STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:28 | Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

meşale alacam diyen bir arkadaş vardı .

o senmiydin.

ama hep aynı kişi heralde o fener maçındada aynıı yerde yanmıştı.

ŞAMPİYON GALATASARAY.

Oynanan futbol zevk veriyor. Takım olmayı başardılar. Selçuk harika oynuyor. Önümüzdeki kritik haftalarda da ciddi bir puan kaybı olmazsa inşallah ipi önde göğüsleyeceğiz.

Tebrik ediyoruz emeği geçenleri.

Ah be. Playoff olmasaydi su anda %95 sampiyonduk. Biz son 6 macta 4 mac kaybedecegiz de, Fenerbahce son 6 maci kazanacak da falan filan.

Neyse. Eze eze sampiyon olacagiz insallah. Her hafta final. Biz kazandikca fark acilacaktir. Helal olsun Aslanlara. Büyük is yapiyorlar

Zor bir dönemeçten daha geçtik. Ama geçenlerde yazdığım gibi artık maçların hepsi birbirinden zor olacak. En büyük dilerğim play-off lara girerken bu salak şeyin sadece formalitede kalması olacak. Bunun için Önümüzdeki tüm maçları kazanmamız ve rakiplerimizinde puan kaybetmesi gerekecek. Zaten söylediğim gerçekleşirse fenerle aramızdaki puan farkı en az 12 olur.

Maça gelince. Dün akşam yine kanatlarda etkisiz kaldık. fener maçındaki etkili oyunu bekliyordum ancak rolantide başladık. Hele ilk dakikalarda golüde bulunca iyice skoru korumaya gittik. Sonrasında inancımızla maçı almayı başardık. Bu sene en çok istediğim şey şu karıköyde fenere çakarak şampiyon olmak.

Zor bir dönemeçten daha geçtik. Ama geçenlerde yazdığım gibi artık maçların hepsi birbirinden zor olacak. En büyük dilerğim play-off lara girerken bu salak şeyin sadece formalitede kalması olacak. Bunun için Önümüzdeki tüm maçları kazanmamız ve rakiplerimizinde puan kaybetmesi gerekecek. Zaten söylediğim gerçekleşirse fenerle aramızdaki puan farkı en az 12 olur.

Maça gelince. Dün akşam yine kanatlarda etkisiz kaldık. fener maçındaki etkili oyunu bekliyordum ancak rolantide başladık. Hele ilk dakikalarda golüde bulunca iyice skoru korumaya gittik. Sonrasında inancımızla maçı almayı başardık. Bu sene en çok istediğim şey şu karıköyde fenere çakarak şampiyon olmak.

aynen levent kardeşim. yorumlarına katılıyorum, özellikle karıköydeki fener maçını aldığımız takdirde zaten olay tamamen bitecek. hem yılların acısını çıkaracağız hemde toplu kuş katliamına tanıklık edeceğiz

UltrAslana helal olsun gozlerım doldu mukkemmel bırsey yapmıslar:) sizede helal olsun butun yorumları okudum nerdeyse 200 sayfa falan bır kısı bıle semıhe argo soz falan soylememıs helal olsun:) bide SON GOLE FAUL DIYEN ANCAK RIDVAN DILMEN OLUR BIDAHA IZLEDIMDE ALAKASI YOK:)

Semih bizim için candır. 100 defa kendi kalesine gol atsın, yine omuzlarda taşırız onu..

Semihin seyini yerim.. isterse yaksin bu takimi.. 20 yasinda o daha.. olacak..

vallaha maci Camide seyrettim.. cok rahattin beraber bile kalsak umrumda degildi o derece.. Bjkli bi arkadas var.. kollarinin alti sirilsiklam.. tshirt giymis.. ben kazak giymistim.. hic vallaha boyle rahat mac seyrettigimi hatirlamiyorum.. tabi son 4-5 dakika haric.. o son golde muthis oldu..

oyle yada boyle bu maci alacagimizi biliyordum..

431612_10150593114854389_170401154388_9163067_2135229931_n.jpg

Maçtan sonra sekiztaşlılarla geçtiğimiz dalga paha biçilemez :tiphat:

Eğri oturun doğru konuşun yahu bu maçın hakkı beraberlikti.. O stadda Beşiktaşın en önemli oyuncusundan eksik ve yorgun bir şekilde verdiği mücadele elbette takdire şayan.. Tamam adamlar sağlı sollu gelmedi ama bizim 4-5 şutumuz var 3ü gol olmuş..

Bu kadar da objektif(!) olmayın bünyeye zarar abiler.

Semih'in hatası da kapandı ya sorun yok. Engin muhteşem oynamaya başladı.Birde yerde çok kalmasa. Benim gözümde Engin bir Suat Kaya oldu. Hatta onun daha tekniği. Fatih hoca yine yaptı yapacağını Engin kadroya giremez diyenlere inat Engin'e şans verdi oda yüreği ile oynuyor canını dişine takıyor formayı bırakmıyor. ikinci yarı oyundan pek memnun kalmasam da kazanacağımızdan emindim.Taraftarda ayrı bir güzeldi. Yine Galatasaraylı olmak ile gurur duydum.

Üst Alt