STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Özlemişiz ama özlediğimize de değdi. Sivasspor, Antalyaspor ve Fenerbahçe'yle en sevmediğim takımlar sıralamasında ilk üçte. Üçüne de kim koyarsa koysun koyandan Allah razı olsun dedim her zaman. Devre arasında çok da sıcak bakmadığım Necati şimdi iyi ki gelmiş diyorum. Ujfalusi bile 6 sene sonra ilk kez gol atmış :D Bu takım şampiyon olur. Hatta Şampiyonlar Ligi için de şimdiden çok umutluyum ben.

Dünkü maçta dikkatimi çeken, mükemmel kontratağa çıkıyoruz çok hoşuma gitti, belliki İmparator aşılamış hızlı hücümu.

Yemin ettik geliyoruz , Avrupa tekrar bi efsane daha görecek , Galatasarayım benim.. Manisa maçında Sana Geldik pankartıyla sahadayız.. Manisa/Demirci Galatasaraylılar Derneği nokta

Dünkü maçta dikkatimi çeken, mükemmel kontratağa çıkıyoruz çok hoşuma gitti, belliki İmparator aşılamış hızlı hücümu.

benim de dikkatimi çeken, rakibin hızlı işleyen atak çarkını o kadar güzel kırdıkki.Ayrıca mevkiler arasındaki irtibatlarını da kopardık.Resmen bir avrupa takımı gibi oynadık.Rakibi sindirdik ve mideye indirdik.Mükemmeldi :)

güzel bir galibiyetti, birden fazla takımı ve birden fazla takım taraftarını mağlup ettik. En güzelide Sivas 4 eylül stadında feneri yendik

güzel futbol, iyi skor ve seriye devam.. hersey dört dörtlüktü aslanlar.. tebrikler.

skor fazla gibi gözüksede düsüktü bence , girdigimiz 10 üzeri pozisyondan 4'ünü attik.

angutlarda rezalet ötesi yorumlara devam ediyor yok galatasaray 8 kisi kalmaliydi falan filan.. eneramo-ufjalusinin pozisyonuna kirmizi penalti diyorlar , ikiside itiyor cekiyor falan ujfalusi'yi bir öldürmedigi kaldi adamin macta bu hiyarlar ne izliyor acaba.. Riera'nin pozisyonu kirmizi kartmis hadi len normal bir ikili mücadele, Alex onu hep yapiyor..oyuncu uyarmadan kirmizi cikartilmasinida ilk defa görüyorum (Aydin)

bunlarin hepside galatasaray zaten net öndeyken oluyor. Fatih Terim'in eseridir bu takim Emre Colak disinda kötü oynayan bir oyuncu yoktu bizde. Hepsi müthis oynadi. Hepsini tebrik ediyorum. Mücadele'ye ise diyecek yok daha iyisi olamaz..

herkesin o zorlu dedigi viraja cok iyi girdik besiktas ile sivasi yendik simdiki paket gencler-fener-trabzon. onlarida paket yapip yollarsak tamamdir.

7sinden 77 sine ne kadar şikeci ve yandaşı varsa çok güzel kapak oldular kuduz köpekler gibi nereye saldıracaklarını bilemiyorlar.

Son 1 haftadır tv programlarnın hepsimi aynı ağızla konusur arkadaş arada 9 puan fark yokmuş sivas ve gençlere puan bırakmısız ve fener kendi sahasında liderliği almak için uğrasacakmıs.

Çok fena koyduk hepsine çok Necati nin attığı golden daha pis kodyuk hepsine teker teker

Yarım puanı hesaplıyorsunuz demiş bazı arkadaşlar. Dostlar ben hesaplarım, şampiyonluk garanti olana kadar da hesaplarım. Her maçın coşkusu ayrıdır, arenaya gider coşarım, evimde izler koparım bunlar ayrı şeyler. Belki mesleğim ve eğitimim gereği bilemiyorum, şampiyonluk garanti olana kadar da hesaplayacam :) Kadıköy maçı için de fikrim değişmedi, 3 puan istiyorum. Nasıl ki bjk maçında 3 forvete kadar çıktık puan farkına rağmen galibiyet için, aynı terimi istiyorum fener maçında: CESUR, YÜREKLİ, SALDIRGAN!!! Çünkü biz GALATASARAYız!

Agalar birşey sorucam.

Play offlara misal 13 puan fark ile girdik.

Play oflara + 6 puan ile mi başlıyoruz yoksa + 7 puanla mı?

ben bunun ayrımını hala yapamadım.Tek sayılar üste mi tamamlanıyor alta mı :D

Anlatıyorum ya dostum farkı bölmüyorsun, takımların puanlarını bölüyorsun. Böyle bitmiş olsa 66/2 biz 33, 57/2 fener 29 la başlıcak fark 4 puan olacak.

Üst Alt