STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Evet üste tamamlıyor, o yüzden umarım tek sayı ile bitiren biz oluruz :) 5 maçta 15 puan alırsak, 81 oluyor puanımız mesela, böl ikiye yuvarla 41 le başlıyoruz, 41 kere maşallah olur ;)

Yanlız ne kadar salak saçma bir iş değil mi, eğer 10-12 puan farkıyla ligi bitirirsek, ne olacak? Nasıl bir haksızlık, nasıl bir adaletsizlik ya.. Hepsi bize bilenecek zaten puan farkını düşürmek zorunda oldukları için..

Yanlız ne kadar salak saçma bir iş değil mi, eğer 10-12 puan farkıyla ligi bitirirsek, ne olacak? Nasıl bir haksızlık, nasıl bir adaletsizlik ya.. Hepsi bize bilenecek zaten puan farkını düşürmek zorunda oldukları için..

Ligi oynamak saçma oluyor işte.

Sırf şikecileri ligde tutucaz diye yırttılar biryerlerini.Acayip acayip sistemler getirdiler.

Önce Allah,sonra Uefa bunların belasını verecekler.

Bugüne kadar yedikleri bütün tezeklerden ötürü,allah bunlara bütün acıları yaşattı :

* Sahte şampiyonluk sevinçleri

* Türkiye Kupası özlemi

* Avrupada 0 çekmeler

* Stadı yakmalar

Geriye bi küme düşme kaldı.Onu da yaşacaklar inşallah..

Neye dayanarak söylüyorsun dostum, puanı silinecek mi diyorsun ?

Ayrıca puan falan da silmesinler.

Düşüreceklerse adam gibi düşürsünler.

Puanları silinince ağlar bu şeref yoksunları.Yok puanımızı sildiler ondan şampiyon oldunuz falan diye.

Eğer play offa sokacaklarsa bunları,puanları aynen kalsın.Direk öyle geçirelim ki gık diyecek halleri kalmasın.

Düşürmeyecekleri artık aşikar bari şampiyonluk kupalarını alıp,büyük puan silme cezaları verip Avrupa kupalarına katılmama cezası verseler..

angutlarda rezalet ötesi yorumlara devam ediyor yok galatasaray 8 kisi kalmaliydi falan filan.. eneramo-ufjalusinin pozisyonuna kirmizi penalti diyorlar , ikiside itiyor cekiyor falan ujfalusi'yi bir öldürmedigi kaldi adamin macta bu hiyarlar ne izliyor acaba.. Riera'nin pozisyonu kirmizi kartmis hadi len normal bir ikili mücadele, Alex onu hep yapiyor..oyuncu uyarmadan kirmizi cikartilmasinida ilk defa görüyorum (Aydin)

bunlarin hepside galatasaray zaten net öndeyken oluyor. Fatih Terim'in eseridir bu takim Emre Colak disinda kötü oynayan bir oyuncu yoktu bizde. Hepsi müthis oynadi. Hepsini tebrik ediyorum. Mücadele'ye ise diyecek yok daha iyisi olamaz..

Neden önemsiyorsunuz ki ne dediklerini? Galatasaray ligin acik ara en iyi takimi diyeceklerini mi saniyorsunuz? Biz de öyleyiz. Mesela Genclerbirligi macinin yorumlarini incelersen, ayni tipte yorumlar yapildigini görürsün. Galatasaraylilar icin Fenerbahce´nin kazandigi her mac sikedir, Fenerbahceliler icin Galatasaray´in kazandigi her mac sikedir. 40 yildir bu böyle. Takmamak lazim

Gidişata bakarsak haklısın sanki hiçbişey olmamış gibi devam edecek gibi gözüküyor ama ben öyle düşünmüyorum..

Juventusa marsilyaya acımayan uefa,bunları neden bekledi,hala ona şaşıyorum ben.

Bu işte bir film dönüyor ama..Bu işin faturası,inşallah ülke bazında arkamıza kaçmaz.Öyle birşey olursa sokakta gördüğüm fenerliye dalarım.Şikeci pislikler..

Tahkim kuruluna resmen kendi adamlarını getirdiler lan düşündükçe sinir oluyorum..

dün akşam telegole tahkim kurulu başkanının başkan olmadan önceki sözleri konuldu.

Yok efendim fenerbahçe suçsuz,

Uefa castaki davayı kaybedecek.

Uefayla horoz dövüşü bile yaparız falan demiş peze...

Böyle bir tahkim kurulu başkanından ne beklersin ki?

Tek isteğim uefanın federasyon üyeliğini dondurup cezalarını kendi vermesi.Daha da başka birşey istemiyorum.

dün akşam telegole tahkim kurulu başkanının başkan olmadan önceki sözleri konuldu.

Yok efendim fenerbahçe suçsuz,

Uefa castaki davayı kaybedecek.

Uefayla horoz dövüşü bile yaparız falan demiş peze...

Böyle bir tahkim kurulu başkanından ne beklersin ki?

Tek isteğim uefanın federasyon üyeliğini dondurup cezalarını kendi vermesi.Daha da başka birşey istemiyorum.

İşte diyorum ya kendi adamları diye..Tahkim kurulu da kritik bir kurul ama Uefa aptal değil adamlar herşeyi ayrıntısıyla takip ediyor..

İşte diyorum ya kendi adamları diye..Tahkim kurulu da kritik bir kurul ama Uefa aptal değil adamlar herşeyi ayrıntısıyla takip ediyor..

Uefa zaten takip ediyor.Ki bunu mala aydınlar da itiraf etmişti.Uefadakiler mala aydına ; '' tarafsızlığınıza güvenmiyoruz demişler '' :)

Şuanki ekibi de takip ediyorlar mutlaka.Ki bizim taraftar da işlerini kolaylaştırıyorlar.Geçen gün gazetede okudum.45 bin mail gitmiş taze taze :D

Uefa Cas davasını bekliyor.Onu kazandıkları an tecavüze başlayacaklar gibi geliyor bana..

hahahaaa antuya bi baktım da sivas,kaleci,erman falan şike yapmıştır diyorlar:D:Dhem de sivas takımına,yani kendi a2 takımlarına:Dhani şu el ele şike yapan takıma:Dlan yemin ederim bunlar gerizekalı!bakın yemin ediyorum

E heralde kendi adamları, Demirörenin "Fenerbahçemiz" lafından, fenerbahçenin paçaları tutuşurcasına verdiği destekten ne anladınız ki? Arka odada birşeyler konuşulmuş anlaşılmış. Ben de hiç bir şeylerini silmelerini istemiyorum, eze eze alalım şampiyonluğu.

Macaristan spor medyası, Galatasaray’ın Türkiye liginde aldığı başarılı sonuçlarla rakipsiz şekilde zirveye kurulduğunu belirterek, Fatih Terim’in öğrencilerinin aldıkları açık farklı galibiyetlerle Türkiye liginin "tozunu attığı" görüşünü dile getirdiler.

Macar spor gazeteleri ve internet siteleri, Galatasaray’ın dün Sivasspor deplasmanında aldığı 4-0’lık galibiyete geniş yer ayırırken, ülkenin en önemli spor gazetesi Nemzetisport, "Galatasaray Türkiye’de durdurulamıyor" başlığını attı. Aynı gazete, Galatasaray’ın Antalyaspor’dan transferi Necati Ateş’le rakiplerini gole boğduğunu, son haftaların flaş ekibi Sivasspor’u deplasmanda 4-0 gibi açık farkla yenen Galatasaray’ın her geçen gün şampiyonluğa emin adımlarla yürüdüğünü yazarken, maçın gollerini internet sitelerinden yayınladı.

Macaristan’daki diğer gazete ve internet siteleri ise, "Galatasaray Türkiye ligindeki takımlarla dalga geçiyor" başlığı atarken, Galatasaray o kadar iyi oynuyor ki, defans oyuncusu Ujfalusi bile gol atıyor yorumunda bulundular.

hahahaaa antuya bi baktım da sivas,kaleci,erman falan şike yapmıştır diyorlar:D:Dhem de sivas takımına,yani kendi a2 takımlarına:Dhani şu el ele şike yapan takıma:Dlan yemin ederim bunlar gerizekalı!bakın yemin ediyorum

antudakilere acilen IQ testi yapılması lazım.Alayı spastik :D

Bir de şişme aziz yıldırım üreteceklermiş ya :D ona hala gülerim.Ne mal adamlar ya.

Ama kilit cümlem şu :

''Fenerbahçe taraftarı olmadığım,Galatasaray taraftarı olduğum için hergün binlerce kere şükrediyorum..''

Dostlar adamların başkanı okadar pislik ve aciz bir insan ki, çıkıp mahkemeye bizim berabere biten Ş.L. maçımızı sunuyor. Orda ben bu adama herşeyin müstahak olduğu kaanatine vardım. O ana kadar yapılan bazı haksızlıkların olduğunu düşünüyordum. Sürünsün rezil başkanları da camialarıda.

Üst Alt