikisinin de taraftari daha cok,ikisininde stadlari 50 bin den fazla kisi aliyor.

Artik yeni yönetimle beraber birseylerin degismesi gerekiyor,biktim arkadas biktim yaa..

fbninde gsninde bize olan galibiyet sayilari bizim onlara karsi aldigimiz galibiyet sayisindan daha yüksek.

Bare 1 konuda üstünlük sagliyabilsek su medya kulüplerine!

Bir KARGA ağlıyor gözleri yaşlı :sad007:

galatasarayım sen benım herseyımsın ne dıyım senınle sevınıyor senınle uzuluyor senınle aglıyor guluyorum mac oncesı fterım ve ogrencılerı ıcın acılan muhtesem gosterı buna terımın tepkısı bejeke hocasının ve yardımcısının ımrenerek ve hayranlıkla bakısı muhtesem tek yurek olmus 50 bın aslan ve turkıye de evlerde kahvehanelerde cafelerde mılyonlarca tek yurek avrupa ve dunyanın bır cok kosesınde aynı anda sevınen ve uzulen bu forma askıyla gol anında zıplayan bu arma askıyla semıh kayanın kk attıgı gol sonrası belkıde bınlercemız ekrana bakamadı semıhın o basını one egısını gormemek ıcın o an ben baktım ve semıhı oyle gorunce ıcım parcalandı gozlerım doldu semıh adına uzuldum gol yedırdı dıye degıl arma sevdalısı oz aslan parcası uzuldu dıye .....

bu ask oyle buyuk kı tarıfı yok ızahı yok son dakıkada gelen goooolllll semıh kayaya muhtesem galatasaray armasının metın oktay ruhunun hagı hırsının fterım ınanmıslıgının armaganı olsun ne mutlu GALATASARAYLIYIM dıyene.....

saygılar

3.goldeki sevinci 10 kere izledim doyamadım , bu takım 9 puan önde değil de 3 puan geride olsa bile şampiyonluğu garantilemişti böyle bir kenetlenme başka hiç bir takımda yok ...

çok zorladığımızı düşünmüyorum. akıllı oynamaya çalıştık ama şans rakipten yana olunca olmadı. istediğimiz zaman gol bulabildik önemli olan bu noktaydı zaten.

Hayır beşiktaşa koyduk fenerliler hüngür hüngür ağlıyor sosyal sitelerde, forumlarında yani bu kadar olur.

Beyler mac 0-0'ken sol kanatta dakka 10-15 arasi galba tam bilmiyorum ama super paslastigimiz bir an oldu Hakan Baltada wardi icinde

Onu paylasin... Barca bile oyle paslasmamistir.

Maç yorumlarına biraz baktım da çok rezil rüsva yorumlar var kısmen.Maç heyecanından mıdır nedir GSE'den tut normal üyeye kadar saçmalamış.

Daha yeni Bandırma'ya vardım yorucu bir yolculuktan sonra ama iyi ki gitmişim diyorum.Bu benim Arena'da ki 2. maçımdı ilk maçımda geçen sene ki Fenerbahçe derbisiydi emin olun atmosfer olarak bu maçta daha çok keyif aldım.Hele o maç başında ki koreografi yok mu muhteşemdi.Gerçi ben o esnada karton kaldıranlardandım , sağolsunlar stadda ki dev ekranlardan eş zamanlı takip edebildik o şovu.Sonuç olarak maçtan mutlu döndüm , bu galibiyetle çok büyük avantaj yakaladık umarım kalan maçlarımızıda en az hasarla atlatıp Playoff denen saçmalığa en az 6 - 7 puan farkla gireriz.Şampiyonluk Şarkısı Düşmesin Dillerden!

Üst Alt