STSL 11/12 H:30 | Ankaragücü 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:30 | Ankaragücü 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 11/12 H:30 | Ankaragücü 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

İlk yarıdaki Ankaragücü'nde Özden, Hürriyet, Rajnoch, Serdar Özkan, Theo Weeks, Turgut Doğan gibi iyi adamlar vardı. Şimdi bunlar olsaydı varya Hakan Kutlu ile daha iyi olabilirdi Ankaragücü. Ziya Doğan gerçekten başarısız olmuş.

Cevap: STSL 11/12 H:30 | Ankaragücü 0-2 Fenerbahçe | İkinci Yarı | 9 Mart

herşey çok sessiz çok.uefa -şike yaz googela tek haber bulamazsın. neden acaba ?tüpçünün zoruna giden bişeyler oldu bence:yup:
Fırtınadan önceki sessizlik.Kel İnfantino'nun da toplantıda olması hiç hayra alamet değil.Bu İnfantino için Brazzers'taki kel bu diyorlar.Bence bu İnfantino bu Fener'e ön sevişmesiz tecavüz edecek gibi.:)

bütün fener yorumcuları fener rolantide oynadı diyorlar:) emre dötünü yırtıyordu napıyonuz diye. 2. gol 70de geldi lan. ne rolantisi. bunlar gibi yorumcu olursa eşekten adam olur. özellikle rıdvandan kesin olur.

İlk yarıdaki Ankaragücü'nde Özden, Hürriyet, Rajnoch, Serdar Özkan, Theo Weeks, Turgut Doğan gibi iyi adamlar vardı. Şimdi bunlar olsaydı varya Hakan Kutlu ile daha iyi olabilirdi Ankaragücü. Ziya Doğan gerçekten başarısız olmuş.

O kadro bugün eziklere fark atardı. Maçın 90 dakikasını izlemiş ve objektif biri olarak söylüyorum bunu. Çok ciddiyim.

Lütfen birisi maçın istatistiklerini koysun bir buraya. Ne demek istediğimi göreceksiniz.

Cevap: STSL 11/12 H:30 | Ankaragücü 0-2 Fenerbahçe | İkinci Yarı | 9 Mart

aha bir mal gördüm 30 yıldır türkiye kupası görememiş ezik gördüm:) okadar eziksinki şu siteye girip angutlara bakın sitelerine girip nasıl dalga gectim diceksin hıyar seni:D kücük melo hoşuna gitmedimi lan. bizdeki melolarımı verelim sana:asd:

üzerine çizgiyi çekin şu kuşun.muratcım profiline bak kuşbeyinini sevdiğim.

Şimdi karıköydeki maça şöyle bir pankartla çıksak ne olur:Temiz bir ligde oynamak istiyoruz.

*GsCimbomFBYalakaModeOn*

Üffff Fener nasil oynadi lan.

Barca´nin Leverkusene yaptigindan daha beter.

*GsCimbomFBYalakaModeOff*

murat profiline saydırdık bizde.ve takip eden tüm kuşlar

GS yı yenmekten başka övündüğünüz,avundUğunuz bişey yok ne acı. başka şeylerle gelin buraya.ama küçük takım edebiyatı sizinki ''GS yı yendik laaa''bundan ötesini göremiyceğiniz hiç bi zaman.ve o yüzden muhattaba alınmayacak kadar küçük beyinleriniz ,düşünceleriniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt