STSL 11/12 H:30 | Ankaragücü 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:30 | Ankaragücü 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL 11/12 H:30 | Ankaragücü 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

murat profiline saydırdık bizde.ve takip eden tüm kuşlar

GS yı yenmekten başka övündüğünüz,avundğunuz bişey yok ne acı. başka şeylerle gelin buraya.ama küçük takım edebiyatı sizinki ''GS yı yendik laaa''bundan ötesini göremiyceğiniz hiç bi zaman.ve o yüzden muhattaba alınmayacak kadar küçük beyinleriniz ,düşünceleriniz.

edirneden sonra:

fail :asd:

bu sitede daha cok kuş var. üye olup konuşmuyorlar. arada cik cik ötüyorlar.

Real Madird, 20. haftada Deportivo La Coruna’ya konuk oldu. Madrid, Deportivo'yu 3-1 yenerek 19 yıl aradan sonra rakibini deplasmanda mağlup etmeyi başardı.

Platininin bir sözü vardır büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar ise yendikleri büyük takımlar ile övünür.

Real- Deportivo // Ve bizim rekabet ne benzerlik taşıyor öyle panpa :D Bu arada deportivolular sizin gibi bunu hayatlarının anlamına dönüştürmedi :D

f5 li bir arkadaşıma böyle dedim. Acayip saçma şeyler söyledi .:) bunları yenmemiz lazım ben inanıyorum. Ama bizim değil onların mutlak suretle kazanması lazım.:)

Öyle yada böyle kadıköydeki maçtan sonrada olsa fenerbahçe küme düşürülecek isterlerse yensinler kadıköyde küme düşmekten kaçamazlar şikeciler önemli olan bu herkes rahat olsun o yüzden

Öyle yada böyle kadıköydeki maçtan sonrada olsa fenerbahçe küme düşürülecek isterlerse yensinler kadıköyde küme düşmekten kaçamazlar şikeciler önemli olan bu herkes rahat olsun o yüzden

merak etme şu gecnler macında hakem faciası olmazsa fena kaykay yapacaz bunlara. defansları leş ötesi leş. üstlerine gitmek yeterli.

Biz takım kursak Ankaragücünü zorlarız zaten burdan. :D Normalde bu Ankaragücünü Fenerin 3.takımı yenmesi lazım.

Bu akşam şu maça bakıyorum da biz bu fenerle 50 maç yapsak 50sini de kazanırız be.. Ama mekan karıköy olunca emin konuşamıyoruz çünkü orda futbol ötesi bir durum var..

Bu akşam şu maça bakıyorum da biz bu fenerle 50 maç yapsak 50sini de kazanırız be.. Ama mekan karıköy olunca emin konuşamıyoruz çünkü orda futbol ötesi bir durum var..

iste bu yuzden forvette necatinin yerine baros oynasin mi diye geciyor icimden

eski topculardan ne kadar az olursa ilk 11 de, o kadar iyi olur gibi

ama iste baros ortaliklarda yok, bu yuzden mecburen necati-elmanderle baslicak hoca.

Galatasaray Fener'e Kadıköyde tarihi hezimet yasatır. Fener'de hic bir numara yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt